Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Rusza akcja "Metamorfozy brzucha"

Wygraj serię zabiegów Sculptra

Nieważne, czy urodziłaś swoje dziecko całkiem niedawno, czy kilka lat temu. Jeśli wygląd twojego brzucha, nie mniej niż twój bobas, nie daje ci zapomnieć, że jesteś mamą, weź udział w naszej akcji „Metamorfozy brzucha”, którą organizuje portal eBobas.pl oraz Miejska Farma Piękności.

Metamorfozy brzucha to oferta dla użytkowniczek portalu eBobas.pl, które mają przynajmniej jedno dziecko i założoną na naszym portalu Książeczkę Zdrowia Dziecka.

Fot.iStockphoto

Metamorfozy brzucha to oferta dla użytkowniczek portalu eBobas.pl, które mają przynajmniej jedno dziecko i założoną na naszym portalu Książeczkę Zdrowia Dziecka.

„Metamorfozy brzucha” to oferta dla użytkowniczek portalu eBobas.pl, które mają przynajmniej jedno dziecko i założoną na naszym portalu Książęczkę Zdrowia Dziecka. Żeby wziąć w niej udział, trzeba zgłosić do galerii zdjęcie swojego brzucha, eksponujące jego niedostatki. Zdjęcia będą upublicznione, ale bez loginów użytkowniczek, jedynie z numerami nadawanymi zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Wszystkie brzuchy pozostaną anonimowe. UWAGA! Czekamy na zdjęcia brzuchów "nieciążowych".

Po wytypowaniu przez lekarza (specjalistę medycyny estetycznej) brzuchów, które zostaną upiększone, opublikujemy nicki szczęśliwych wybranek. Szczęśliwych, bo użytkowniczki otrzymają pełną kurację preparatem SCULPTRA produkowanym przez firmę Sanofi-Aventis o wartości kilku tysięcy złotych. Wszystkiego o tej kuracji dowiecie się na portalu eBobas.pl.

Po ostatnim zabiegu zostanie wykonane zdjęcie – i na portalu eBobas.pl zaprezentujemy efekty kuracji, ale również z zachowaniem anonimowości (bez nicków)

Na użytkowniczki portalu eBobas.pl czekają trzy karnety na pełną kurację SCULPTRĄ w Miejskiej Farmie Piękności w Warszawie. 
 

Żeby zawalczyć o jeden z nich, trzeba:
 

- mieć konto na portalu eBobas.pl z pełnym profilem użytkownika (w profilu musi być dodane przynajmniej jedno dziecko) i założoną Książeczkę Zdrowia Dziecka

- w terminie od 28 maja do 30 czerwca 2010 roku nadesłać na adres [email protected] jedno zdjęcie brzucha (bez ubrania, z wyeksponowanymi niedostatkami, tak by lekarz medycyny estetycznej mógł ocenić możliwość ich poprawienia). Zdjęcia przysyłane na inne adresy mailowe redakcji nie będą brane pod uwagę. Mail musi być wysłany z adresu, użytego przy rejestracji na portalu eBobas.pl. W treści maila należy wpisać login portalowy użytkowniczki oraz dołączyć zdjęcie o wielkości do 0,5 MB.

Zaakceptowane przez administratora portalu zdjęcie zostanie umieszczone w profilu metamorfozy_brzucha, z kolejnym przyporządkowanym numerem (bez loginu użytkowniczki). Po opublikowaniu zdjęcia administrator wyśle do użytkowniczki maila z potwierdzeniem, oraz przyporządkowanym jej zdjęciu numerem w galerii akcji „Metamorfozy brzucha”.

Galeria będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających portal. Komentować zdjęcia będą mogli wyłącznie zalogowani użytkownicy portalu.

Dwa karnety zostaną rozdane wśród użytkowniczek, które zarejestrowały się na portalu przed ogłoszeniem akcji „Metamorfozy brzucha”. Dla nowych użytkowniczek zarezerwowaliśmy jeden karnet na pełną kurację.

Zdjęcia będzie można zgłaszać od 28 maja do 30 czerwca. Decyzję, które użytkowniczki zostały wybrane, ogłosimy do połowy lipca

 

GALERIA AKCJI "METAMORFOZY BRZUCHA"
 

Nie masz problemów z wyglądem brzucha? Powiedz o naszej akcji siostrze, kuzynce, przyjaciółce - może właśnie ona dostanie zaproszenie na kurację!

 

SZCZEGÓŁY REGULAMINU AKCJI

 

Jak dbać o skórę - przed ciążą, w trakcie ciąży i po niej? O tym również piszemy na naszym portalu!

Ujędrnianie, odchudzanie, usuwanie cellulitu

Chirurgia plastyczna dla młodych mam

Luksusowe zabiegi kosmetyczne dla kobiet w ciąży i w połogu

Gimnastyka z maluchem
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • maria1980 | 20-05-2010 21:57:01

    Nagroda jest świetna-aż żałuję,że mój brzuch wygląda wciąż tak samo jak w 2002 roku. Świetny konkurs-gratuluję pomysłu
  • agatka9082 | 27-05-2010 00:41:49

    a co ja mam powiedzieć ... mam dopiero 20 lat a mam takie rozstępy ze juz nigdy nie ubiorę krótszej bluzki albo krótkich spodenek a o pięknym zwisie nie mówie ale rozstępy gorsze ;(
  • Agnieszka0709 | 28-05-2010 08:35:02

    witam, proszę o pomoc gdzie jest ta galeria - upiększamy mamie brzuchy, bo nie wiem jak dodać tam zdjęcie pozdrawiam

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: kosmetyki dla mamy, ciąża, brzuch po ciąży, uroda

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj