Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Jak nie dać się depresji poporodowej

Czat z psychologiem, psychoterapeutą - 28 lipca godz. 15

Czy istnieją mamy idealne? Jak znaleźć kompromis między potrzebami swoimi a dziecka?Jak po narodzinach dziecka zmienia się związek?
Jak sobie radzić z dobrymi radami otoczenia? Jak doceniać siebie w nowej roli? O tym
jak nie dać się depresji poporodowej możesz porozmawiać na czacie 28 lipca o godz. 15.

Adriana Klos, psycholog, psychoterapeutka

Fot. Grupa Lux Med

Adriana Klos, psycholog, psychoterapeutka

W czacie weźmie udział Adriana Klos, psycholog i psychoterapeutka z Centrum Medycznego Lux Med, organizatorka warsztatów psychologicznych wspierających kobiety spodziewające się dziecka i świeżo upieczone mamy
 

* Adriana Klos - psycholog i psychoterapeutka. Ukończyła studia psychologiczne w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Obecnie kończy kształcenie w zakresie psychoterapii w warszawskim Ośrodku Pomocy i Edukacji INTRA. Wraz z zespołem stworzyła Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii – Strefa Zmiany, gdzie prowadzi terapię indywidualną, par oraz warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Jest autorką publikacji o tematyce psychologicznej m.in: w "Rzeczpospolitej" , mamazone.pl. Prowadzi bloga na portalu eBobas.pl.
Mama półtorarocznego Filipa, wspierając inne mamy, łączy własne doświadczenie osobiste z pasją zawodową.
Przyjmuje także w Centrum Medycznym Lux Med przy ul. Postępu 21C w Warszawie.

 

Jak wziąć udział w chacie?

Aby uczestniczyć w dyskusji wystarczy kliknąć na link podany poniżej:

http://chat.luxmed.pl/chat/index/gochat/id/16/key/083d15161491ac243d881e217edc7025


Uwaga: do poprawnego otwarcia „LIVE CHAT" potrzebny jest dostęp do Internetu oraz „Flash Player". Osoby, które nie mogą włączyć „LIVE CHAT", a mają dostęp do Internetu najprawdopodobniej nie posiadają w przeglądarkach (Internet Explorer, Mozilla, Google Chrome) zainstalowanego „Flash Player".

Uwaga!

Uprzejmie informujemy, że wszelkie materiały zawarte na czacie mają jedynie charakter informacyjny i nie mogą zastąpić profesjonalnej konsultacji, diagnozy i opieki medycznej. Jest to jedynie dodatkowa możliwość zapytania, zasięgnięcia rady i nie należy traktować tej drogi komunikacji jako konsultacji medycznych. Pamiętajmy, że każdy przypadek jest inny, nie można generalizować, jak również oczekiwać diagnozy/leczenia "na odległość".
Zachęcamy do odwiedzania lekarza w celu uzyskania pełnej informacji o stanie swojego zdrowia. Ponosisz osobistą odpowiedzialność zawierzając jedynie wiadomościom zawartym na czacie, wypowiedziom osób współpracujących z serwisem, a także opiniom innych użytkowników.


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: uczucia, połóg, lęki, emocje, ciężarna, ciąża

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

W ostatnich latach nastąpił wzrost zachorowań na choroby alergiczne oczu.

Zapalenie spojówek u dziecka

Najczęstszą przyczyną wizyt dzieci u okulisty są zmiany zapalne powierzchni oka, w tym zapalenie spojówek. Dochodzi do niego, gdy do oka wnikną bakterie, wirusy, pył, dym, kurz czy kosmetyki. Choroba może mieć ostry lub łagodny przebieg, dlatego, gdy...

czytaj

Lekarz kontroluje ciemiączko podczas każdego badania poprzedzającego szczepienie dziecka.

Ciemiączko. Wypukłe, małe, duże, pulsujące

Tę miękką powierzchnię pomiędzy kośćmi czaszki można wyczuć, dotykając delikatnie palcem. Co w ciemiączku może być powodem do niepokoju? Po pierwsze tempo jego zarastania, po drugie - zapadanie się ciemiączka.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj