Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Statuetka Webstar 2011 dla portalu eBobas.pl

eBobas.pl najlepszym portalem społecznościowym!

Akademia Internetu przyznała statuetkę Webstar 2011 w kategorii „Społeczność” naszemu eBobasowi! Dziękujemy Wam za współtworzenie tak świetnego portalu!

Akademia Internetu przyznała portalowi eBobas.pl statuetkę Webstar 2011 w kategorii - Społeczność.

Fot.eBobas.pl

Akademia Internetu przyznała portalowi eBobas.pl statuetkę Webstar 2011 w kategorii - Społeczność.

Dużym wyróżnieniem było dla nas już to, że znaleźliśmy się w gronie pięciu stron nominowanych w kategorii portali społecznościowych.

Konkurencja była silna, a mimo to wygraliśmy! 
 

W dużej mierze – dzięki Wam. Bo to przecież użytkownicy portalu tworzą społeczność – pisząc na forach, blogach, prowadząc Książeczki Zdrowia Dziecka, wrzucając filmy i zdjęcia. A także – dodając ogłoszenia o miejscach przyjaznych dzieciom i rodzinie, zapraszając na imprezy organizowane z myślą o najmłodszych. Dziękujemy całej naszej społeczności!
 

Wydając werdykt Akademia Internetu oceniała zarówno zawartość, szatę graficzną, nawigację po serwisie, funkcjonalności, innowacyjność i wizerunek. Cieszymy się, że nasza praca została doceniona, dziękujemy ekspertom!
 

Gala wręczenia nagród odbyła się 8 grudnia w Warszawie. Grand Webstar Strona Roku 2011 – główną nagrodę – otrzymał portal inprl.pl.

Pełny werdykt Akademii Internetu znajdziecie TUTAJ

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym, zarówno tym których nagrodziła Akademia, jak i tym którym Webstary przyznali w głosowaniu Internauci.

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: b176210671, yvonta, cendrusia, malgorzata01.

Komentarze

 • doma240 | 09-12-2011 22:30:53

  GRATULACJE!!!
 • yvonta | 09-12-2011 23:05:50

  Gratuluję dla mnie też jesteście THE BEST !!!!
 • maria1980 | 10-12-2011 01:39:23

  Gratulujemy z całego serducha Oczywiście, nie jestem zaskoczona ,że portal zdobył nagrodę Niedawno pisałam,że Ebobas to najbardziej rodzicielski portal na świecie! 8.grudnia (heh-w moje urodziny) opinia ta zyskała postać statuetki ))
 • b176210671 | 10-12-2011 22:16:13

  Nasze gratulacje. Nagroda w pełni zasłużona

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Najczęstsze niepokojące zmiany w obrębie zewnętrznych narządów płciowych u chłopców to: wnętrostwo, wrodzony brak jednego jądra lub obu jąder, wierzchniactwo, spodziectwo, wodniak jądra lub obydwu jąder.

Chłopięce genitalia. Rozwój, wady anatomiczne

O prawidłowym rozwoju chłopięcych genitaliów a także ich ewentualnych wadach anatomicznych, rozmawiamy z pediatrą, Cezarym Makulskim.  

czytaj

Do kina z niemowlakiem

Kiedy wybrałam się na przedpołudniowy seans  do kina Pod Baranami w Krakowie, na dziedzińcu pałacowym, przed bramą, (kino znajduje się w posiadłości Potockich) czekali bileterzy, by wnieść na pierwsze piętro wózki z maluchami.

czytaj

Dr n.med. Wojciech Feleszko

Czego oznaką jest trzęsąca się bródka u noworodka i małego niemowlaka?

Ostatnio zauważyłam u 2,5 miesięcznego dziecka, że czasami drży mu broda. Wygląda to tak, jakby było mu zimno. Zdarza się to podczas kąpieli, albo jak się go podnosi. Czy to jest normalny odruch?

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj