Kalendarz z Twoim dzieckiem

Kalendarz z Twoim dzieckiem

przejdź do galerii

Konkurs "Kalendarz z Twoim dzieckiem" najwyraźniej się wam spodobał, bo zdjęć przybywało niemal do ostatniego dnia. Wiele z nich było bardzo pięknych, i jury pracując nad werdyktem musiało dokonywać trudnych wyborów.

Zanim jednak przystąpiliśmy do przyjemniejszej części pracy, czyli oceny zdjęć, Komisja Konkursowa musiała podjąć decyzję o dyskwalifikacji zdjęcia użytkownika kingahubner.

Powód - w ciągu kilkudziesięciu ostatnich godzin trwania konkursu na zdjęciu "nabito" ponad 1,4 tysiąca głosów. Tak jawnej próby wprowadzenia w błąd uczestników konkursu i Komisji Konkursowej nie odnotowaliśmy od bardzo dawna. Nie będziemy tolerować takich praktyk. Uczestnicy konkursów muszą mieć świadomość, że Komisja ma dostęp do dokładnego zapisu głosów oddawanych na każde zdjęcie.

 

 

 

 


Kremowy miś z kokardą i zdjęciem Kalendarz dziecięcy A4 (HD)

 

A teraz już werdyt jury konkursowego. Użytkownicy, których zdjęcia zebrały największą liczbę głosów, wywalczyli kalendarze przygotowane przez empikfoto.pl. Powędrują one do:

 

Agusia0584

Wagus

Nikiz

Sandra1986

 

Joanna210299  otrzyma misia w koszulce ze zdjęciem konkursowym.

 

Jury wybrało czterech laureatów, którzy otrzymają kalendarze. Są to:
 

Fantazja84  - naszym zdaniem najpiękniejsze zdjęcie w konkursie. Zapach morza, piasek pod stopami i dziecięcy zachwyt, to wszystko się czuje!

Kasiag121  – wspaniała kompozycja, całkiem naturalna przecież, zero ustawek. Czyli - rozmowy z kotkiem

JakubekMamy  – duży, zamyślony mały mężczyzna, wspaniały kadr

Sarahia  - malownicza, szczęśliwa rodzina!

 

Przyznaliśmy również cztery misie! Powędrują one do:


Ewaban  - jest coś magicznego w mleczach

Doma240  – dziecko w kwiatach wygląda pięknie. A podpis... Cóż, nie mogliśmy go przegapić!

Joanka106259  – pachną, ach jak pachną te kwiaty!

Morawinka  – jesienne klimaty też są bardzo malownicze!

 

Do laureatów jeszcze dziś wyślemy formularze odbioru nagrody, z instrukcją w sprawie zdjęć, jakie mają być przesłane do redakcji. Gdyby ktoś formularza nie otrzymał, prosimy o pilny kontakt na konkurs@ebobas.pl lub na prywatną skrzynkę administratora MAMA

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie kalendarzowym dziękujemy, i zapraszamy do trwających na portalu konkursów fotograficznych:

Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba

i

Ręką dziecka malowane 8

 

Przypominamy również o konkursie filmowym, którego tematem w grudniu są przygotowania świąteczne i same święta. Czekają zestawy eBobasowych gadżetów!

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

Dłuższa niż 4 godziny przerwa w karmieniu piersią może spowodować powrót pracy jajników i odblokowanie systemu hormonalnego.

Krwawienie w połogu

We wczesnym połogu, czyli w pierwszych dniach po porodzie, kobieta krwawi, ponieważ macica się obkurcza i oczyszcza. – Krwawienie tuż po porodzie nazywamy „odchodami”. Z początku są one krwiste, później brunatne, żółtawe, a na końcu szkliste, śluzowe....

czytaj

Od 28. tygodnia ciąży mama powinna codziennie odczuwać ruchy dziecka.

Jak odczytywać ruchy dziecka w brzuchu matki?

Jak rozpoznać ruchy dziecka? Kiedy można czuć pierwsze ruchy dziecka? Czy da się je odróżnić od perystaltyki jelit, chociaż czasem objawiają się bulgotaniem, przelewaniem? Kiedy maluch kopie, tylko dlatego, bo się obraca, a kiedy wyraźnie daje znać, że...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj