eBobasowe Aktualności - Biuro prasowe

Udostępniamy Państwu nie tylko informacje na temat portalu eBobas.pl i prowadzonych przez niego akcji, ale także aktualności o projektach i wydarzeniach, w których portal eBobas.pl uczestniczy.

Znajdziecie tu też Państwo stanowiska ekspertów związane z bieżącymi wynikami naukowych badań dotyczących ciąży oraz wczesnego okresu macierzyństwa czy też na temat nowych przepisów prawnych dotyczących rodziny.

Gorąco zachęcamy przedstawicieli mediów, szkół rodzenia, pacjentów i naszych użytkowników do korzystania ze wszystkich materiałów! Jedynym warunkiem, który trzeba przy tym spełnić jest rzetelność i powoływanie się na źródło, którym jest portal eBobas.pl.

 • 2012-12-06

  Bożonarodzeniowy konkurs fotograficzny

  6 grudnia, w dniu w którym święty Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci, eBobas.pl zaprasza do wyjątkowego konkursu fotograficznego „Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba”, w którym można wygrać dla swojej pociechy wspaniałą nagrodę – jeden z zestawów PlayDoh lub książkę Joanny Krzyżanek z serii o Cecylce Knedelek – a także gwiazdkę z gwiazdozbiorów eBobasa!

  czytaj

 • 2012-11-15

  Konkurs. Napisz list do świętego Mikołaja!

  Pisanie listu do świętego Mikołaja to magiczna chwila dla każdego dziecka. I każdego rodzica malucha. Weź udział w konkursie „Napisz list do świętego Mikołaja!” i wygraj dla swojego dziecka jedną z dwunastu nagród – zabawek Chicco. Śpiewający smok, Miś „Licz ze mną”, Domek zwierząt i inne zabawki czekają! Może właśnie Twoje dziecko obdaruje w naszym konkursie święty Mikołaj?

  czytaj

 • 2012-11-12

  Konkurs fotograficzny "Pozytywnie doładowani w domu"

  Twoje dziecko jest niezwykle energetyczne - przez cały dzień biega i skacze, jakby działało na baterie Energizer? A Tobie czasami już brakuje sił…Wykorzystaj w pozytywny sposób niespożytą energię swojego malucha i zaangażuj go do prac domowych!

  czytaj

 • 2012-10-19

  eBobas.pl z książką - konkurs fotograficzny

  Nie ma jak książka na długie, jesienne i zimowe wieczory. Jeśli lubisz czytać dziecku (lub dzieciom), i chcesz wygrać jedną ze wspaniale wydanych książek Naszej Księgarni, weź udział w konkursie „eBobas.pl z książką”.

  czytaj

 • 2012-09-27

  Konkurs fotograficzny "Kalendarz rodzinny"

  Styczeń z sanną, maj – rodzinny piknik a lipiec – szaleństwa na plaży. Kolejne karty kalendarza na 2013 rok mogą przypominać Tobie i Twoim bliskim miłe chwile już spędzone razem. eBobas.pl zaprasza do konkursu fotograficznego „Kalendarz rodzinny”, w którym do wygrania jest aż 20 kalendarzy ściennych wykonanych przez fotopomysly.pl

  czytaj

 • 2012-09-07

  Konkurs fotograficzny "eBobas.pl w brzuszku 4"

  eBobas.pl zaprasza do czwartej już edycji konkursu brzuszkowego! Do konkursu „eBobas.pl w brzuszku 4” zapraszamy zarówno kobiety, które teraz są w ciąży, jak i szczęśliwe mamy, które mają w domowych archiwach fotograficznych swoje ciążowe fotki.

  czytaj

 • 2012-09-02

  Konkurs plastyczny "Ręką dziecka malowane". To już 14. edycja!

  Po raz trzeci odpalamy konkurs plastyczny „Ręką dziecka malowane”! To już 14. edycja. Zmieniają się nagrody, nie zmieniają się główne zasady konkursu, no i jego temat.

  czytaj

 • 2012-07-01

  Wakacyjny konkurs fotograficzny

  Nareszcie wakacje! A jak wakacje, to i wyprawy na łono natury. Nawet ci, którzy lato będą spędzać w domu z pewnością wybiorą się na rodzinny wypad – choćby nawet kilkugodzinny – do lasu, na łąkę, nad rzekę, czy choćby do ogrodu u dziadków. Możliwości jest bardzo, bardzo wiele.

  czytaj

 • 2012-06-27

  Konkurs na wpis do pamiętnika w Książeczce Zdrowia Dziecka

  Dla wszystkich, którzy kochają lato, wakacje, cieszą się każdą chwilą spędzoną wspólnie, w rodzinnym gronie nad wodą, na pikniku, wycieczce rowerowej czy zwiedzaniu ciekawych miejsc ogłaszamy konkurs „Niech żyją wakacje!” Weź udział i wygraj książeczki i książki dla twojego dziecka!

  czytaj

 • 2012-06-02

  Konkurs fotograficzny "Polska gola!"

  Do boju Poooolsko! Wyjdą z grupy? Pewnie, że wyjdą! A jeśli nawet nie, to i tak trzy razy będziemy dopingować drużynę narodową, śpiewać Mazurka Dąbrowskiego i trąbić ile sił w płucach.

  czytaj

 • 2012-05-09

  Konkurs fotograficzny "Piłka w grze"

  Do meczu otwarcia mistrzostw UEFA 2012 pozostał równo miesiąc. Czas na wielki trening przed zasadniczymi rozgrywkami. eBobas.pl zaprasza do konkursu fotograficznego „Piłka w grze”.

  czytaj

 • 2012-05-06

  Konkurs fotograficzny "Wielka majówka eBobasa"

  Wiosna, wiosna! I rekordowo długi majowy weekend. Jak ktoś się troszkę postara, może leniuchować nawet dziewięć dni! Oczywiście, nie namawiamy do biernego lenistwa. Majówka to dobry czas na rodzinne wyprawy, na przykład rowerowe.

  czytaj

 • 2012-05-01

  Konkurs fotograficzny "eBobas.pl w brzuszku 3"

  Jesteś w ciąży? Jesteś już co prawda mamą, ale masz w albumie rodzinnym zdjęcia z czasów ciąży? Weź udział w konkursie fotograficznym „eBobas.pl w brzuszku 3”. Do wygrania aż 20 atrakcyjnych nagród ufundowanych przez markę Pharmaceris i wyjątkowe certyfikaty-okładki, zaprojektowane dla eBobas.pl na wzór pism o gwiazdach filmowych!

  czytaj

 • 2012-03-22

  Plebiscyt na najbardziej przyjazne przedszkole

  eBobas.pl 20 marca 2012 roku skończył trzy lata. To wiek, w którym dzieci zaczynają edukację przedszkolną. I my też postanowiliśmy znaleźć dla naszego eBobasa świetne przedszkole, w którym miałby troskliwą opiekę, dobrych kolegów, w którym mógłby się bawić, rozwijać i uczyć. Dlatego w dniu trzecich urodzin portalu rozpoczniemy plebiscyt „Przedszkole eBobasa”!

  czytaj

 • 2012-03-14

  Konkurs fotograficzny "Z piaskownicy na karuzelę!"

  Weź udział w konkursie fotograficznym "Z piaskownicy na karuzelę". Zgłoś zdjęcie swojego dziecka-przedszkolaka lub własne - ale koniecznie jako przedszkolaka, zbieraj głosy i wygraj jedną z atrakcyjnych nagród!

  czytaj

 • 2012-03-14

  Konkurs rysunkowy "Ręką dziecka malowane" - edycja specjalna

  Zapraszamy do dziesiątej już edycji konkursu plastycznego! Marcowa edycja będzie wyjątkowa! A dlaczego? Bo w marcu eBobas.pl świętuje swoje trzecie urodziny. Więc zachęcamy wszystkie dzieci – młodsze i starsze – do przygotowania laurek dla eBobasa!

  czytaj

 • 2012-02-07

  Walentynkowy konkurs fotograficzny "Przytul mnie mocno"

  Święto czułości i miłości za pasem, nie możemy przegapić tej okazji – ogłaszamy więc walentynkowy konkurs fotograficzny ze wspaniałymi nagrodami "Przytul mnie mocno"!

  czytaj

 • 2012-01-10

  Konkurs plastyczny "Ręką dziecka malowane 9"

  Nasz nieustający konkurs rysunkowy trwa! Zachęcamy wasze dzieci do tworzenia wspaniałych plastycznych prac – rysunków, malunków, wycinanek, wyklejanek, do lepienia z ciastoliny i plasteliny. A wszystkich użytkowników – do fotografowania prac dzieci i zgłaszania ich na konkurs „Ręką dziecka malowane 9”.

  czytaj

 • 2012-01-07

  Konkurs fotograficzny z okazji Dnia Babci i Dziadka

  Dzień Babci, Dzień Dziadka zbliżają się wielkimi krokami! Przedszkolaki uczą się wierszyków i przygotowują przedstawienia, malują laurki… A my ogłaszamy konkurs fotograficzny „Dobra zabawa z dziadkami”, w którym można wygrać jeden z kosmetyków pielęgnacyjnych marki Dr Irena Eris stworzonych dla dojrzałych kobiet i mężczyzn. Czyli – wymarzony prezent dla babci lub dziadka.

  czytaj

 • 2011-12-09

  Statuetka Webstar 2011 dla portalu eBobas.pl

  Akademia Internetu przyznała statuetkę Webstar 2011 w kategorii „Społeczność” naszemu eBobasowi! Dziękujemy Wam za współtworzenie tak świetnego portalu!

  czytaj

<img src="https://static.ebobas.pl/img/main/control_prev.png" class="img_paginator" alt="" />
123