Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs. Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka

Wygraj prezent na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka za pasem – na eBobas.pl nie może zabraknąć konkursu z tej okazji. Chcesz wygrać jedną z 15 zabawek dla swojego dziecka? Weź udział w konkursie Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka.

Pamiętaj zabawne, wzruszające zdarzenie, ciekawe zdjęcie, autorski i oryginalny opis zwiększa szansę na wygranie nagrody w konkursie na wpis do Pamiętnika w Książeczce Zdrowia Dziecka

agencja artflash

Pamiętaj zabawne, wzruszające zdarzenie, ciekawe zdjęcie, autorski i oryginalny opis zwiększa szansę na wygranie nagrody w konkursie na wpis do Pamiętnika w Książeczce Zdrowia Dziecka

Masz już Książeczkę Zdrowia Dziecka na portalu eBobas.pl? Dokonaj do 10 czerwca wpisu w Pamiętniku i zgłoś go do naszego konkursu.
Nie prowadzisz jeszcze Książeczki? Możesz również wziąć udział w zabawie, jeśli ją teraz założysz, spełnisz wszystkie warunki konkursu i zgłosisz do 10 czerwca jeden pamiętnikowy wpis.

W Pamiętniku, który jest częścią naszej Książeczki Zdrowia Dziecka, można dokumentować szczególnie ważne chwile z życia bobasa – od jego pierwszych dni życia. Każdemu wpisowi może towarzyszyć opis i zdjęcie.

Z jednej Książeczki Zdrowia Dziecka można zgłosić tylko jeden wpis. Oczywiście, jeśli masz dwoje i więcej dzieci, i każde z nich ma swoją Książeczkę – możesz zgłosić tyle wpisów, ile prowadzisz Książeczek.

Przypominamy, żeby nie umieszczać na portalu (w galeriach, we wpisach w Książeczce Zdrowia Dziecka) zdjęć nagich dzieci, zwłaszcza jeśli widoczne są intymne części ciała!

Uwaga! Aby pamiętnik mógł wziąć udział w konkursie, trzeba go udostępnić wszystkim czytającym portal – zrobisz to w ustawieniach prywatności. Inne części Książeczki Zdrowia Dziecka mogą oczywiście nadal pozostać „prywatne”, jeśli użytkownik nie chce się dzielić informacjami o zdrowiu i rozwoju swojego dziecka ze wszystkimi.

Drugi warunek, równie prosty do spełnienia: jury, oceniając wpisy, będzie brać pod uwagę tylko Książeczki Zdrowia Dziecka, które zawierają co najmniej 10 wpisów (we wszystkich sekcjach, niekoniecznie w Pamiętniku). Jury będzie oceniać wpisy w pamiętniku, biorąc pod uwagę ich treść i formę (czyli np. towarzyszące zdjęcie).

Pamiętaj: zabawne, wzruszające zdarzenie, ciekawe zdjęcie, autorski i oryginalny opis zwiększa szansę na wygranie nagrody.

Jury redakcyjne oceni nadesłane na Konkurs wpisy i 12 czerwca ogłosi listę laureatów, do których powędruje 15 zabawek dostępnych w sklepach Smyk.

Ale to nie koniec niespodzianek!

Każdy, kto teraz założy Książeczkę Zdrowia Dziecka i poprowadzi ją do 31 sierpnia 2010 roku ma szansę otrzymać od eBobas.pl nasz firmowy pendrive. Warunek – minimum 30 wpisów w Pamiętniku, dostępnym dla wszystkich odwiedzających portal eBobas.pl

A ci, którzy już dziś mają 30 pamiętnikowych wpisów, nie będą musieli czekać na ebobasowego pendrive'a do sierpnia - dostaną go od nas już teraz! Listę nagrodzonych publikujemy na redakcyjnym blogu.

Ważne! Wszystkim, którzy prowadzą na portalu eBobas.pl Książeczkę Zdrowia Dziecka kilka dni temu zwiększyliśmy limit zdjęć w galeriach o 100 procent. Można więc bez przeszkód dodawać nowe wpisy i ilustrować wydarzenia z życia dziecka w Pamiętniku (i nie tylko).

Zobacz wpisy zgłoszone do konkursu

Szczegóły regulaminu konkursowego

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • monisia23 | 12-06-2010 12:05:36

  Mnie nie udało się zgłosić ani jednego! Prosiłam o pomoć, gdyż nie miałam opcji 'zgłoś do konkursu', niestety pomocy nie uzyskałam!
 • dorota74 | 12-06-2010 13:26:38

  Monisiu,a z jaką datą miałaś wpisy? Udział brały te,które miały daty od 14 maja,jeśli wcześniejsze to nie było tam opcji "zgłoś do konkursu",bo u mnie też tak było.Tych starszych nie można było dać.Tylko te,które były wpisane z datą od 14 maja.
 • jowita | 12-06-2010 16:10:04

  Tak poza tym trzeba sprawdzić ustawienia prywatności bo czasem w tym tkwił problem. Gratuluję mamom i zwycięskim wpisom! Doczekać się nie mogę zabawki dla córeczki)
 • jowita | 03-07-2010 22:35:49

  Jak Wam się podobają zabawki? Świetne,co? Moja Natalka usiłuje chwycić uporczywie kulki ze środka

Poczytaj również

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj