Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Metamorfozy brzucha 2. Poznajcie finalistki!

Wypięknieją trzy brzuchy plus jeden ekstra

Spośród 68 nadesłanych brzuchów dr Maciej Rogala z Miejskiej Farmy Piękności* w Warszawie wybrał trzy brzuchy, które podda kuracji preparatem Sculptra. Ale to nie wszystko! Miejska Farma Piękności dodatkowo ufundowała serię zabiegów laserowych na zmniejszenie rozstępów czwartej użytkowniczce portalu eBobas.pl!

Po II edycji Metamorfoz Brzucha, cztery brzuchy naszych użytkowniczek wypięknieją!

Fot. iStockphoto

Po II edycji Metamorfoz Brzucha, cztery brzuchy naszych użytkowniczek wypięknieją!

Do kuracji preparatem Sculptra (napinającym i ujędrniającym rozciągniętą skórę brzucha) zostały wybrane brzuchy, umieszczone w galerii profilu metamorfozy_brzucha2:


20 – nie ma nadmiaru tkanki tłuszczowej, skóra jest rozciągnięta, pozbawiona sprężystości. Idealna kandydatka do zabiegu preparatem Sculptra. Dodatkowo występują rozstępy, które mogą się zmniejszyć dzięki zabiegowi. 
 

26 - osoba szczupła, na brzuchu wyraźnie widać luźną skórę oraz niewielkie rozstępy. Wykonanie zabiegu Sculptra poprawi elastyczność skóry, zwiększy jej napięcie.
 

51 - skóra na brzuchu wyraźnie pozbawiona napięcia, szczególnie nad pępkiem. Widoczne są również rozstępy. Wykonanie serii zabiegów Sculptra poprawi jędrność skóry, zwiększy jej napięcie. 

UWAGA! W dniu 24 lutego, po wstępnych rozmowach przygotowujących finalistki do serii zabiegów użytkowniczka nr 20 zrezygnowała z udziału w akcji. Powodem rezygnacji jest to, że młoda mama ciągle karmi piersią, co przy kuracji Sculptrą jest niemożliwe. Dość długo zabrało nam znalezienie kolejnej kandydatki, ale nareszcie się udało. Użytkowniczka, której brzuch widnieje w galerii z numerem 2 z radością potwierdziła wolę skorzystania z zabiegów w Miejskiej Farmie Piękności!

Doktor Maciej Rogala zwrócił szczególną uwagę na użytkowniczkę, która nadesłała zdjęcie 67. Nie jest to brzuch, który nadaje się do kuracji przewidzianej w akcji „Metamorfozy brzucha 2”. - Brzuch pocięty jest wieloma głębokimi rozstępami. Ratunkiem w takiej sytuacji jest seria zabiegów laserowych, które zredukują rozstępy oraz poprawią wygląd i napięcie skóry – mówi dr Maciej Rogala, który właśnie dla tej użytkowniczki ufundował kurację laserową.
 

Z użytkowniczkami, które zostały wybrane do finału akcji, skontaktujemy się mailem i przekażemy informację na temat dalszego ciągu akcji „Metamorfozy brzucha2”. A wkrótce, zgodnie z obietnicą, na portalu zamieścimy ocenę stanu skóry i wyglądu brzuchów, zgłoszonych do akcji „Metamorfozy brzucha2”. Bo przecież chcemy, żeby wszystkie brzuchy naszych mam były piękne!
 

* Obecnie Gold Clinic

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • Kejm | 18-02-2011 10:24:06

  A będzie kolejna edycja?!
 • hortensja | 21-02-2011 12:15:54

  Witam,czy jest to bezpieczne dla organizmu?
 • Nataliaaa1922 | 24-02-2011 14:36:50

  WITAM MÓJ NUMER BRZUCHA TO 20 ZOSTAŁAM WYBRANA DO METAMORFOZY ALE NIE STETY MUSZE ZREZYGNOWAĆ PONIEWAŻ KARMIE NADAL PIERSIĄ ZOSTAŁAM POINFORMOWANA ZE TO JEST WYKLUCZENIE DO ZABIEGU BO TE SUBSTANCJE MOGŁY BY PRZENIKNĄĆ DO POKARMU I ZASZKODZIC DZIECKU PRZYKRO MI ...ALE DZIDZUŚ NAJWAŻNIEJSZY ŻYCZE POWODZENIA INNYM KOBIETĄ NATALIA G.
 • MAMA | 10-03-2011 14:20:29

  hortensja Sculptra jest zabiegiem bezpiecznym dla organizmu

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: uroda, SPA w Polsce, skóra, ciąża, brzuch po ciąży

Polecamy

Choć każde plamienie i krwawienie należy skonsultować z lekarzem, można powiedzieć, że bywa ono charakterystyczne dla pewnych okresów ciąży.

Krwawienie i plamienie w ciąży

Krwawienie w ciąży zawsze jest objawem jakiejś patologii, w pierwszym trymestrze grozi poronieniem, a w drugim zagraża ciąży też poronieniem lub porodem przedwczesnym.

czytaj

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Do picia najlepsza jest przegotowana woda.

Dopajanie

Jeśli karmisz dziecko tylko piersią, to przez pierwszych sześć miesięcy nie musisz go ani dokarmiać ani dopajać. Natura tak to wymyśliła, że organizm kobiety produkuje tyle mleka (bogatego we wszystkie składniki odżywcze i przeciwciała chorób przebytych...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj