Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "ABC jesiennych zabaw"

W brzydką pogodę dziecko nie musi się nudzić

Zimno, a do tego czasem deszcz i porywisty wiatr. Jesienią rodzice muszą wykazać się kreatywnością w wymyślaniu zabaw, by dziecko się nie nudziło! Pomogą w tym wspaniałe zabawki, które można wygrać w nowym konkursie fotograficznym na eBobas.pl

Hulajnoga Mini-Micro

Fot. abcdziecko.pl

Hulajnoga Mini-Micro

Play Doh Cukiernia
Odkurzacz Pyłek Playskool

Umiesz podpowiedzieć swojemu maluchowi takie zajęcia, by nawet listopad nie był straszny? Właśnie dla ciebie ogłaszamy nowy konkurs fotograficzny „ABC jesiennych zabaw”! Zrób zdjęcie – lub zdjęcia – swojego dziecka podczas zabaw na spacerze lub w domu. Atutem będzie ciekawy podpis, który jury na pewno weźmie pod uwagę przy swoim werdykcie. Partnerem konkursu i fundatorem nagród jest sklep abcdziecko.pl
 

Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody:
- hulajnoga Mini Micro – nagroda główna
- 2 x Supermarket Smoby
- 2 x Odkurzacz Pyłek Playskool
- 3 x zestawy Play Doh Cukiernia
- 3 x klocki Lego Duplo Liczby UWAGA! NASTĄPIŁA ZMIANA NAGRODY - KLOCKI LEGO DUPLO ZASTĘPUJĄ PLAC ZABAW FISHER PRICE, KTÓRY JEST W TEJ CHWILI NIEDOSTĘPNY U DOSTAWCÓW. Naszym zdaniem to nawet dość korzystna zamiana!

- 10 x naklejki Dekoracja Ścienna Zwierzęta

W sumie aż 21 nagród!
 

Nagroda główna i dziesięć nagród przypadnie zdjęciom, które uzyskają największą liczbę głosów. Jest o co walczyć: poza hulajnogą będą to Supermarket Smoby, Odkurzacz Pyłek Playskool (po jednym zestawie), po dwa zestawy Play Doh Cukiernia i Klocki Lego Duplo Liczby oraz cztery zestawy Dekoracja Ścienna Zwierzęta.

Dziesięciu laureatów wyłoni jury spośród dwustu zdjęć z największą liczbą głosów. Nagrody są tak atrakcyjne, że naprawdę warto się postarać i zmobilizować rodzinę i przyjaciół do głosowania!

Ważne! W podziale nagród będą uczestniczyć wyłącznie ci użytkownicy, którzy w swoim profilu mają dodane dziecko - bohatera zdjęcia. I jeszcze jedno zastrzeżenie - jeden użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę. Będziemy również pilnować, by zdjęcia dziecka były zgłaszane tylko przez jednego użytkownika.

 

UWAGA! 3 listopada zebrała się Komisja Konkursowa - na redakcyjnym blogu publikujemy ważny komunikat! 

UWAGA! Ważny komunikat Komisji Konkursowej z 26 listopada 2010 roku!

 

Szczegóły regulaminu konkursowego

   
   
   

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • Alison | 02-11-2010 19:58:10

  A na czele znów towarzystwo wzajemnej adoracji Po trzy certyfikaty z wygranych konkursów i średnia wpisów na forum pierwszej szóstki 0,5 posta Brawa! Może powinny dostawać nagrody za samo wyrażenie chęci udziału w konkursie i obietnicę, że zdjęcia nie wystawią? Dzięki temu inni będą mieli jakieś szanse Pozdrawiam.
 • amie7 | 03-11-2010 15:46:30

  Alison tak, ja mam 3 certyfikaty z wygranych konkursów, ale zajrzyj do archiwum i tak szczerze przyznaj czy były to wygrane za ilość głosów? Dwukrotnie to jury wybrało moje zdjęcie. Teraz bardzo bym chciała wygrać więc proszę o głosy i dlatego jest ich taka ilość. Wiem, że konkursy na punkty są krzywdzące i niejednokrotnie wygrywają zdjęcia, które nawet z tematem mają niewiele wspólnego. Staram...
 • Alison | 03-11-2010 21:24:29

  Amie7 nie kwestionuję tego, że zdjęcia są ciekawe, a dzieciak super. Wyraziłam tylko zdanie, jak się tak przyjrzeć różnym rozmowom na różnych watkach, wielu osób. Nie w porządku jest fakt, że "przychodzą" tu osoby tylko po to by wygrać a nie by tworzyć ten portal. Pozostawiam pod rozwagę. Pozdrawiam.
 • amie7 | 04-11-2010 06:34:26

  Ale tworzenie portalu to nie tylko wpisy na forum. Ja na przykład tworzę Książeczkę Zdrowia mojego Jasia. Fakt nie jest ona imponująca bo nie mam kiedy tak na dobrą sprawę się tym bardziej zająć a to jednak wymaga troszkę czasu i weny twórczej.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, zabawki, rodzina, rodzice, konkursy

Polecamy

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Dr n.med. Wojciech Feleszko

Czego oznaką jest trzęsąca się bródka u noworodka i małego niemowlaka?

Ostatnio zauważyłam u 2,5 miesięcznego dziecka, że czasami drży mu broda. Wygląda to tak, jakby było mu zimno. Zdarza się to podczas kąpieli, albo jak się go podnosi. Czy to jest normalny odruch?

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj