Tak nas widzą

27.05.2009

saltandpepper.pl

eBobas.pl jest nowym portalem dla rodziców małych dzieci, dla tych którzy na dziecko czekają i dla tych, którzy się o nie starają. Dla wszystkich, których świat kręci się wokół dziecka. Użytkownicy portalu mogą rozbudowywać razem Bobopedię – pierwszą interaktywną księgę mądrości rodzica, przygotowaną przez dwie doświadczone mamy-dziennikarki. Mogą korzystać z porad ekspertów – wybitnych autorytetów medycznych. Mogą korzystać z przejrzystej i prostej fotogalerii, dyskutować na forum o problemach rodzicielstwa (i nie tylko). Mogą oprawiać zdjęcia swoich pociech w ramki i wysyłać je – w postaci elektronicznych kartek i scrapków – do przyjaciół, rodziny i znajomych.

czytaj więcej

 

28.04.2009

ebobas.pl znowu dla rodziców, o dzieciach ale klimatycznie

ebobas.pl to kolejny serwis próbujący zainteresować i zaangażować do swojej społeczności rodziców. Tak naprawdę nie napisał bym o nim (ponieważ tego typu produkcji mniej lub bardziej udanych jest w naszym internecie bardzo dużo) gdyby nie to, że ebobas tak po prosty zwyczajnie mi się podoba.

Nie wiem szczerze mówiąc co dokładnie zwróciło moją uwagę, możliwe że delikatna stylistyka a może silna ekipa prowadząca, która składa się prawie z samych mam ? Funkcje serwisu które zwróciły moją uwagę to przede wszystkim Bobopedia czyli według autorów -pierwsza interaktywna księga mądrości rodziców. Jeśli faktycznie hasła w niej są tworzone przez doświadczonych rodziców to z czasem może w ten sposób powstać bardzo bardzo ciekawa baza wiedzy o dzieciach.

czytaj więcej

 

30.03.2009


Fundacja Polsat Dzieciom

 

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj