Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Gorączkowe historie? Rozdaliśmy nagrody za najciekawsze wypowiedzi

Sposoby na mikroby

Temperatura u dziecka rośnie, przekracza 38 stopni C, zbliża się do 39 stopni… Brrr, żaden rodzic nie lubi takich historii, nawet jeśli rozumie, że niewielka gorączka świadczy o obronnych reakcjach organizmu. Nikt nie lubi gorączki, i nikt nie lubi gorączkowych historii!

Gorączkowe historie? Znajdź idealne zakończenie

Fot. Archiwum

Gorączkowe historie? Znajdź idealne zakończenie

Na szczęście gorączkowe historie mogą mieć happy end! Rodzice mają na to swoje sposoby: chłodna kąpiel, chłodzące okłady, lek przeciwgorączkowy i przeciwzapalny… A jakie są wasze? Jaka kombinacja sposobów na gorączkę sprawdza się u was najlepiej?

Przez pięć miesięcy czekaliśmy na wpisy na specjalnej stronie „Gorączkowe historie? Znajdź idealne zakończenie” . Co miesiąc przyznawaliśmy nagrody, 30 kwietnia rozdajemy je po raz ostatni. Pięć spersonalizowanych pluszaków powędruje do użytkowników:

paolaKK

justyna_wojtycza

jpiotrowskaa

mysia83

justyna1983p

 


FORMULARZ ODBIORU NAGRODY

 

31 marca - czwarta edycja "Gorączkowych historii" za nami. Nie było ich dużo, choć przez cały marzec wirusy, wysokie gorączki i choróbska wprost szalały... Może właśnie dlatego, mamy były zajęte zwalczaniem chorób i dopiero w kwietniu opiszą swoje najnowsze gorączkowe historie? Zachęcamy, w kwietniu mamy dla was jeszcze nagrody - pięć spersonalizowanych pluszaków.

W marcowej edycji nagrody powędrują do:

blondii1985

mikaa997

Modzelka8 (za wpis lutowy)

 

2 marca - trzecia edycja "Gorączkowych historii" się kończy. A my nagradzamy pięć najlepszych wpisów, w których przeczytaliśmy prawdziwe doświadczenia z gorączką i jej zwalczaniem. Pluszaki powędrują do:

paulina_drzewiecka

basic2008

kajka89

anna_perto

carollan

- jeszcze dziś wyślemy wiadomość w sprawie formularza odbioru nagrody.

 

 

31 stycznia - druga edycja "Gorączkowych historii" za nami. I tym razem nagrodziliśmy wpisy, w których znalazła się jakaś gorączkowa historia, osobiste doświadczenie.

AngelaS77

Na_Tayla

ams

Sylwia_30

doda11 - tutaj trochę nam zabrakło zakończenia, ale łaskotanie kraba... tego nic nie przebije (chyba).

Laureaci w poniedziałek otrzymają wiadomość w sprawie formularza odbioru nagrody.

 

Zobacz, jakie wpisy nagrodziliśmy i kto otrzyma spersonalizowane pluszaki. Zamieść swoją "gorączkową historię" - osobiste (to ważne) doświadczenia w zwalczaniu gorączki u dziecka. Może w następnej edycji nagrodzimy właśnie ciebie?

 

5 stycznia - pierwsza edycja "Gorączkowych historii" za nami. Przygotowując werdykt wybieraliśmy wpisy, w których oprócz dobrych rad na temat zwalczania gorączki, znalazła się rzeczywiście jakaś historia.

Nagrody otrzymają:

landens

grejfrutowa

duszek03

moonlight5555

kamazhp

 

 

 

 


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: eBobas_PL, blondii1985.

Komentarze

 • Modzelka8 | 31-03-2015 17:03:09

  Wow zupełnie się nie spodziewałam! Ale miła niespodzianka Dziękuję
 • mysia83 | 01-05-2015 18:04:19

  Bardzo dziękujemy
 • jpiotrowskaa | 02-05-2015 21:02:01

  Bardzo dziękuję, fotki kiedy należy przesłac?
 • donnavito | 06-05-2015 23:49:15

  szkoda, ze juz nie można drugi raz nic dodac

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: gorączka

Polecamy

Wymioty są groźne, bo mogą doprowadzić do odwodnienia organizmu niemowlęcia.

Wymioty u dziecka

Wymioty to cofanie treści żołądkowej pod ciśnieniem. Wymioty u dziecka zawsze oznaczają płacz i łzy, dziecko się boi, bo nie rozumie co się dzieje. Moje dzieci, wymiotując, zawsze płakały. Bez względu, czy miały kilka czy kilkanaście miesięcy.

czytaj

Przy 28-dniowym cyklu, jeśli do zapłodnienia doszło w 14. dniu cyklu, hormon w moczu pojawi się dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia.

Test ciążowy. Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?

Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.

czytaj

Dziecko, które miewa ataki szczekającego kaszlu, powinno przebywać w dobrze wywietrzonych pomieszczeniach, spać raczej w chłodnym niż nagrzanym pokoju.

Zapalenie krtani u dzieci. Objawy. Ile trwa choroba

Szczekający kaszel, pojawiający się nagle, najczęściej w nocy, utrudnione oddychanie, utrata głosu, czasem gorączka — to objawy zapalenia krtani. Najczęściej dotyczy dzieci między 2 a 8 rokiem życia. Gdy zapalenie krtani raz wystąpi, może się powtarzać,...

czytaj

Co było/jest/będzie dla ciebie najważniejsze przy wyborze imienia dla dziecka?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj