Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Metamorfozy brzucha 2. Poznajcie finalistki!

Wypięknieją trzy brzuchy plus jeden ekstra

Spośród 68 nadesłanych brzuchów dr Maciej Rogala z Miejskiej Farmy Piękności* w Warszawie wybrał trzy brzuchy, które podda kuracji preparatem Sculptra. Ale to nie wszystko! Miejska Farma Piękności dodatkowo ufundowała serię zabiegów laserowych na zmniejszenie rozstępów czwartej użytkowniczce portalu eBobas.pl!

Po II edycji Metamorfoz Brzucha, cztery brzuchy naszych użytkowniczek wypięknieją!

Fot. iStockphoto

Po II edycji Metamorfoz Brzucha, cztery brzuchy naszych użytkowniczek wypięknieją!

Do kuracji preparatem Sculptra (napinającym i ujędrniającym rozciągniętą skórę brzucha) zostały wybrane brzuchy, umieszczone w galerii profilu metamorfozy_brzucha2:


20 – nie ma nadmiaru tkanki tłuszczowej, skóra jest rozciągnięta, pozbawiona sprężystości. Idealna kandydatka do zabiegu preparatem Sculptra. Dodatkowo występują rozstępy, które mogą się zmniejszyć dzięki zabiegowi. 
 

26 - osoba szczupła, na brzuchu wyraźnie widać luźną skórę oraz niewielkie rozstępy. Wykonanie zabiegu Sculptra poprawi elastyczność skóry, zwiększy jej napięcie.
 

51 - skóra na brzuchu wyraźnie pozbawiona napięcia, szczególnie nad pępkiem. Widoczne są również rozstępy. Wykonanie serii zabiegów Sculptra poprawi jędrność skóry, zwiększy jej napięcie. 

UWAGA! W dniu 24 lutego, po wstępnych rozmowach przygotowujących finalistki do serii zabiegów użytkowniczka nr 20 zrezygnowała z udziału w akcji. Powodem rezygnacji jest to, że młoda mama ciągle karmi piersią, co przy kuracji Sculptrą jest niemożliwe. Dość długo zabrało nam znalezienie kolejnej kandydatki, ale nareszcie się udało. Użytkowniczka, której brzuch widnieje w galerii z numerem 2 z radością potwierdziła wolę skorzystania z zabiegów w Miejskiej Farmie Piękności!

Doktor Maciej Rogala zwrócił szczególną uwagę na użytkowniczkę, która nadesłała zdjęcie 67. Nie jest to brzuch, który nadaje się do kuracji przewidzianej w akcji „Metamorfozy brzucha 2”. - Brzuch pocięty jest wieloma głębokimi rozstępami. Ratunkiem w takiej sytuacji jest seria zabiegów laserowych, które zredukują rozstępy oraz poprawią wygląd i napięcie skóry – mówi dr Maciej Rogala, który właśnie dla tej użytkowniczki ufundował kurację laserową.
 

Z użytkowniczkami, które zostały wybrane do finału akcji, skontaktujemy się mailem i przekażemy informację na temat dalszego ciągu akcji „Metamorfozy brzucha2”. A wkrótce, zgodnie z obietnicą, na portalu zamieścimy ocenę stanu skóry i wyglądu brzuchów, zgłoszonych do akcji „Metamorfozy brzucha2”. Bo przecież chcemy, żeby wszystkie brzuchy naszych mam były piękne!
 

* Obecnie Gold Clinic

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • Kejm | 18-02-2011 10:24:06

  A będzie kolejna edycja?!
 • hortensja | 21-02-2011 12:15:54

  Witam,czy jest to bezpieczne dla organizmu?
 • Nataliaaa1922 | 24-02-2011 14:36:50

  WITAM MÓJ NUMER BRZUCHA TO 20 ZOSTAŁAM WYBRANA DO METAMORFOZY ALE NIE STETY MUSZE ZREZYGNOWAĆ PONIEWAŻ KARMIE NADAL PIERSIĄ ZOSTAŁAM POINFORMOWANA ZE TO JEST WYKLUCZENIE DO ZABIEGU BO TE SUBSTANCJE MOGŁY BY PRZENIKNĄĆ DO POKARMU I ZASZKODZIC DZIECKU PRZYKRO MI ...ALE DZIDZUŚ NAJWAŻNIEJSZY ŻYCZE POWODZENIA INNYM KOBIETĄ NATALIA G.
 • MAMA | 10-03-2011 14:20:29

  hortensja Sculptra jest zabiegiem bezpiecznym dla organizmu

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: uroda, SPA w Polsce, skóra, ciąża, brzuch po ciąży

Polecamy

Grymasy twarzy, sapka nosowa, salut alergiczny, zmarszczki i cienie wokół oczu, chrapanie, poprzeczna bruzda na nosie, trudności podczas karmienia są objawami dodatkowymi ANN występującymi u dzieci poniżej 3. roku życia.

Alergiczny nieżyt nosa u dzieci (ANN). Przyczyny, objawy, leczenie

O zatkanym nosie u dzieci rozmawiamy z dr n. med. Zygmuntem Nowackim*, specjalistą chorób dzieci i alergologiem

czytaj

Nawał mleczny rozpoznaje się po tym, że nagle piersi stają się nabrzmiałe, twarde, bolą przy dotykaniu. By nie doszło do zakażenia czy gorączki, należy odciągnąć nadmiar pokarmu.

Połóg. Co się dzieje z twoim ciałem?

Połóg trwa sześć tygodni i po tym czasie, z wyjątkiem piersi, którymi karmimy, wszystko powinno wrócić do normy. Podpowiadamy, jak radzić sobie z najczęściej występującymi dolegliwościami w czasie połogu.

czytaj

Jak łagodzić świąd ospy? Sposoby na swędzące krostki

Ospa wietrzna. Jak złagodzić uporczywy świąd ospy?

Ospa wietrzna to zakaźna choroba wirusowa, do niedawna uważana za typową chorobę wieku dziecięcego, którą „trzeba przejść”. Szczepionki przeciw ospie wietrznej są dostępne – ale są niestety płatne, dlatego większość dzieci ciągle musi się zmagać z chorobą...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj