Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs na wpis w Książeczce Zdrowia Dziecka

Wakacje z przyjacielem w waszym Pamiętniku

Wakacje już w pełni! Warto zatrzymywać wspomnienia z tych pięknych, letnich dni. A na eBobas.pl można to zrobić i jeszcze wygrać nagrodę! Zapraszamy do wakacyjnego konkursu na wpis w Książeczce Zdrowia Dziecka. W tym roku temat konkursu to „Wakacje z przyjacielem”.

Wakacje z przyjacielem

Fot. Fotolia.com

Wakacje z przyjacielem

Wasza pociecha lubi bawić się z psem w ogródku? A może żelaznym punktem każdych wakacji jest wyprawa do ZOO? Obserwujecie ptaki nad jeziorami albo odwiedzacie żubry w Puszczy Białowieskiej? Lato i wakacje to czas, kiedy dziecko może odkrywać piękno przyrody i zawierać nowe przyjaźnie. Udokumentujcie takie zdarzenie i opiszcie krótko w Interaktywnej Książeczce Zdrowia Dziecka na eBobas.pl – w sekcji PAMIĘTNIK. Do notki koniecznie dołączcie zdjęcie, na którym będzie uwiecznione dziecko oraz przyjaciel – czyli zwierzę. Jakie? To już od was zależy! Jeśli uda się wam uchwycić, jak dziecko goni po łące motyla – nie mamy nic przeciwko!

Na wasze wpisy konkursowe będziemy czekać do 15 września. 17 września jury konkursowe opublikuje werdykt.

W konkursie czeka na zwycięzców 15 nagród, zestawów książek wydawnictwa Papilon. Bohaterem książek jest oczywiście ulubieniec i przyjaciel wielu pokoleń dzieci – Reksio. W konkursie rozdamy 5 nagród głównych i 10 nagród dodatkowych.
 

 

Nagrody główne to zestawy:

- Reksio. Wielka księga przygód

- Reksio. Przyjaciel najmłodszych

- Reksio. Księga kolorowanek

- Reksio. Wielka księga ćwiczeń i zabaw

- Reksio. Wycinanki i czytanki

 

Nagrody dodatkowe:

- Reksio. Wielka księga przygód (audio)

- Reksio. Przyjaciel najmłodszych

- Reksio. Księga łamigłówek

 

Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na nagrodę?

Od 15 lipca do 15 września opublikować przynajmniej jeden wpis o tematyce związanej z konkursem w Pamiętniku w Książeczce Zdrowia Dziecka i zgłosić go do konkursu (przez naciśnięcie buttona).

Od 15 lipca do 15 września dokonać w Książeczce Zdrowia Dziecka minimum 15 wpisów (we wszystkich sekcjach Książeczki). Możecie zaktualizować pomiary waszego malucha (wzrost, waga etc.), uzupełnić dane dotyczące ząbków, rozwoju dziecka.

Nie musicie tych wpisów nigdzie pokazywać czy publikować, wystarczy że uzupełnicie Książeczkę. Dzięki ustawieniom prywatności każdy użytkownik portalu eBobas.pl może zdecydować, które sekcje KZD są widoczne dla wszystkich, a które tylko dla wybranych użytkowników lub wręcz – dostępne tylko dla właściciela profilu. Tylko wpisy zgłoszone do konkursu są widoczne dla wszystkich, również niezalogowanych użytkowników portalu!

Oczywiście, szansę na nagrodę będą mieć również ci, którzy Książeczkę Zdrowia Dziecka założą – oni również muszą dokonać minimum 15 wpisów (we wszystkich sekcjach KZD). Jury konkursowe będzie liczyć wyłącznie wpisy dokonane w czasie trwania konkursu!

 

Wpisy konkursowe będzie oceniać jury redakcyjne.


SZCZEGÓŁY REGULAMINU KONKURSOWEGO

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: kasiag121, eBobas_PL, anulla1993, catrinka.

Komentarze

 • rhenus | 28-07-2013 16:01:29

  Czy jedna osoba może zgłosić jeden wpis czy można kilka??
 • MAMA | 02-08-2013 12:06:52

  Można dodać więcej wpisów, nagrodę będzie można otrzymać tylko jedną. I bardzo prosimy o to by pamiętać, że szansę na nagrodę mają tylko wpisy związane z tematem konkursu. Nie będziemy brać pod uwagę innych wpisów, nawet jeśli autorzy spełnią pozostałe warunki konkursu.
 • catrinka | 05-08-2013 14:41:05

  Przepraszam, może jestem zacofana, ale za żadne skarby nie mogę zgłosić pamiętników dzieci do konkursu. Czy ktoś może mi pomóc?
 • anulla1993 | 16-08-2013 19:40:41

  witam, jakiś czas temu dodałam wpis do książęczki (związany z tematyką wraz ze zdjęciem) jednak nie mogę znaleźć galerii i sprawdzić czy wgl jest zapisane, mogę prosić o link do galerii?

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj