Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Gorączkowe historie? Rozdaliśmy nagrody za najciekawsze wypowiedzi

Sposoby na mikroby

Temperatura u dziecka rośnie, przekracza 38 stopni C, zbliża się do 39 stopni… Brrr, żaden rodzic nie lubi takich historii, nawet jeśli rozumie, że niewielka gorączka świadczy o obronnych reakcjach organizmu. Nikt nie lubi gorączki, i nikt nie lubi gorączkowych historii!

Gorączkowe historie? Znajdź idealne zakończenie

Fot. Archiwum

Gorączkowe historie? Znajdź idealne zakończenie

Na szczęście gorączkowe historie mogą mieć happy end! Rodzice mają na to swoje sposoby: chłodna kąpiel, chłodzące okłady, lek przeciwgorączkowy i przeciwzapalny… A jakie są wasze? Jaka kombinacja sposobów na gorączkę sprawdza się u was najlepiej?

Przez pięć miesięcy czekaliśmy na wpisy na specjalnej stronie „Gorączkowe historie? Znajdź idealne zakończenie” . Co miesiąc przyznawaliśmy nagrody, 30 kwietnia rozdajemy je po raz ostatni. Pięć spersonalizowanych pluszaków powędruje do użytkowników:

paolaKK

justyna_wojtycza

jpiotrowskaa

mysia83

justyna1983p

 


FORMULARZ ODBIORU NAGRODY

 

31 marca - czwarta edycja "Gorączkowych historii" za nami. Nie było ich dużo, choć przez cały marzec wirusy, wysokie gorączki i choróbska wprost szalały... Może właśnie dlatego, mamy były zajęte zwalczaniem chorób i dopiero w kwietniu opiszą swoje najnowsze gorączkowe historie? Zachęcamy, w kwietniu mamy dla was jeszcze nagrody - pięć spersonalizowanych pluszaków.

W marcowej edycji nagrody powędrują do:

blondii1985

mikaa997

Modzelka8 (za wpis lutowy)

 

2 marca - trzecia edycja "Gorączkowych historii" się kończy. A my nagradzamy pięć najlepszych wpisów, w których przeczytaliśmy prawdziwe doświadczenia z gorączką i jej zwalczaniem. Pluszaki powędrują do:

paulina_drzewiecka

basic2008

kajka89

anna_perto

carollan

- jeszcze dziś wyślemy wiadomość w sprawie formularza odbioru nagrody.

 

 

31 stycznia - druga edycja "Gorączkowych historii" za nami. I tym razem nagrodziliśmy wpisy, w których znalazła się jakaś gorączkowa historia, osobiste doświadczenie.

AngelaS77

Na_Tayla

ams

Sylwia_30

doda11 - tutaj trochę nam zabrakło zakończenia, ale łaskotanie kraba... tego nic nie przebije (chyba).

Laureaci w poniedziałek otrzymają wiadomość w sprawie formularza odbioru nagrody.

 

Zobacz, jakie wpisy nagrodziliśmy i kto otrzyma spersonalizowane pluszaki. Zamieść swoją "gorączkową historię" - osobiste (to ważne) doświadczenia w zwalczaniu gorączki u dziecka. Może w następnej edycji nagrodzimy właśnie ciebie?

 

5 stycznia - pierwsza edycja "Gorączkowych historii" za nami. Przygotowując werdykt wybieraliśmy wpisy, w których oprócz dobrych rad na temat zwalczania gorączki, znalazła się rzeczywiście jakaś historia.

Nagrody otrzymają:

landens

grejfrutowa

duszek03

moonlight5555

kamazhp

 

 

 

 


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: eBobas_PL, blondii1985.

Komentarze

 • Modzelka8 | 31-03-2015 17:03:09

  Wow zupełnie się nie spodziewałam! Ale miła niespodzianka Dziękuję
 • mysia83 | 01-05-2015 18:04:19

  Bardzo dziękujemy
 • jpiotrowskaa | 02-05-2015 21:02:01

  Bardzo dziękuję, fotki kiedy należy przesłac?
 • donnavito | 06-05-2015 23:49:15

  szkoda, ze juz nie można drugi raz nic dodac

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: gorączka

Polecamy

W ostatnich latach nastąpił wzrost zachorowań na choroby alergiczne oczu.

Zapalenie spojówek u dziecka

Najczęstszą przyczyną wizyt dzieci u okulisty są zmiany zapalne powierzchni oka, w tym zapalenie spojówek. Dochodzi do niego, gdy do oka wnikną bakterie, wirusy, pył, dym, kurz czy kosmetyki. Choroba może mieć ostry lub łagodny przebieg, dlatego, gdy...

czytaj

Czasem czerwone  pajączki  pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Otyłość nie jest tylko problemem estetycznym. To choroba i przyczyna wielu innych poważnych chorób.

Otyłość brzuszna mężczyzn

Do pana zależy wybór. Albo będzie pan żył dłużej, ale musi się to wiązać się z pewnymi wyrzeczeniami (dieta, regularna aktywność fizyczna), albo będzie tak jak dotychczas (ciągły wzrost masy ciała, brak ruchu), a to może doprowadzić do inwalidztwa na...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj