Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Urodzinowe poszukiwania. Jest lista laureatów zabawy

Taki kinderbal tylko z eBobas.pl!

20 marca eBobas.pl skończył sześć lat! Przez miesiąc trwała urodzinowa zabawa w chowanego. Na stronie konkursowej publikujemy werdykt, listę osób które otrzymują od nas prezenty - zestawy PlayDoh.

Urodzinowe poszukiwania

Fot. eBobas.pl

Urodzinowe poszukiwania

WERDYKT ZABAWY "URODZINOWE POSZUKIWANIA"

 

Aby wziąć udział w zabawie, trzeba zalogować się na portalu – niezalogowanym użytkownikom nie pokażą się specjalne, urodzinowe grafiki.

Po zalogowaniu trzeba odnaleźć eBobasy – codziennie schowa się ich pięć. Aby zdobyć punkt, trzeba kliknąć na grafikę (to ważne!).

Gdy za pierwszym razem użytkownik znajdzie w ciągu jednego dnia komplet grafik, otworzy się okienko w którym możecie wpisać życzenia dla eBobasa. Po zaakceptowaniu życzeń zostanie naliczona premia (aż 10 punktów), a wpis pojawi się na specjalnej stronie.

Urodzinowe grafiki będą się pojawiać przez 30 dni - ostatni raz pokażą się 18 kwietnia. Za każdego klikniętego bobasa będzie można otrzymać punkt, czyli dziennie będzie można zdobyć 5 punktów.

Maksymalnie użytkownik będzie mógł zebrać 150 punktów zwykłych i 10 punktów premii za życzenia (które będzie można złożyć bobasowi tylko raz).

Składając życzenia warto się wysilić! Bo tym razem, z okazji urodzin, nasza zabawa w chowanego nabiera rumieńców!

Dziesięć nagród - pięć dużych zestawów PlayDoh i pięć mniejszych - przypadnie tym, którzy zdobędą największą liczbę punktów. Jeśli pojawią się miejsca ex aequo pod względem liczby punktów, najpierw weźmiemy pod uwagę użytkowników, którzy zdobyli też punkty premiowe, a jeśli to kryterium okaże się niewystarczające - zdecyduje czas odnajdywania grafik (czyli liczyć się będzie kolejność w tabeli).

Dziesięć nagród przyzna redakcja portalu, wybierając najfajniejsze, najbardziej pomysłowe, najmilsze życzenia urodzinowe. Weźmiemy pod uwagę użytkowników, którzy zdobędą minimum 50 punktów (czyli czterdzieści punktów zwykłych plus dziesięć premiowych za życzenia).

Użytkownik będzie mógł dostać tylko jedną nagrodę - albo z rankingu punktacji, albo od redakcji.

Miłej zabawy w chowanego!

 

Konkurs "Urodzinowe poszukiwania" >>

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: GabaBaba26, blondii1985.

Komentarze

 • donnavito | 20-03-2015 21:51:48

  Życzę ci ebobasie kolejnych lat pełnych ciekawych wątków, wspaniałych mamusiek, a po latach może i tych, które zaczynały tu jako niemowlakiWszystkiego dobrego dla wszystkich autorów artykułów i klubowiczek, dzieki ktorym tez to wszystko sie toczy.
 • juzia84 | 21-03-2015 20:50:03

  kochany ebobasku z okazji twych urodzin zycze ci usmiechu na twarzy spelnienia wszystkiego co ci sie marzy gosci caly mieszkanie i wszystkiego co dobre na zawolanie
 • wojtaszek | 28-03-2015 20:15:18

  E Bobasku z okazji Twoich szóstych urodzin przyjmij ode mnie i mojego Wojtusia najlepsze życzenia, spełnienia marzeń, realizacji wytyczonych planów, mnóstwa ciekawych artykułów i milionów aktywnych użytkowników portalu. Bardzo się cieszę że mogę być uczestnikiem portalu i w pewnym sensie współtworzyć ciekawą stronę poświęconą wdzięcznemu tematowi - naszym Bobasom i ich zdrowiu, radościom, probl...
 • mysia83 | 20-04-2015 12:56:20

  Ogromnie dziękujemy

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj