Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Zdrowie, psychologia, porady ekspertów, gabinety i cała reszta

Dwulatek eBobas.pl robi to dla Was!

Dziś są nasze urodziny! Świętujemy przez cały marzec, ale w tym szczególnym dniu dziękujemy wam za wszystkie życzenia, jakie już dostaliśmy. My wam też życzymy – miłych chwil spędzonych na naszym portalu i ciekawych znajomości, a może wręcz – przyjaźni. Mamy nadzieję, że z przyjemnością będziecie korzystać ze wszystkich możliwości, jakie przygotowaliśmy (i przygotowujemy) z myślą o was.

Przeczytaj co dwuletni eBobas.pl potrafi!

Rys. eBobas.pl

Przeczytaj co dwuletni eBobas.pl potrafi!

Jesteśmy w sieci już dwa lata. Przez ten czas urośliśmy, aż miło. Jesteśmy duzi, więc coraz więcej możemy dawać naszym użytkownikom. Dwulatek przecież potrafi niejedno!


Najbardziej oczywiste są „dobra materialne”. W konkursach, zorganizowanych przez portal, rozdaliśmy już prawie pięćset nagród: zabawek, kosmetyków, płyt, książek, eBobasowych gadżetów i nie tylko. Na eBobas.pl konkursy trwają cały czas – i każdy ma szansę wygrać prezent i eBobasowy certyfikat. Konkursy to jednak nie tylko nagrody, ale i dobra zabawa. Cieszy nas, że coraz większe grono użytkowników właśnie tak je traktuje – jako możliwość zaprezentowania siebie, swojego dziecka, jego osiągnięć. Życzymy wszystkim i zabawy, i zasłużonych nagród.
 

Dla tych, którzy klikając szukają okazji, mamy Bazarek. Kilkaset ofert, wśród nich ubranka, sprzęty dziecięce, zabawki i inne przedmioty – za które nie trzeba przepłacać. Bazarek rośnie – i być może wkrótce, dzięki wystawiającym oferty i kupującym, zmieni się w prawdziwy Bazar!
Szukanie ciekawych ofert nie ogranicza się jednak do zakupów. Dla wszystkich, którzy szukają fajnych miejsc, w których można rodzinnie spędzić czas wolny – kawiarni, klubów dla dzieci i mam, teatrów etc. – przygotowaliśmy serwis Przyjazne miejsca i usługi. Znajdziecie tam ogłoszenia również poradni dziecięcych i gabinetów ginekologicznych. Bo eBobas.pl wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Nasi użytkownicy mogą też korzystać z serwisu Przyjazne miejsca jako ogłoszeniodawcy – jeśli sami prowadzicie miejsce przyjazne dziecku i rodzinie, możecie bezpłatnie reklamować się na naszym portalu! Powiedzcie też o tej możliwości znajomym lub krewnym – każde ogłoszenie może zwiększyć liczbę klientów.
 

Na eBobas.pl możecie również znaleźć nianię dla dziecka – lub zarejestrować się jako chętna do pracy niania. To dobra (bezpłatna!) oferta dla mam, które potrafią pogodzić opiekę nad swoim maluchem z przyjęciem jeszcze jednego lub nawet dwójki dzieci. Na świecie takie formy pracy wśród młodych mam są popularne. Kto wie, może eBobas.pl zapoczątkuje nowy trend i w Polsce?
 

A skoro o młodych mamach mowa! W drugim roku swojego życia eBobas.pl zatroszczył się o ich dobre samopoczucie, organizując dwie edycje akcji „Metamorfozy brzucha”. Aż siedem użytkowniczek portalu skorzysta z serii zabiegów (każdy o wartości kilku tysięcy złotych), a ich brzuchy – wypięknieją.
 

Cieszymy się, że eBobas.pl tak dużo umie i może dużo oferować swoim użytkownikom, którzy tworzą społeczność połączoną coraz mocniejszymi sieciowymi więzami. Śledząc wątki na forach i blogi nie mamy wątpliwości – poznajemy się coraz lepiej. I wy wzajemnie też coraz lepiej się znacie. Dzięki szczególnemu miejscu w sieci, czyli eBobas.pl

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • maria1980 | 20-03-2011 10:52:16

    Całej redakcji pracowicie tworzącej ten znakomity portal życzę aby nadal przybywało ebobasowiczów,reklamodawców,sponsorów. NIE ZMIENIAJCIE SIĘ!!! Twórzcie nadal portal przyjazny rodzicom, BADŹCIE NADAL NAJBARDZIEJ RODZICIELSKIM PORTALEM NA SWIECIE!!! _12399_130061447917_15e86e078b571e2a4046eb4dc11a67a0b216f93a-w602.jpg
  • agata19123 | 23-03-2011 14:10:16

    wszystkiego co najlepsze!!!! oby tak dalej!!!

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: urodziny

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj