Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Z piaskownicy na karuzelę"

Bo w przedszkolu fajnie jest!

Kolorowe, czarno-białe, uśmiechnięte, przejęte - z fotografii, zgłoszonych do konkursu "Z piaskownicy na karuzelę" spoglądają buzie przedszkolaków, i dzieci które właśnie do przedszkola się przygotowują i ćwiczą swoje umiejętności przedszkolne. Zdjęcia absolwentów przedszkoli sprzed lat przypominają czasy dzieciństwa nawet tym, którzy do przedszkola nie chodzili!

Przedszkole sprzed lat

Fot. JustynaXsanko

Przedszkole sprzed lat

Na stronie konkursowej znajdziecie pełny werdykt jury

Przedszkole, patrząc na zdjęcia zamieszczone w galerii konkursowej, to magiczne miejsce, w którym można być księżniczką, kuchareczką, królewiczem, spidermanem lub po prostu - w grupie malować i wycinać, szaleć na huśtawkach. W którym dziecko, wśród dzieci, uczy się, bawi, rośnie. Przedszkole to naprawdę fajne miejsce!

Widać to również na zdjęciach archiwalnych, czasem sprzed 30-40 lat. Przedszkole zawsze miało w sobie to "coś", choć zapewne nie było tak kolorowe, tak przyjazne, tak otwarte na potrzeby dzieci i na współpracę z rodzicami.

Pamiętajcie, że cały czas trwa plebiscyt na najbardziej przyjazne przedszkole. Czekają nagrody i dyplomy. Sprawdź, czy przedszkole Twojego dziecka już się zgłosiło? Jeśli nie, podpowiedz - wychowawczyniom, komuś z Rady Rodziców -  że na eBobas.pl warto się zarejestrować i zgłosić do plebiscytu. Naprawdę warto!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: sarahia.

Komentarze

  • Izabela_25 | 14-04-2012 14:11:25

    Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
  • aga_mila | 14-04-2012 22:21:08

    Ja również gratuluję wszystkim laureatom i bardzo dziękuję w imieniu synka za wybranie właśnie jego zdjęcia
  • justynaXsanko | 15-04-2012 18:00:21

    bardzo dziekujemy za wyróżnienie ( niezły prezent dla mamusi w dzień imienin) , a dzieci napewno będą zachwycone. Gratki dla pozostałych wyróżnionych!!!

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: fotografia, konkursy, przedszkole

Polecamy

Dopóki pępek się nie zagoi, staraj się nie moczyć go w czasie kąpieli.

Pępek noworodka. Jak pielęgnować?

Pępek trzeba wietrzyć i suszyć. To ważne, bo wilgoć i ciepło utrudniają schnięcie i odpadnięcie pozostałości po pępowinie, a ułatwiają wyhodowanie bakterii.    

czytaj

Wzmożone napięcie mięśniowe minie szybko dzięki rehabilitacji.

Wzmożone napięcie mięśniowe. Przyczyny i objawy

Nieprawidłowe napięcie mięśniowe to często spotykany problem u dzieci. Bardzo łatwo je zauważyć. Objawy wzmożonego napięcia mięśniowego to nienaturalne prężenie się i wyginanie do tyłu w literę C.  

czytaj

Dzieci nie rodzą się potworami.To niektórzy rodzice robią z nich nieznośne istoty.

Niegrzeczne dziecko. Fatalne skutki błędów wychowawczych

Nie da się rozpieścić dziecka, które nie ukończyło dziewięciu miesięcy. Maluszek płacze tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuje. Już ciut starsze dziecko używa płaczu by wymusić na mamie nieustającą obecność czy noszenie na rękach. Rozpoczyna się...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj