Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wakacyjny konkurs fotograficzny

eBobas.pl w akcji

Zaczęło się lato!. eBobas.pl ogłasza więc nowy konkurs fotograficzny. Tym razem czekamy na wakacyjne zdjęcia bobasów, mniejszych lub większych, w akcji: na rowerze, hulajnodze, w biegu, w wodzie, grających w piłkę. Zrób zdjęcie swojemu aktywnemu maluchowi, zgłoś je do konkursu i wygraj nagrody.

 

Marzysz, żeby dziecko przez chwilę siedziało spokojnie? Zanim przestanie biegać, zrób zdjęcie i wyślij na nasz konkurs

Fot. iStockphoto

Marzysz, żeby dziecko przez chwilę siedziało spokojnie? Zanim przestanie biegać, zrób zdjęcie i wyślij na nasz konkurs

Wakacyjny konkurs fotograficzny to już na eBobas.pl tradycja. W tym roku chcemy jednak promować aktywne formy wypoczynku, stąd tytuł konkursu "eBobas.pl w akcji". Wiadomo, że dzieciom aktywności nie brakuje - kochają biegać, skakać, grać w piłkę, hasać w wodzie. A ponieważ pogoda sprzyja - okazji do zrobienia świetnych zdjęć na pewno nie zabraknie.

Jednak uwaga! Stawianie babek, wąchanie kwiatków i podziwianie zwierząt w ZOO nie są dyscyplinami sportowymi, uznawanymi na eBobas.pl!

Nasz konkurs potrwa do 7 sierpnia - wtedy też ogłosimy wyniki. Do rozdania tym razem mamy zabawki - pięć otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zbiorą najwięcej głosów. Pięć nagród przyzna redakcja.

Oczywiście - i tym razem warunkiem przyznania nagrody jest umieszczenie dziecka (bohatera zdjęcia) w profilu użytkownika. Pamiętajcie o tym regulaminowym wymogu, żeby uniknąć przykrych niespodzianek.

Zachęcamy do zgłaszania zdjęć i głosowania.

Szczegóły regulaminu konkursowego

 

 ****

O tym, jak ważny dla dziecka jest ruch, dużo piszemy na portalu. Poczytaj!

Wychowanie przez sport

Aquaparki dla małych wodniaków

Bobas na pieszych wycieczkach

Ruchliwy i niespokojny maluch

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, wakacje z dzieckiem, konkursy

Polecamy

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Od 28. tygodnia ciąży mama powinna codziennie odczuwać ruchy dziecka.

Jak odczytywać ruchy dziecka w brzuchu matki?

Jak rozpoznać ruchy dziecka? Kiedy można czuć pierwsze ruchy dziecka? Czy da się je odróżnić od perystaltyki jelit, chociaż czasem objawiają się bulgotaniem, przelewaniem? Kiedy maluch kopie, tylko dlatego, bo się obraca, a kiedy wyraźnie daje znać, że...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj