Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

eBobas.pl

Witamy!

Dlaczego warto dołączyć do portalu eBobas.pl? Jest przynajmniej kilkanaście powodów, ale każdy z użytkowników zapewne ma własną odpowiedź na to pytanie!

© Sąsiedzi Sp. z o.o.

Dwuletni eBobas.pl też sam już potrafi odpowiedzieć na pytanie, dlaczego warto zarejestrować się na portalu. I wszyscy, których świat kręci się wokół mniejszych i większych bobasów dostrzegą, co odróżnia portal eBobas.pl od innych adresów w sieci.
 

Czy jest taki drugi dwulatek na świecie, który mierzy ponad kilometr? Nie wierzycie? Zaglądnijcie do naszych statystyk! Gdyby wszystkie dzieci, którym rodzice założyli na eBobas.pl Internetowe Książeczki Zdrowia Dziecka ustawić jedno na drugim (to wyłącznie eksperyment wirtualny!), to na początku lutego 2011 miałyby 1,2 km wysokości!
 

W zakładce eBobasowo możecie na bieżąco śledzić, jak rośnie eBobas.pl – jak przybywa mu użytkowników, blogów, wpisów na forum, zdjęć. Jak zmienia się liczba konkursów i ich laureatów. eBobas.pl rośnie w oczach!
 

Oczywiście, dzięki naszym użytkownikom. To oni zapełniają treścią wątki formowe, prowadzą ciekawe blogi - pięć z nich brało udział w ogólnopolskim konkursie „Blog Roku 2010" - umieszczają w swoich profilach zdjęcia i filmy. Wszystkim użytkownikom, którzy współtworzą z nami portal eBobas.pl bardzo dziękujemy!
 

My z kolei przygotowujemy cały czas nowe rozwiązania, dzięki którym bycie rodzicem staje się prostsze. Porady eksperta. Kalkulatory ciąży i porodu, Kalendarz ciąży, Bazarek, Przyjazne Miejsca i Usługi – a na niej ogłoszenia niań, firm przyjaznych rodzinie, gabinetów lekarskich, poradni dziecięcych. Ta baza będzie rosnąć z tygodnia na tydzień!
 

eBobasową perłą w koronie (czy też może raczej w grzechotce) jest oczywiście Książeczka Zdrowia Dziecka, internetowe narzędzie do dokumentacji zdrowia i rozwoju każdego malucha. Zachęcamy do zakładania i prowadzenia Książeczki waszego dziecka, bo naprawdę warto dokumentować chwile, które szybko mijają. 
 

Zapraszamy do odwiedzin. Codziennie, a najlepiej - kilka razy na dzień. Cieszymy się, że jesteście z nami!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: Adita1988.

Komentarze

  • moniaijulka | 07-01-2015 18:50:09

    Polecam każdej przyszłej mamie i tej, która już opiekuję się swoim dzieciątkiem mnóstwo pomocnych artykułów, jeżeli nie macie od kogo się dowiedzieć na temat nurtujących was pytań to ebobas jest idealnym miejscem na znalezienie odpowiedzi do tego pełno konkursów i atrakcyjne nagrody. Tyle mam w jednym miejscu aż chce się tu zaglądać codziennie, popisać z kimś kto cię rozumie i ma na co dzień ...
  • mikaa997 | 03-02-2015 10:41:46

    Aktywnym użytkownikiem jestem od niedawna ale POLECAM a całego serducha Ogromna dawka bardzo przydatnych informacji!
  • karolina7 | 11-02-2015 18:25:32

    Jest co czytać ! Polecam ebobaska
  • Modzelka8 | 16-02-2015 11:58:32

    Ja znalazłam tę stronę niedawno i teraz przesiaduję na niej jak tylko mam wolną chwilę. Świetna strona, cudowne artykuły

Poczytaj również

Polecamy

Najczęstsze niepokojące zmiany w obrębie zewnętrznych narządów płciowych u chłopców to: wnętrostwo, wrodzony brak jednego jądra lub obu jąder, wierzchniactwo, spodziectwo, wodniak jądra lub obydwu jąder.

Chłopięce genitalia. Rozwój, wady anatomiczne

O prawidłowym rozwoju chłopięcych genitaliów a także ich ewentualnych wadach anatomicznych, rozmawiamy z pediatrą, Cezarym Makulskim.  

czytaj

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Gdy dziecko obficie się ślini, wkłada do buzi rączki lub przedmioty, to znak, że ząbkuje

Bolesne ząbkowanie. Najczęstsze objawy to płacz, gorączka, biegunka

Tak, jak nie ma sztywnej reguły, co do momentu pojawienia się pierwszego ząbka, tak nie ma wytłumaczenia dlaczego u jednych dzieci ząbki pojawiają się wcześniej, u innych później. Jedyną regułą, jaką sama zaobserwowałam, jest to, że rodzeństwu zęby...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj