Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs. Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka

Wygraj prezent na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka za pasem – na eBobas.pl nie może zabraknąć konkursu z tej okazji. Chcesz wygrać jedną z 15 zabawek dla swojego dziecka? Weź udział w konkursie Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka.

Pamiętaj zabawne, wzruszające zdarzenie, ciekawe zdjęcie, autorski i oryginalny opis zwiększa szansę na wygranie nagrody w konkursie na wpis do Pamiętnika w Książeczce Zdrowia Dziecka

agencja artflash

Pamiętaj zabawne, wzruszające zdarzenie, ciekawe zdjęcie, autorski i oryginalny opis zwiększa szansę na wygranie nagrody w konkursie na wpis do Pamiętnika w Książeczce Zdrowia Dziecka

Masz już Książeczkę Zdrowia Dziecka na portalu eBobas.pl? Dokonaj do 10 czerwca wpisu w Pamiętniku i zgłoś go do naszego konkursu.
Nie prowadzisz jeszcze Książeczki? Możesz również wziąć udział w zabawie, jeśli ją teraz założysz, spełnisz wszystkie warunki konkursu i zgłosisz do 10 czerwca jeden pamiętnikowy wpis.

W Pamiętniku, który jest częścią naszej Książeczki Zdrowia Dziecka, można dokumentować szczególnie ważne chwile z życia bobasa – od jego pierwszych dni życia. Każdemu wpisowi może towarzyszyć opis i zdjęcie.

Z jednej Książeczki Zdrowia Dziecka można zgłosić tylko jeden wpis. Oczywiście, jeśli masz dwoje i więcej dzieci, i każde z nich ma swoją Książeczkę – możesz zgłosić tyle wpisów, ile prowadzisz Książeczek.

Przypominamy, żeby nie umieszczać na portalu (w galeriach, we wpisach w Książeczce Zdrowia Dziecka) zdjęć nagich dzieci, zwłaszcza jeśli widoczne są intymne części ciała!

Uwaga! Aby pamiętnik mógł wziąć udział w konkursie, trzeba go udostępnić wszystkim czytającym portal – zrobisz to w ustawieniach prywatności. Inne części Książeczki Zdrowia Dziecka mogą oczywiście nadal pozostać „prywatne”, jeśli użytkownik nie chce się dzielić informacjami o zdrowiu i rozwoju swojego dziecka ze wszystkimi.

Drugi warunek, równie prosty do spełnienia: jury, oceniając wpisy, będzie brać pod uwagę tylko Książeczki Zdrowia Dziecka, które zawierają co najmniej 10 wpisów (we wszystkich sekcjach, niekoniecznie w Pamiętniku). Jury będzie oceniać wpisy w pamiętniku, biorąc pod uwagę ich treść i formę (czyli np. towarzyszące zdjęcie).

Pamiętaj: zabawne, wzruszające zdarzenie, ciekawe zdjęcie, autorski i oryginalny opis zwiększa szansę na wygranie nagrody.

Jury redakcyjne oceni nadesłane na Konkurs wpisy i 12 czerwca ogłosi listę laureatów, do których powędruje 15 zabawek dostępnych w sklepach Smyk.

Ale to nie koniec niespodzianek!

Każdy, kto teraz założy Książeczkę Zdrowia Dziecka i poprowadzi ją do 31 sierpnia 2010 roku ma szansę otrzymać od eBobas.pl nasz firmowy pendrive. Warunek – minimum 30 wpisów w Pamiętniku, dostępnym dla wszystkich odwiedzających portal eBobas.pl

A ci, którzy już dziś mają 30 pamiętnikowych wpisów, nie będą musieli czekać na ebobasowego pendrive'a do sierpnia - dostaną go od nas już teraz! Listę nagrodzonych publikujemy na redakcyjnym blogu.

Ważne! Wszystkim, którzy prowadzą na portalu eBobas.pl Książeczkę Zdrowia Dziecka kilka dni temu zwiększyliśmy limit zdjęć w galeriach o 100 procent. Można więc bez przeszkód dodawać nowe wpisy i ilustrować wydarzenia z życia dziecka w Pamiętniku (i nie tylko).

Zobacz wpisy zgłoszone do konkursu

Szczegóły regulaminu konkursowego

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • monisia23 | 12-06-2010 12:05:36

  Mnie nie udało się zgłosić ani jednego! Prosiłam o pomoć, gdyż nie miałam opcji 'zgłoś do konkursu', niestety pomocy nie uzyskałam!
 • dorota74 | 12-06-2010 13:26:38

  Monisiu,a z jaką datą miałaś wpisy? Udział brały te,które miały daty od 14 maja,jeśli wcześniejsze to nie było tam opcji "zgłoś do konkursu",bo u mnie też tak było.Tych starszych nie można było dać.Tylko te,które były wpisane z datą od 14 maja.
 • jowita | 12-06-2010 16:10:04

  Tak poza tym trzeba sprawdzić ustawienia prywatności bo czasem w tym tkwił problem. Gratuluję mamom i zwycięskim wpisom! Doczekać się nie mogę zabawki dla córeczki)
 • jowita | 03-07-2010 22:35:49

  Jak Wam się podobają zabawki? Świetne,co? Moja Natalka usiłuje chwycić uporczywie kulki ze środka

Poczytaj również

Polecamy

Gdy dziecko obficie się ślini, wkłada do buzi rączki lub przedmioty, to znak, że ząbkuje

Bolesne ząbkowanie. Najczęstsze objawy to płacz, gorączka, biegunka

Tak, jak nie ma sztywnej reguły, co do momentu pojawienia się pierwszego ząbka, tak nie ma wytłumaczenia dlaczego u jednych dzieci ząbki pojawiają się wcześniej, u innych później. Jedyną regułą, jaką sama zaobserwowałam, jest to, że rodzeństwu zęby...

czytaj

Do picia najlepsza jest przegotowana woda.

Dopajanie

Jeśli karmisz dziecko tylko piersią, to przez pierwszych sześć miesięcy nie musisz go ani dokarmiać ani dopajać. Natura tak to wymyśliła, że organizm kobiety produkuje tyle mleka (bogatego we wszystkie składniki odżywcze i przeciwciała chorób przebytych...

czytaj

Dopóki pępek się nie zagoi, staraj się nie moczyć go w czasie kąpieli.

Pępek noworodka. Jak pielęgnować?

Pępek trzeba wietrzyć i suszyć. To ważne, bo wilgoć i ciepło utrudniają schnięcie i odpadnięcie pozostałości po pępowinie, a ułatwiają wyhodowanie bakterii.    

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj