Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Z piaskownicy na karuzelę"

Bo w przedszkolu fajnie jest!

Kolorowe, czarno-białe, uśmiechnięte, przejęte - z fotografii, zgłoszonych do konkursu "Z piaskownicy na karuzelę" spoglądają buzie przedszkolaków, i dzieci które właśnie do przedszkola się przygotowują i ćwiczą swoje umiejętności przedszkolne. Zdjęcia absolwentów przedszkoli sprzed lat przypominają czasy dzieciństwa nawet tym, którzy do przedszkola nie chodzili!

Przedszkole sprzed lat

Fot. JustynaXsanko

Przedszkole sprzed lat

Na stronie konkursowej znajdziecie pełny werdykt jury

Przedszkole, patrząc na zdjęcia zamieszczone w galerii konkursowej, to magiczne miejsce, w którym można być księżniczką, kuchareczką, królewiczem, spidermanem lub po prostu - w grupie malować i wycinać, szaleć na huśtawkach. W którym dziecko, wśród dzieci, uczy się, bawi, rośnie. Przedszkole to naprawdę fajne miejsce!

Widać to również na zdjęciach archiwalnych, czasem sprzed 30-40 lat. Przedszkole zawsze miało w sobie to "coś", choć zapewne nie było tak kolorowe, tak przyjazne, tak otwarte na potrzeby dzieci i na współpracę z rodzicami.

Pamiętajcie, że cały czas trwa plebiscyt na najbardziej przyjazne przedszkole. Czekają nagrody i dyplomy. Sprawdź, czy przedszkole Twojego dziecka już się zgłosiło? Jeśli nie, podpowiedz - wychowawczyniom, komuś z Rady Rodziców -  że na eBobas.pl warto się zarejestrować i zgłosić do plebiscytu. Naprawdę warto!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: sarahia.

Komentarze

  • Izabela_25 | 14-04-2012 14:11:25

    Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
  • aga_mila | 14-04-2012 22:21:08

    Ja również gratuluję wszystkim laureatom i bardzo dziękuję w imieniu synka za wybranie właśnie jego zdjęcia
  • justynaXsanko | 15-04-2012 18:00:21

    bardzo dziekujemy za wyróżnienie ( niezły prezent dla mamusi w dzień imienin) , a dzieci napewno będą zachwycone. Gratki dla pozostałych wyróżnionych!!!

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: fotografia, konkursy, przedszkole

Polecamy

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Potliwość stóp może dokuczać także, gdy malec np. śpi, choć zdarza się to rzadko.

Potliwość stóp u dzieci. Leczenie, domowe sposoby

O poceniu się dziecięcych stóp rozmawiamy z Katarzyną Łukowską, pediatrą

czytaj

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj