Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Statuetka Webstar 2011 dla portalu eBobas.pl

eBobas.pl najlepszym portalem społecznościowym!

Akademia Internetu przyznała statuetkę Webstar 2011 w kategorii „Społeczność” naszemu eBobasowi! Dziękujemy Wam za współtworzenie tak świetnego portalu!

Akademia Internetu przyznała portalowi eBobas.pl statuetkę Webstar 2011 w kategorii - Społeczność.

Fot.eBobas.pl

Akademia Internetu przyznała portalowi eBobas.pl statuetkę Webstar 2011 w kategorii - Społeczność.

Dużym wyróżnieniem było dla nas już to, że znaleźliśmy się w gronie pięciu stron nominowanych w kategorii portali społecznościowych.

Konkurencja była silna, a mimo to wygraliśmy! 
 

W dużej mierze – dzięki Wam. Bo to przecież użytkownicy portalu tworzą społeczność – pisząc na forach, blogach, prowadząc Książeczki Zdrowia Dziecka, wrzucając filmy i zdjęcia. A także – dodając ogłoszenia o miejscach przyjaznych dzieciom i rodzinie, zapraszając na imprezy organizowane z myślą o najmłodszych. Dziękujemy całej naszej społeczności!
 

Wydając werdykt Akademia Internetu oceniała zarówno zawartość, szatę graficzną, nawigację po serwisie, funkcjonalności, innowacyjność i wizerunek. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona, dziękujemy ekspertom!
 

Gala wręczenia nagród odbyła się 8 grudnia w Warszawie. Grand Webstar Strona Roku 2011 – główną nagrodę – otrzymał portal inprl.pl.

Pełny werdykt Akademii Internetu znajdziecie TUTAJ

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym, zarówno tym których nagrodziła Akademia, jak i tym którym Webstary przyznali w głosowaniu Internauci.

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: b176210671, yvonta, cendrusia, malgorzata01.

Komentarze

 • doma240 | 09-12-2011 22:30:53

  GRATULACJE!!!
 • yvonta | 09-12-2011 23:05:50

  Gratuluję dla mnie też jesteście THE BEST !!!!
 • maria1980 | 10-12-2011 01:39:23

  Gratulujemy z całego serducha Oczywiście, nie jestem zaskoczona ,że portal zdobył nagrodę Niedawno pisałam,że Ebobas to najbardziej rodzicielski portal na świecie! 8.grudnia (heh-w moje urodziny) opinia ta zyskała postać statuetki ))
 • b176210671 | 10-12-2011 22:16:13

  Nasze gratulacje. Nagroda w pełni zasłużona

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Czasem czerwone  pajączki  pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Choć każde plamienie i krwawienie należy skonsultować z lekarzem, można powiedzieć, że bywa ono charakterystyczne dla pewnych okresów ciąży.

Krwawienie i plamienie w ciąży

Krwawienie w ciąży zawsze jest objawem jakiejś patologii, w pierwszym trymestrze grozi poronieniem, a w drugim zagraża ciąży też poronieniem lub porodem przedwczesnym.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj