Kalendarz z Twoim dzieckiem

Kalendarz z Twoim dzieckiem

przejdź do galerii

Konkurs "Kalendarz z Twoim dzieckiem" najwyraźniej się wam spodobał, bo zdjęć przybywało niemal do ostatniego dnia. Wiele z nich było bardzo pięknych, i jury pracując nad werdyktem musiało dokonywać trudnych wyborów.

Zanim jednak przystąpiliśmy do przyjemniejszej części pracy, czyli oceny zdjęć, Komisja Konkursowa musiała podjąć decyzję o dyskwalifikacji zdjęcia użytkownika kingahubner.

Powód - w ciągu kilkudziesięciu ostatnich godzin trwania konkursu na zdjęciu "nabito" ponad 1,4 tysiąca głosów. Tak jawnej próby wprowadzenia w błąd uczestników konkursu i Komisji Konkursowej nie odnotowaliśmy od bardzo dawna. Nie będziemy tolerować takich praktyk. Uczestnicy konkursów muszą mieć świadomość, że Komisja ma dostęp do dokładnego zapisu głosów oddawanych na każde zdjęcie.

 

 

 

 


Kremowy miś z kokardą i zdjęciem Kalendarz dziecięcy A4 (HD)

 

A teraz już werdyt jury konkursowego. Użytkownicy, których zdjęcia zebrały największą liczbę głosów, wywalczyli kalendarze przygotowane przez empikfoto.pl. Powędrują one do:

 

Agusia0584

Wagus

Nikiz

Sandra1986

 

Joanna210299  otrzyma misia w koszulce ze zdjęciem konkursowym.

 

Jury wybrało czterech laureatów, którzy otrzymają kalendarze. Są to:
 

Fantazja84  - naszym zdaniem najpiękniejsze zdjęcie w konkursie. Zapach morza, piasek pod stopami i dziecięcy zachwyt, to wszystko się czuje!

Kasiag121  – wspaniała kompozycja, całkiem naturalna przecież, zero ustawek. Czyli - rozmowy z kotkiem

JakubekMamy  – duży, zamyślony mały mężczyzna, wspaniały kadr

Sarahia  - malownicza, szczęśliwa rodzina!

 

Przyznaliśmy również cztery misie! Powędrują one do:


Ewaban  - jest coś magicznego w mleczach

Doma240  – dziecko w kwiatach wygląda pięknie. A podpis... Cóż, nie mogliśmy go przegapić!

Joanka106259  – pachną, ach jak pachną te kwiaty!

Morawinka  – jesienne klimaty też są bardzo malownicze!

 

Do laureatów jeszcze dziś wyślemy formularze odbioru nagrody, z instrukcją w sprawie zdjęć, jakie mają być przesłane do redakcji. Gdyby ktoś formularza nie otrzymał, prosimy o pilny kontakt na konkurs@ebobas.pl lub na prywatną skrzynkę administratora MAMA

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie kalendarzowym dziękujemy, i zapraszamy do trwających na portalu konkursów fotograficznych:

Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba

i

Ręką dziecka malowane 8

 

Przypominamy również o konkursie filmowym, którego tematem w grudniu są przygotowania świąteczne i same święta. Czekają zestawy eBobasowych gadżetów!

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

W pierwszym trymestrze ciąży aż 90 procent kobiet odczuwa bóle brzucha.

Różne bóle brzucha w ciąży

Nie każdy ból brzucha w ciąży musi świadczyć, że dzieje się coś złego. Ale żadnego nie wolno lekceważyć. Każdy rodzaj bólu powinien być skonsultowany z lekarzem, bo nigdy nie wiadomo, co jest jego przyczyną.

czytaj

Wzmożone napięcie mięśniowe minie szybko dzięki rehabilitacji.

Wzmożone napięcie mięśniowe. Przyczyny i objawy

Nieprawidłowe napięcie mięśniowe to często spotykany problem u dzieci. Bardzo łatwo je zauważyć. Objawy wzmożonego napięcia mięśniowego to nienaturalne prężenie się i wyginanie do tyłu w literę C.  

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj