Nianie i opiekunki dla dzieci

Szkoła rodzenia Dobra niania to skarb. Doskonała – jest kimś więcej niż opiekunką dziecka, z czasem staje się wręcz członkiem rodziny.

Żeby tak się zdarzyło, niania, rodzice i dziecko muszą przypaść sobie do gustu. Od pierwszego wejrzenia. Od pierwszej rozmowy. I rodzice, i nianie mówią, że to nie jest łatwe. My wierzymy, że trzeba się po prostu odnaleźć. Nianie i rodziny, szukające opieki dla dziecka mogą się spotkać – na eBobas.pl!

Zapraszamy kandydatki na nianie do zamieszczania ofert pracy na naszym portalu. Zapraszamy rodziców do szukania doskonałej niani razem z eBobas.pl!

Ostatnio zarejestrowane nianie

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.gif" class="img_paginator" alt="" />
123456789

Poczytaj nasze artykuły i porady

 • W czym może pomóc niania?

  Dobra niania to prawdziwy skarb. Często to od jej zaangażowania w swoją pracę zależy rozwój naszego dziecka, a przede wszystkim – jego bezpieczeństwo. Zostawienie pociechy pod czyjąś opieką może być dla rodziców trudną decyzją, jednak bardzo często to też jedyna możliwość, pozwalająca im na powrót do pracy.

  czytaj

 • Ogłoszenia. Nianie na eBobas.pl

  Jesteś lub chcesz być nianią? Załóż profil na eBobas.pl i daj się znaleźć potencjalnym pracodawcom! Rejestracja jest oczywiście bezpłatna.

  czytaj

 • Praca zawodowa mamy a zdrowie jej dziecka

  Dzieci, których matki pracują na część etatu są zdrowsze niż maluchy kobiet zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu lub matek stale przebywających w domu – wskazują najnowsze, opublikowane na początku marca badania australijskich naukowców.

  czytaj

 • Czy żłobek jest dobrym miejscem dla małego dziecka?

  Wiem, że rodzice oddają dzieci do żłobków ze względów finansowych, ale muszą wiedzieć, że w żłobkach trudno jest zachować indywidualną opiekę.

  czytaj

 • Jak dobrze wybrać nianię dla dziecka? Czego wymagać?

  Nie miej złudzeń: poszukiwanie opiekunki wiązać się będzie ze stresem, wahaniami, wyrzutami sumienia i zwykłym niepokojem o dziecko. Dlatego, nie odkładaj poszukiwań na ostatnia chwilę. Zacznij co najmniej trzy miesiące przed powrotem do pracy.

  czytaj

 • Przedszkole to najlepsze przygotowanie do szkoły

  O tym, kiedy posłać dziecko do przedszkola i jak je mądrze wybrać, jak przygotować pociechę do życia w grupie rówieśników rozmawiamy z Iwoną Ring, psychologiem klinicznym

  czytaj

 • Dziecko czy praca?

  Nie tylko sama decyzja o powrocie do pracy jest dla mamy małego dziecka trudna. Ciężki jest każdy dzień. Gdy wychodziłam do pracy, moja Tosia codziennie chciała mnie zatrzymać. Gdy pytałam ją, czy chciałaby dostać nową zabawkę, zawsze odpowiadała, że nie. Że woli pobawić się ze mną.

  czytaj

 • Babcia, niania czy żłobek

  Decyzja o powrocie do pracy pociąga za sobą decyzję drugą: kto, podczas twojej nieobecności zajmie się małym szkrabem? Jeśli istotne znaczenie ma dla ciebie koszt opieki nad dzieckiem, to najtańsza będzie babcia, a najdroższa opiekunka czy prywatny żłobek. Państwowy żłobek kosztuje miesięcznie, w zależności od miasta średnio od 100 do 300 zł. Niania - od pięciu do kilkunastu złotych za godzinę.

  czytaj

 • Powrót do pracy

  Mamy odwlekają decyzję o powrocie do pracy, by nie przegapić żadnego ważnego momentu w życiu swojego maluszka (a przecież każda chwila jest ważna) albo przyspieszają tę decyzję, by móc zapewnić dziecku wszystkie potrzeby lub nie zaprzepaścić rozpoczętej wcześniej zawodowej kariery.

  czytaj

 • Niania w ukrytej kamerze

  Nagranie jest niewyraźne, jak to w Internecie. Dzieciak siedzi w wysokim krzesełku i choć nie słyszymy dźwięku, widać wyraźnie, że krzyczy i płacze bez przerwy. Niania, tęga brunetka w podkoszulku bez rękawów, krząta się po kuchni. Przechodząc koło rozdygotanego malucha za każdym razem wali go z dużym zamachem w tył głowy.

  czytaj

 • Niania, jak ją wybrać?

  Znaleźć dobrą nianię to prawdziwy sukces. Na początek warto informację o poszukiwaniu opiekunki do dziecka przekazać rodzinie, znajomym – być może ktoś zna kogoś poszukującego pracy w charakterze niani.

  czytaj

Szukaj w Informatorze

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj