Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "eBobas.pl w brzuszku 4"

Nastrojowe, romantyczne i uśmiechnięte

Czy ciążowy brzuszek może rozśmieszać? Ależ oczywiście - naszym użytkowniczkom nie brakowało pomysłów na przystrojenie "kwaterki" tak, by uwieczniona na zdjęciach wywoływała szeroki uśmiech!

eBobas.pl w brzuszku 4

Fot. Qolor

eBobas.pl w brzuszku 4

Na stronie konkursowej publikujemy werdykt, zaś w galerii konkursu możecie zobaczyć wszystkie 454 nadesłane na konkurs "eBobas.pl z brzuszkiem 4" fotki.

W tym konkursie, zresztą podobnie jak w poprzednich edycjach, było mnóstwo świetnych zdjęć. Mamy nadzieję, że certyfikaty-okładki, jakie wkrótce przygotujemy dla naszych laureatek, spodobają się im (i wam) tak samo jak nam podobają się wasze zdjęcia - zresztą nie tylko te, które nagrodziliśmy.

Tym, którym tym razem się nie udało wygrać obiecujemy, że nie jest to nasza ostatnia edycja konkursu brzuszkowego! Będą kolejne, i będą kolejne szanse na nagrody i okładki.

Na eBobas.pl konkursy trwają cały czas i cały czas mamy dla was fajne nagrody. Warto do nas zaglądać i warto z nami być. Oczywiście - nie tylko dla nagród!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Dr n.med. Wojciech Feleszko

Czego oznaką jest trzęsąca się bródka u noworodka i małego niemowlaka?

Ostatnio zauważyłam u 2,5 miesięcznego dziecka, że czasami drży mu broda. Wygląda to tak, jakby było mu zimno. Zdarza się to podczas kąpieli, albo jak się go podnosi. Czy to jest normalny odruch?

czytaj

Wyjątkową przyjemność sprawia maluchom kąpiel w wannie ze starszym rodzeństwem

Kąpiel

W trzeciej dobie po urodzeniu pierwszej córki byłam już w domu. Przyszło mi się zmierzyć z kilkoma górami lodowymi. Jedną z nich była pierwsza samodzielna kąpiel. Ani ja, ani tata dziecka nie umieliśmy zrobić nic więcej oprócz wymycia wanienki i nalania do...

czytaj

Atropina ma umożliwić lekarzowi dokładne zbadanie refrakcji oka.

Atropina. Jak podać dziecku? Dawkowanie, skutki uboczne

O atropinie, o tym jak ją zakraplać dziecku i dlaczego robią to rodzice a nie lekarz, rozmawiamy z dr Iwoną Filipecką, okulistką*  

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj