Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs na najlepiej prowadzone Książeczki Zdrowia Dziecka rozstrzygnięty

Wpisy policzone, smoczki rozdane

Już wiemy, do kogo powędrują eBobasowe pendrive’y! Po trzech dniach liczenia wpisów i czytania Książeczek Zdrowia Dziecka możemy ogłosić listę tych, którzy w konkursie na najlepiej prowadzone KZD wygrali pendrive w kształcie smoczka.

We wrześniu obiecaliśmy, że gdy na portalu pojawi się Książeczka Zdrowia Dziecka z numerem 1500, rozdamy trzydzieści firmowych gadżetów. Obietnicy dotrzymujemy – i to z nawiązką!

Najpierw – pendrive’y dla tych, którzy Książeczkę Zdrowia Dziecka założyli już po ogłoszeniu konkursu. Gadżety obiecaliśmy tym, którzy w momencie zakończenia konkursu będą mieć największą liczbę wpisów. Nagród w tej puli miało być dwadzieścia, ale dokładamy jeszcze trzy, bo pięć ostatnich Książeczek Zdrowia Dziecka ma identyczną liczbę wpisów.

Lista nagrodzonych:

sandra1986
mazi_22
eveBp
sensi29
justine24
mirra58287
Gabi_2022
herbaciana
Asioolq
krystiandominik
czpiodka
iwonan1222
ola_monola25
kasiulka_194
marlenaz
wosana
atyde12
anonkaa
Ewuncia
moniczkaMama
aggy21
morela41
terleckad

Jury redakcyjne rozdało, zgodnie z zapowiedzią, dziesięć pendrive’ów użytkownikom, którzy Książeczki Zdrowia Dziecka prowadzili już przed ogłoszeniem konkursu. Braliśmy pod uwagę 50 Książeczek z największą liczbą wpisów. Werdykt nie był łatwy. Dość powiedzieć, że w kilkunastu Książeczkach liczba wpisów przekracza sto… I tak naprawdę, moglibyśmy nagród rozdać znacznie więcej, bo w pierwszej pięćdziesiątce niemal każda Książeczka zasługuje – z jakichś względów – na nagrodę.

Jury oceniało systematyczność, premiowało dodawanie zdjęć do wpisów, pomysłowość w odnotowywaniu ważnych wydarzeń. Braliśmy pod uwagę również liczbę wpisów. I staraliśmy się tym razem nagrodzić tych, którzy są z nami od dawna (o czym świadczy choćby liczba wpisów w Książeczkach), ale do tej pory nie spłynęła na nich lawina nagród. Mamy nadzieję, że utytułowane laureatki eBobasowych konkursów, których Książeczki Zdrowia Dziecka również się nam podobały, podejdą ze zrozumieniem do werdyktu jury.

Jury postanowiło nagrodzić użytkowników:

Ewelina13 (rekordowa liczba wpisów)
Fantazja84
03madziula07
Kubus
Neti193
Agab100
Izabela_25
Kasienkazampl
Ewaban
Dorotszu


Ważne! Część Książeczek Zdrowia Dziecka nie jest widoczna dla wszystkich użytkowników. Braliśmy pod uwagę wszystkie Książeczki, również te widoczne tylko dla znajomych i przyjaciół (administratorzy są przyjaciółmi wszystkich użytkowników). Mamy nadzieję, że laureaci zechcą się pochwalić swoimi Książeczkami i choć na kilka dni odsłonią ich zawartość (np. dla zalogowanych użytkowników portalu). Ale jeśli nie – uszanujmy ich decyzję, bo każdy ma prawo zachować taki stopień prywatności prowadzonej przez siebie Książeczki, jaki uważa za potrzebny.

Dziękujemy wszystkim, którzy korzystają z narzędzia, jakie stworzyliśmy. Dzięki Wam eBobas.pl ma już ponad 1050 metrów i ciągle rośnie!
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: joanna25.

Komentarze

 • ewaban | 15-12-2010 21:02:21

  witam serdecznie wszystkie zadowolone i niezadowolone ebobasowe mamusie bardzo się cieszę bo ku mojemu zaskoczeniu znalazłam się wśród nagrodzonych a nie zamierzałam konkurować tutaj o jakieś nagrody i maila z wiadomością o konkursie na KZD zbagatelizowałam i po prostu wpisywałam jak dotychczas od czasu do czasu coś w książeczkę mojej Mai - tak dla siebie i dla niej... a tu miła niespodzianka...
 • justine24 | 16-12-2010 23:57:21

  Ja też jestem strasznie zaskoczona,że znalazłam się wśród zwycięzców w ogóle się tego nie spodziewałam oczywiście KZD prowadzimy nadal starannie ,by uchwycić cudowne chwilę mojej Kruszynki Serdecznie wszystkim gratuluję )))
 • maria1980 | 20-12-2010 16:44:45

  morela41-formularz musisz wydrukować i przesłać pocztą na adres redakcji,na dole formularza jest adres
 • sandra1986 | 31-12-2010 10:57:54

  Ja też znalazłam się wśród zwycięzców i jestem strasznie zaskoczona nigdy nic nie wygrałam dlatego tez bardzo się ciesze i dalej Przykładam sie do naszej książeczki Gratuluje wszystkim i Pozdrawiam

Poczytaj również

Polecamy

Atropina ma umożliwić lekarzowi dokładne zbadanie refrakcji oka.

Atropina. Jak podać dziecku? Dawkowanie, skutki uboczne

O atropinie, o tym jak ją zakraplać dziecku i dlaczego robią to rodzice a nie lekarz, rozmawiamy z dr Iwoną Filipecką, okulistką*  

czytaj

Jak łagodzić świąd ospy? Sposoby na swędzące krostki

Ospa wietrzna. Jak złagodzić uporczywy świąd ospy?

Ospa wietrzna to zakaźna choroba wirusowa, do niedawna uważana za typową chorobę wieku dziecięcego, którą „trzeba przejść”. Szczepionki przeciw ospie wietrznej są dostępne – ale są niestety płatne, dlatego większość dzieci ciągle musi się zmagać z chorobą...

czytaj

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj