Majowe karty z wygranych przez Was kalendarzy

Majowe karty ze spersonalizowanych kalendarzy wygranych przez uczestników naszego konkursu "Kalendarz z Twoim dzieckiem" pachną słoneczną wiosną. Ale jak przyjdą burze, deszcze czy śniegi - nie martwcie się! Niemal wszystkie przysłowia ludowe mówią, że to zapowiedź urodzaju. A majowe błoto? Według przysłowia, majowe błoto, to szczere złoto!

 

Chcesz je porównać z kwietniowymi kartami?
 

poprzednie    (1 / 8)    następne
Emilka majowo nas pozdrawia. (Brat był w kwietniu)

Emilka majowo nas pozdrawia. (Brat był w kwietniu)

Fot. Agusia0584

Emilka majowo nas pozdrawia. (Brat był w kwietniu)  Maciuś i Lenka. Gołębie też są super.   Mama i Jakubek w majowej aurze.  A tego Pana łatwo rozpoznać. Po muszce, oczywiście. Antek, jak zawsze na spacerze!  Nikiziątka na majówce.   Arkadiusz w maju, jak prawdziwy mężczyzna wyruszył na ryby. Wędki na zdjęciu nie widać, ale sytuacja jest jednoznaczna.   Lilianna tylko z tatą. To pierwsza karta z kalendarza (w tym okładka), gdzie tata pojawia się bez towarzystwa mamy (mama bez taty już była).     Modelka Wika na wiosennym wybiegu. A raczej wylegiwaniu się. Właśnie podziwia obłoki na niebie.
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: grazyna, kasiag121, sarahia, yvonta, cendrusia, agusia0584, lusia599i inni lubią ten wpis.

Forum

 • lusia599 | 09-05-2012 12:19:25

  cudnie Majowo

Poczytaj również

Film „Jak zostać królem”, jak recepta

Film „Jak zostać królem” (The King Speech) - recepta na to, jak Twoje dziecko może zostać mistrzem wypowiedzi, choć teraz sepleni, nie mówi „r”, zacina się lub jąka.

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj