Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Zdrowie, psychologia, porady ekspertów, gabinety i cała reszta

Dwulatek eBobas.pl robi to dla Was!

Dziś są nasze urodziny! Świętujemy przez cały marzec, ale w tym szczególnym dniu dziękujemy wam za wszystkie życzenia, jakie już dostaliśmy. My wam też życzymy – miłych chwil spędzonych na naszym portalu i ciekawych znajomości, a może wręcz – przyjaźni. Mamy nadzieję, że z przyjemnością będziecie korzystać ze wszystkich możliwości, jakie przygotowaliśmy (i przygotowujemy) z myślą o was.

Przeczytaj co dwuletni eBobas.pl potrafi!

Rys. eBobas.pl

Przeczytaj co dwuletni eBobas.pl potrafi!

Jesteśmy w sieci już dwa lata. Przez ten czas urośliśmy, aż miło. Jesteśmy duzi, więc coraz więcej możemy dawać naszym użytkownikom. Dwulatek przecież potrafi niejedno!


Najbardziej oczywiste są „dobra materialne”. W konkursach, zorganizowanych przez portal, rozdaliśmy już prawie pięćset nagród: zabawek, kosmetyków, płyt, książek, eBobasowych gadżetów i nie tylko. Na eBobas.pl konkursy trwają cały czas – i każdy ma szansę wygrać prezent i eBobasowy certyfikat. Konkursy to jednak nie tylko nagrody, ale i dobra zabawa. Cieszy nas, że coraz większe grono użytkowników właśnie tak je traktuje – jako możliwość zaprezentowania siebie, swojego dziecka, jego osiągnięć. Życzymy wszystkim i zabawy, i zasłużonych nagród.
 

Dla tych, którzy klikając szukają okazji, mamy Bazarek. Kilkaset ofert, wśród nich ubranka, sprzęty dziecięce, zabawki i inne przedmioty – za które nie trzeba przepłacać. Bazarek rośnie – i być może wkrótce, dzięki wystawiającym oferty i kupującym, zmieni się w prawdziwy Bazar!
Szukanie ciekawych ofert nie ogranicza się jednak do zakupów. Dla wszystkich, którzy szukają fajnych miejsc, w których można rodzinnie spędzić czas wolny – kawiarni, klubów dla dzieci i mam, teatrów etc. – przygotowaliśmy serwis Przyjazne miejsca i usługi. Znajdziecie tam ogłoszenia również poradni dziecięcych i gabinetów ginekologicznych. Bo eBobas.pl wie, że w zdrowym ciele zdrowy duch! Nasi użytkownicy mogą też korzystać z serwisu Przyjazne miejsca jako ogłoszeniodawcy – jeśli sami prowadzicie miejsce przyjazne dziecku i rodzinie, możecie bezpłatnie reklamować się na naszym portalu! Powiedzcie też o tej możliwości znajomym lub krewnym – każde ogłoszenie może zwiększyć liczbę klientów.
 

Na eBobas.pl możecie również znaleźć nianię dla dziecka – lub zarejestrować się jako chętna do pracy niania. To dobra (bezpłatna!) oferta dla mam, które potrafią pogodzić opiekę nad swoim maluchem z przyjęciem jeszcze jednego lub nawet dwójki dzieci. Na świecie takie formy pracy wśród młodych mam są popularne. Kto wie, może eBobas.pl zapoczątkuje nowy trend i w Polsce?
 

A skoro o młodych mamach mowa! W drugim roku swojego życia eBobas.pl zatroszczył się o ich dobre samopoczucie, organizując dwie edycje akcji „Metamorfozy brzucha”. Aż siedem użytkowniczek portalu skorzysta z serii zabiegów (każdy o wartości kilku tysięcy złotych), a ich brzuchy – wypięknieją.
 

Cieszymy się, że eBobas.pl tak dużo umie i może dużo oferować swoim użytkownikom, którzy tworzą społeczność połączoną coraz mocniejszymi sieciowymi więzami. Śledząc wątki na forach i blogi nie mamy wątpliwości – poznajemy się coraz lepiej. I wy wzajemnie też coraz lepiej się znacie. Dzięki szczególnemu miejscu w sieci, czyli eBobas.pl

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • maria1980 | 20-03-2011 10:52:16

    Całej redakcji pracowicie tworzącej ten znakomity portal życzę aby nadal przybywało ebobasowiczów,reklamodawców,sponsorów. NIE ZMIENIAJCIE SIĘ!!! Twórzcie nadal portal przyjazny rodzicom, BADŹCIE NADAL NAJBARDZIEJ RODZICIELSKIM PORTALEM NA SWIECIE!!! _12399_130061447917_15e86e078b571e2a4046eb4dc11a67a0b216f93a-w602.jpg
  • agata19123 | 23-03-2011 14:10:16

    wszystkiego co najlepsze!!!! oby tak dalej!!!

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: urodziny

Polecamy

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj