Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Kalendarz z Twoim dzieckiem"

Wyjątkowy kalendarz na 2012 rok!

Grudzień to taki miesiąc, w którym myślimy już o następnym roku – choćby dlatego, że wybieramy kalendarze. Na eBobas.pl możesz wygrać kalendarz ze zdjęciem swojego dziecka lub misia, ubranego w koszulkę ze zdjęciem swojego malucha! Weź udział w konkursie fotograficznym „Kalendarz z Twoim dzieckiem”! – zgłoś zdjęcie (lub zdjęcia) dziecka, zaproś znajomych do głosowania i czekaj na werdykt jury.

Wygraj kalendarz ze zdjęciami swojego dziecka

Fot. eBobas.pl

Wygraj kalendarz ze zdjęciami swojego dziecka

Pamiętaj, że na zdjęcie zgłoszone do konkursu można głosować co 24 godziny!


Uwaga! W konkursie mogą wziąć również mamusie, które dopiero oczekują dziecka – jeśli ma się ono urodzić w 2012 roku, kalendarz lub maskotka z „brzuszkiem” mogą być świetną pamiątką!


Czekamy na wyjątkowe zdjęcia – nastrojowe, radosne, wzruszające, śmieszne. Wybierając foty do tego konkursu pomyślcie przez chwilę, że będzie to okładka kalendarza, który będzie wam towarzyszył cały rok. Nie musicie zgłaszać portretów – równie dobrze mogą to być fajne ujęcia „w akcji”. No i tradycyjnie – nie zapomnijcie o podpisaniu zdjęć. Jury zwraca na to szczególną uwagę. I pamiętajcie o zasadzie: nie można zgłaszać zdjęć, które już brały udział w innych konkursach.


Na zwycięzców czeka 8 kalendarzy trzynastrostronnicowych (okładka plus 12 miesięcy) w formacie A4 wydrukowanych na papierze HD.

Laureaci, którzy wygrają kalendarze, będą musieli dostarczyć – mailem – do redakcji portalu 13 zdjęć: zwycięskie zdjęcie konkursowe, które będzie okładką kalendarza i dwanaście zdjęć (przypisanych konkretnym miesiącom). Mogą to być zdjęcia dziecka, rodziców, zdjęcia rodzinne. Każde z trzynastu zdjęć (zdjęcie na okładkę musi być zgodne ze zdjęciem, które zwycięży w konkursie) musi mieć rozdzielczość 1795x2551 pikseli.


Dodatkowymi nagrodami w tym konkursie jest 5 misiów – w koszulkach ze zdjęciem dziecka. Osoby, które wygrają misie, będą musiały dostarczyć na maila zdjęcie konkursowe w rozdzielczości 945x945 pikseli.

 

 

 

                              

                 
Nagrody w konkursie „Kalendarz z Twoim dzieckiem” funduje empikfoto.pl


Cztery kalendarze i jednego misia zdobędą użytkownicy, których zdjęcia zdobędą największą liczbę głosów.
Cztery kalendarze i cztery misie rozda jury redakcyjne, biorąc pod uwagę 200 zdjęć z największą liczbą głosów.


Konkurs będzie trwał od 30 listopada do 21 grudnia, kiedy opublikujemy werdykt. Na zdjęcia będzie można głosować do 20 grudnia.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: kasiag121, elejka, maniak.

Komentarze

  • kasiag121 | 01-12-2011 14:52:49

    Witam Konkurs super.....a nagrody naprawdę świetne I pewnie w związku z tym baaaaaaaaaaardzo dużo użytkowników odwiedza Waszą stronę No super,ale dlaczego Wasz system nie jest przygotowany do przywitania większej liczy użytkowników na raz,bo strasznie zamula się Wasza strona.....a ja mam przez to strasznego nerwa.....musi minąć z 15minut zanim zagłosuję na jedno zdjęcie......Podobnie było ...

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy, fotografia

Polecamy

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Choć każde plamienie i krwawienie  należy skonsultować z lekarzem, można powiedzieć, że bywa ono charakterystyczne dla pewnych okresów ciąży.

Krwawienie i plamienie w ciąży

Krwawienie w ciąży zawsze jest objawem jakiejś patologii, w pierwszym trymestrze grozi poronieniem, a w drugim zagraża ciąży też poronieniem lub porodem przedwczesnym.

czytaj

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj