Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Z piaskownicy na karuzelę"

Bo w przedszkolu fajnie jest!

Kolorowe, czarno-białe, uśmiechnięte, przejęte - z fotografii, zgłoszonych do konkursu "Z piaskownicy na karuzelę" spoglądają buzie przedszkolaków, i dzieci które właśnie do przedszkola się przygotowują i ćwiczą swoje umiejętności przedszkolne. Zdjęcia absolwentów przedszkoli sprzed lat przypominają czasy dzieciństwa nawet tym, którzy do przedszkola nie chodzili!

Przedszkole sprzed lat

Fot. JustynaXsanko

Przedszkole sprzed lat

Na stronie konkursowej znajdziecie pełny werdykt jury

Przedszkole, patrząc na zdjęcia zamieszczone w galerii konkursowej, to magiczne miejsce, w którym można być księżniczką, kuchareczką, królewiczem, spidermanem lub po prostu - w grupie malować i wycinać, szaleć na huśtawkach. W którym dziecko, wśród dzieci, uczy się, bawi, rośnie. Przedszkole to naprawdę fajne miejsce!

Widać to również na zdjęciach archiwalnych, czasem sprzed 30-40 lat. Przedszkole zawsze miało w sobie to "coś", choć zapewne nie było tak kolorowe, tak przyjazne, tak otwarte na potrzeby dzieci i na współpracę z rodzicami.

Pamiętajcie, że cały czas trwa plebiscyt na najbardziej przyjazne przedszkole. Czekają nagrody i dyplomy. Sprawdź, czy przedszkole Twojego dziecka już się zgłosiło? Jeśli nie, podpowiedz - wychowawczyniom, komuś z Rady Rodziców -  że na eBobas.pl warto się zarejestrować i zgłosić do plebiscytu. Naprawdę warto!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: sarahia.

Komentarze

  • Izabela_25 | 14-04-2012 14:11:25

    Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
  • aga_mila | 14-04-2012 22:21:08

    Ja również gratuluję wszystkim laureatom i bardzo dziękuję w imieniu synka za wybranie właśnie jego zdjęcia
  • justynaXsanko | 15-04-2012 18:00:21

    bardzo dziekujemy za wyróżnienie ( niezły prezent dla mamusi w dzień imienin) , a dzieci napewno będą zachwycone. Gratki dla pozostałych wyróżnionych!!!

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: fotografia, konkursy, przedszkole

Polecamy

Robert Makłowicz podczas Festiwalu Zupy w Krakowie

Chilli con carne z tortillą Roberta Makłowicza

Jestem przeciwnikiem oddzielnego gotowania dla dzieci. Z takiego gotowania specjalnych dań dla maluchów wyrastają analfabeci kulinarni, którzy jedzą najpierw w domu papki bez żadnego smaku, potem w przedszkolu, w stołówce szkolnej, a kończą na brejach w...

czytaj

Ostry ból brzucha, wzdęcia, biegunka,bladość, apatia dziecka, brak apetytu, spadek wagi - to mogą być symptomy choroby pasożytniczej.

Pasożyty u dzieci. Objawy i leczenie

O lambliozie i innych chorobach pasożytniczych rozmawiamy z Danutą Gruszowską, lekarzem medycyny rodzinnej i pediatrą*

czytaj

Każde znamię, jakie pojawia się na ciele dziecka powinien zobaczyć lekarz specjalista.

Znamiona pod lupą

Znamiona to te miejsca na ciele, w których skóra ma inny kolor, najczęściej ciemniejszy. Większość z nich jest wrodzona, tzn. pojawiają się w dniu narodzin albo w ciągu kilku pierwszych miesięcy lub lat. Na szczęście na ogół są obojętne dla zdrowia....

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj