Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Książeczka Zdrowia Dziecka - nowy konkurs na eBobas.pl

Załóż, prowadź Książeczkę i wygraj!

Załóż Książeczkę Zdrowia Dziecka i prowadź ją starannie - masz szansę wygrać jeden z firmowych eBobasowych pendrive'ów! W nowym konkursie mamy nagrody dla tych, którzy Książeczkę dopiero założą i dla tych, którzy prowadzą ją od dawna!

Na zwycięzców czekają takie właśnie smoczki pendrive

eBobas.pl

Na zwycięzców czekają takie właśnie smoczki pendrive

Przy okazji wiosennego konkursu na Bobas.pl „Pamiętnik w Książeczce Zdrowia Dziecka”, obiecaliśmy, że użytkownicy, którzy będą nadal starannie prowadzić Pamiętnik w swojej Książeczce Zdrowia Dziecka, dostaną od nas firmowy pendrive. Niestety, do końca sierpnia 2010 tylko dwie użytkowniczki spełniły postawione przez Bobas.pl warunki. Gadżety powędrują do:
 

Lena2010
Madzia_sa

Ponieważ zdecydowanie czujemy niedosyt, ogłaszamy następny konkurs, w którym do rozdania mamy aż 30 eBobasowych pendrive’ów.

Największa pula – dwadzieścia – zostanie rozdana wśród użytkowników, którzy teraz założą Książeczki Zdrowia Dziecka i przyłożą się do ich wypełnienia. Pendrive’y powędrują do tych, którzy dokonają w swoich KZD największej liczby wpisów. Konkurs zakończy się, gdy na portalu pojawi się Książeczka Zdrowia Dziecka z numerem 1500!
 

Ponadto dziesięć pendrive’ów redakcja rozda użytkownikom prowadzącym Książeczki Zdrowia Dziecka już przed ogłoszeniem konkursu. Tych laureatów wybierzemy spośród pięćdziesięciu Książeczek Zdrowia Dziecka z największą liczbą wpisów.

 

UWAGA! Na portalu jest już Książeczka Zdrowia Dziecka z numerem 1500! Zamykamy więc konkurs, i przystępujemy do liczenia i czytania Książeczek. Szczegóły naredakcyjnym blogu!

 

Dla wszystkich, którzy na eBobas.pl założyli, zakładają lub założą Książeczkę Zdrowia Dziecka mamy jeszcze jeden prezent - powiększony, i to znacznie, limit zdjęć w galeriach! Szczegóły na redakcyjnym blogu.

 

Jak założyć i prowadzić Książeczkę Zdrowia Dziecka? Wszystko wyjaśnia nasz Wideoprzewodnik! Obejrzyj, a jeśli będziesz mieć pytania - odwiedź wątek na forum poświęconym Książeczce Zdrowia Dziecka.

****

Szczegóły regulaminu konkursu

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • agata19123 | 10-10-2010 19:33:23

  ja juz tego nie rozumiem teraz ogladalam ksiazeczki zdrowia roznych dzieci i zobaczylam ze ksiazeczka mojej kruszynki jest w najciekawszych to nie czaje ze nie zostala wyrozniona do nagrody??? ale to juz pewnie przeszlosc. pozdrawiamy!!!!
 • sandra1986 | 12-11-2010 14:24:31

  GŁOSUJ NA MOJEGO SYNA MOŻNA GŁOSOWAĆ DZIENNIE ALE NIE WCZEŚNIEJ NIŻ 24 H OD POPRZEDNIO ODDANEGO PRZEZ CIEBIE GŁOSU TRZEBA TYLKO PRZEPISAĆ KOD POD ZDJECIEM _zdjecie/14800 a jak sie zalogujesz na tej stronie gdzie głosuje sie na mojego syna to za kazdym razem jak zagłosujesz to bede dostawała 3 głosy a tak dostaje tyklo 1 wiec jak mozesz to zaloguj sie tam trzeba tylko login wymyślec ...
 • sandra1986 | 20-11-2010 17:59:36

  Mam pytanie do Administratora Ja niedawno dopiero wynalazłam waszą stronke ale bardzo ona mi sie spodobała.JA książeczke zdrowia swojemu dziecku założyłam 10 listopada więc całkiem niedawno teraz ciagle dokonuje wpisów ponieważ muszę nadrobić cały stracony czas dokonuje po pare wpisów dziennie by w pamiętniku nie pominąć żadnego ważnego wydażenia w którym uczestniczył mój syn mam pytanie czy...
 • sandra1986 | 20-11-2010 18:02:08

  Mam jeszcze jedno pytanko jak długo potrwa ten konkurs A i pomysł z tymi książeczkami jest REWELACYJNY poprostu SUPER takiej strony szukałam

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: książeczka zdrowia dziecka, konkursy

Polecamy

Dłuższa niż 4 godziny przerwa w karmieniu piersią może spowodować powrót pracy jajników i odblokowanie systemu hormonalnego.

Krwawienie w połogu

We wczesnym połogu, czyli w pierwszych dniach po porodzie, kobieta krwawi, ponieważ macica się obkurcza i oczyszcza. – Krwawienie tuż po porodzie nazywamy „odchodami”. Z początku są one krwiste, później brunatne, żółtawe, a na końcu szkliste, śluzowe....

czytaj

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

W ostatnich latach nastąpił wzrost zachorowań na choroby alergiczne oczu.

Zapalenie spojówek u dziecka

Najczęstszą przyczyną wizyt dzieci u okulisty są zmiany zapalne powierzchni oka, w tym zapalenie spojówek. Dochodzi do niego, gdy do oka wnikną bakterie, wirusy, pył, dym, kurz czy kosmetyki. Choroba może mieć ostry lub łagodny przebieg, dlatego, gdy...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj