Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Książeczka Zdrowia Dziecka - nowy konkurs na eBobas.pl

Załóż, prowadź Książeczkę i wygraj!

Załóż Książeczkę Zdrowia Dziecka i prowadź ją starannie - masz szansę wygrać jeden z firmowych eBobasowych pendrive'ów! W nowym konkursie mamy nagrody dla tych, którzy Książeczkę dopiero założą i dla tych, którzy prowadzą ją od dawna!

Na zwycięzców czekają takie właśnie smoczki pendrive

eBobas.pl

Na zwycięzców czekają takie właśnie smoczki pendrive

Przy okazji wiosennego konkursu na Bobas.pl „Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka”, obiecaliśmy, że użytkownicy, którzy będą nadal starannie prowadzić Pamiętnik w swojej Książeczce Zdrowia Dziecka, dostaną od nas firmowy pendrive. Niestety, do końca sierpnia 2010 tylko dwie użytkowniczki spełniły postawione przez Bobas.pl warunki. Gadżety powędrują do:
 

Lena2010
Madzia_sa

Ponieważ zdecydowanie czujemy niedosyt, ogłaszamy następny konkurs, w którym do rozdania mamy aż 30 eBobasowych pendrive’ów.

Największa pula – dwadzieścia – zostanie rozdana wśród użytkowników, którzy teraz założą Książeczki Zdrowia Dziecka i przyłożą się do ich wypełnienia. Pendrive’y powędrują do tych, którzy dokonają w swoich KZD największej liczby wpisów. Konkurs zakończy się, gdy na portalu pojawi się Książeczka Zdrowia Dziecka z numerem 1500!
 

Ponadto dziesięć pendrive’ów redakcja rozda użytkownikom prowadzącym Książeczki Zdrowia Dziecka już przed ogłoszeniem konkursu. Tych laureatów wybierzemy spośród pięćdziesięciu Książeczek Zdrowia Dziecka z największą liczbą wpisów.

 

UWAGA! Na portalu jest już Książeczka Zdrowia Dziecka z numerem 1500! Zamykamy więc konkurs, i przystępujemy do liczenia i czytania Książeczek. Szczegóły naredakcyjnym blogu!

 

Dla wszystkich, którzy na eBobas.pl założyli, zakładają lub założą Książeczkę Zdrowia Dziecka mamy jeszcze jeden prezent - powiększony, i to znacznie, limit zdjęć w galeriach! Szczegóły na redakcyjnym blogu.

 

Jak założyć i prowadzić Książeczkę Zdrowia Dziecka? Wszystko wyjaśnia nasz Wideoprzewodnik! Obejrzyj, a jeśli będziesz mieć pytania - odwiedź wątek na forum poświęconym Książeczce Zdrowia Dziecka.

****

Szczegóły regulaminu konkursu

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • agata19123 | 10-10-2010 19:33:23

  ja juz tego nie rozumiem teraz ogladalam ksiazeczki zdrowia roznych dzieci i zobaczylam ze ksiazeczka mojej kruszynki jest w najciekawszych to nie czaje ze nie zostala wyrozniona do nagrody??? ale to juz pewnie przeszlosc. pozdrawiamy!!!!
 • sandra1986 | 12-11-2010 14:24:31

  GŁOSUJ NA MOJEGO SYNA MOŻNA GŁOSOWAĆ DZIENNIE ALE NIE WCZEŚNIEJ NIŻ 24 H OD POPRZEDNIO ODDANEGO PRZEZ CIEBIE GŁOSU TRZEBA TYLKO PRZEPISAĆ KOD POD ZDJECIEM _zdjecie/14800 a jak sie zalogujesz na tej stronie gdzie głosuje sie na mojego syna to za kazdym razem jak zagłosujesz to bede dostawała 3 głosy a tak dostaje tyklo 1 wiec jak mozesz to zaloguj sie tam trzeba tylko login wymyślec ...
 • sandra1986 | 20-11-2010 17:59:36

  Mam pytanie do Administratora Ja niedawno dopiero wynalazłam waszą stronke ale bardzo ona mi sie spodobała.JA książeczke zdrowia swojemu dziecku założyłam 10 listopada więc całkiem niedawno teraz ciagle dokonuje wpisów ponieważ muszę nadrobić cały stracony czas dokonuje po pare wpisów dziennie by w pamiętniku nie pominąć żadnego ważnego wydażenia w którym uczestniczył mój syn mam pytanie czy...
 • sandra1986 | 20-11-2010 18:02:08

  Mam jeszcze jedno pytanko jak długo potrwa ten konkurs A i pomysł z tymi książeczkami jest REWELACYJNY poprostu SUPER takiej strony szukałam

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: książeczka zdrowia dziecka, konkursy

Polecamy

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Wzmożone napięcie mięśniowe minie szybko dzięki rehabilitacji.

Wzmożone napięcie mięśniowe. Przyczyny i objawy

Nieprawidłowe napięcie mięśniowe to często spotykany problem u dzieci. Bardzo łatwo je zauważyć. Objawy wzmożonego napięcia mięśniowego to nienaturalne prężenie się i wyginanie do tyłu w literę C.  

czytaj

Dzieci nie rodzą się potworami.To niektórzy rodzice robią z nich nieznośne istoty.

Niegrzeczne dziecko. Fatalne skutki błędów wychowawczych

Nie da się rozpieścić dziecka, które nie ukończyło dziewięciu miesięcy. Maluszek płacze tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuje. Już ciut starsze dziecko używa płaczu by wymusić na mamie nieustającą obecność czy noszenie na rękach. Rozpoczyna się...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj