Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Powiększanie piersi metodą Aquafilling bodyline - szybko, bezboleśnie, bezpieczne

Biust może wrócić do wielkiej formy

Powiększanie piersi bez użycia skalpela? To możliwe. Na rynku pojawiła się nowa metoda powiększania biustu - Aquafilling bodyline. Jest małoinwazyjna i bezpieczna dla pacjentek w każdym wieku. Mogą z niej korzystać również kobiety, które w przyszłości chcą być mamami – zabieg nie wpływa w żaden sposób na możliwość naturalnego karmienia. 

Po ciąży i karmieniu dla wielu kobiet jędrny, pełny biust to największe marzenie

Fot. Fotolia.pl

Po ciąży i karmieniu dla wielu kobiet jędrny, pełny biust to największe marzenie

Zabieg Aquafilling bodyline może być też stosowany u kobiet po okresie ciąży i karmienia – te miesiące, a niekiedy lata, potrafią naprawdę fatalnie wpłynąć na wygląd piersi. Na szczęście można go w tej chwili poprawić szybko i bezboleśnie.

- Niemal u każdej kobiety po okresie ciąży i karmienia biust nie wygląda tak, jak wcześniej. Dzięki preparatowi Aquafilling bodyline w niecałe dwie godziny można uzyskać efekt wypełnienia i powiększenia piersi. Piersi odzyskują jędrność i strukturę – mówi dr Maciej Rogala, który w klinice Gold Clinic wykonuje te zabiegi. Dodatkowym argumentem, przemawiającym za tą metodą powiększania biustu jest fakt, że piersi po zabiegu są bardzo naturalne w dotyku. Efekt utrzymuje się średnio pięć lat a jest widoczny już tydzień (siedem dni) po zabiegu, gdy znikają obrzęki.

Wskazania do użycia Aguafilling bodyline to przede wszystkim powiększenie biustu oraz poprawa kształtu piersi, ale z zabiegu mogą też skorzystać kobiety uskarżające się na asymetrię piersi czy też pacjentki, które potrzebują dokonać korekty defektów piersi, np. wyrównać ubytki po zabiegach.

Sam zabieg trwa około półtorej godziny i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym – znieczulana jest skóra w miejscu wkłucia, środek znieczulający dodawany jest też do preparatu, który lekarz wstrzykuje do tkanek miękkich za pomocą igły lub kaniuli. Preparat składa się w 98 proc. z soli fizjologicznej.

Zabieg jest mało inwazyjny. Do codziennych obowiązków można wrócić 24 godziny później, nie ma chirurgicznych nacięć, więc pacjentki nie muszą obawiać się, że pozostaną po nim blizny. Przez kilka dni pacjentka musi starannie pielęgnować miejsce wkłucia – szczegółowe informacje na ten temat przekazuje każdej kobiecie lekarz.

Oczywiście, zabiegu nie można wykonywać w czasie ciąży i karmienia piersią, przeciwwskazania do jego wykonania to także kłopoty z krzepliwością krwi, choroby nowotworowe, stany zapalne skóry. Przed wykonaniem zabiegu lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad na temat stanu zdrowia pacjentki. Uwaga! Zabieg może wykonać tylko lekarz, który ma certyfikat ukończenia szkolenia z użyciem preparatu Aquafilling bodyline.

Dr Maciej Rogala ocenia, że zabieg powiększania piersi preparatem Aquafilling bodyline to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które pragną mięć większy i kształtniejszy biust. - Ten preparat jest bezpieczny dla organizmu, nie powoduje alergii i jest niewyczuwalny w dotyku – mówi.
 

 

   

 

 

Na zdjęciach widoczne są biusty przed (po lewej) i po zabiegu Aquafilling bodyline.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: dorota2010.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: uroda, karmienie piersią, ciąża

Podobne dyskusje na forum

Warto zobaczyć

Rozszerzanie diety dziecka

Polecamy

Dr n.med. Wojciech Feleszko

Czego oznaką jest trzęsąca się bródka u noworodka i małego niemowlaka?

Ostatnio zauważyłam u 2,5 miesięcznego dziecka, że czasami drży mu broda. Wygląda to tak, jakby było mu zimno. Zdarza się to podczas kąpieli, albo jak się go podnosi. Czy to jest normalny odruch?

czytaj

Nierzadko rodzice zatrzymują dziecko w swojej sypialni, bo to oni tego potrzebują.

Nauka samodzielnego spania. Ważny etap w rozwoju dziecka

O tym, dlaczego dziecko powinno spać w swoim łóżeczku, rozmawiamy z dr Radosławem Kaczanem, psychologiem rozwojowym.

czytaj

W ostatnich latach nastąpił wzrost zachorowań na choroby alergiczne oczu.

Zapalenie spojówek u dziecka

Najczęstszą przyczyną wizyt dzieci u okulisty są zmiany zapalne powierzchni oka, w tym zapalenie spojówek. Dochodzi do niego, gdy do oka wnikną bakterie, wirusy, pył, dym, kurz czy kosmetyki. Choroba może mieć ostry lub łagodny przebieg, dlatego, gdy...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj