Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Czy możliwe jest powiększenie piersi bez użycia skalpela?

Twój Ekspert Medycyny Estetycznej

W tej chwili to już jest rzeczywiście możliwe. Dzięki zabiegowi Aguafilling bodyline kobiety mają możliwość powiększenia biustu bez konieczności interwencji chirurgicznej. Zabieg ten można również wykonywać dla poprawy kształtu piersi.

Lek. med. Maciej Rogala

Fot. Archiwum

Lek. med. Maciej Rogala

Ten nowoczesny zabieg powiększania piersi polega na wstrzyknięciu pacjentce – w znieczuleniu miejscowym – preparatu, składającego się w 98 proc. z soli fizjologicznej. Po zabiegu pacjentka od razu może wrócić do domu, zaś codzienne obowiązki – również zawodowe – może podjąć po 24 godzinach. O miejsce wkłucia trzeba naturalnie starannie dbać przez kilka dni, nie da się jednak tego porównać z sytuacją, gdy kobieta przechodzi zabieg chirurgiczny.

Zabieg jest przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, które chcą zadbać o wygląd swoich piersi. W sposób szczególny ta oferta jest atrakcyjna dla kobiet młodych, które planują ciążę i karmienie piersią – zabieg Aguafilling bodyline w żaden sposób nie zmniejsza ich możliwości cieszenia się wszystkimi urokami macierzyństwa. Również po okresie ciąży i karmienia, kiedy niemal każda kobieta obserwuje pogorszenie wyglądu piersi, zabieg ten może być optymalnym rozwiązaniem.

Oczywiście, samego zabiegu nie można wykonywać w okresie ciąży i laktacji, jest też kilka innych istotnych przeciwwskazań, ale te kwestie każda pacjentka musi konsultować z lekarzem, który ma uprawnienia do wykonywania zabiegów powiększania biustu tą nowoczesną metodą.

Po zabiegu kobieta może się cieszyć piękniejszym biustem przez minimum pięć lat.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: eBobas_PL.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: uroda, karmienie piersią, ciąża

Podobne dyskusje na forum

Warto zobaczyć

Rozszerzanie diety dziecka

Polecamy

Dzieci nie wolno opalać, te najmłodsze w ogóle nie powinny przebywać w pełnym słońcu

Ochrona przeciwsłoneczna najmłodszych dzieci

Latem dwadzieścia minut na pełnym słońcu wystarczy, by skóra niemowlęcia została poparzona. Dlatego w słoneczne dni trzeba smarować dzieci kremem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym - najlepiej 50+.

czytaj

Niektóre dzieci mają wąskie kanaliki łzowe, które łatwo się zatykają powodując zastój łez.

Ropiejące oczy dziecka po porodzie

Nawet do kilku dni po porodzie powieki noworodka bywają sklejone zbierającą się białawo-żółtawą lub zielonkawą wydzieliną a spojówki oczek są lekko zaczerwienione i nabrzmiałe. W większości przypadków skuteczna jest odpowiednia pielęgnacja, ale nie zawsze!

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj