Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wakacyjny konkurs fotograficzny

eBobas.pl w akcji

Zaczęło się lato!. eBobas.pl ogłasza więc nowy konkurs fotograficzny. Tym razem czekamy na wakacyjne zdjęcia bobasów, mniejszych lub większych, w akcji: na rowerze, hulajnodze, w biegu, w wodzie, grających w piłkę. Zrób zdjęcie swojemu aktywnemu maluchowi, zgłoś je do konkursu i wygraj nagrody.

 

Marzysz, żeby dziecko przez chwilę siedziało spokojnie? Zanim przestanie biegać, zrób zdjęcie i wyślij na nasz konkurs

Fot. iStockphoto

Marzysz, żeby dziecko przez chwilę siedziało spokojnie? Zanim przestanie biegać, zrób zdjęcie i wyślij na nasz konkurs

Wakacyjny konkurs fotograficzny to już na eBobas.pl tradycja. W tym roku chcemy jednak promować aktywne formy wypoczynku, stąd tytuł konkursu "eBobas.pl w akcji". Wiadomo, że dzieciom aktywności nie brakuje - kochają biegać, skakać, grać w piłkę, hasać w wodzie. A ponieważ pogoda sprzyja - okazji do zrobienia świetnych zdjęć na pewno nie zabraknie.

Jednak uwaga! Stawianie babek, wąchanie kwiatków i podziwianie zwierząt w ZOO nie są dyscyplinami sportowymi, uznawanymi na eBobas.pl!

Nasz konkurs potrwa do 7 sierpnia - wtedy też ogłosimy wyniki. Do rozdania tym razem mamy zabawki - pięć otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zbiorą najwięcej głosów. Pięć nagród przyzna redakcja.

Oczywiście - i tym razem warunkiem przyznania nagrody jest umieszczenie dziecka (bohatera zdjęcia) w profilu użytkownika. Pamiętajcie o tym regulaminowym wymogu, żeby uniknąć przykrych niespodzianek.

Zachęcamy do zgłaszania zdjęć i głosowania.

Szczegóły regulaminu konkursowego

 

 ****

O tym, jak ważny dla dziecka jest ruch, dużo piszemy na portalu. Poczytaj!

Wychowanie przez sport

Aquaparki dla małych wodniaków

Bobas na pieszych wycieczkach

Ruchliwy i niespokojny maluch

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, wakacje z dzieckiem, konkursy

Polecamy

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Dr n.med. Wojciech Feleszko

Czego oznaką jest trzęsąca się bródka u noworodka i małego niemowlaka?

Ostatnio zauważyłam u 2,5 miesięcznego dziecka, że czasami drży mu broda. Wygląda to tak, jakby było mu zimno. Zdarza się to podczas kąpieli, albo jak się go podnosi. Czy to jest normalny odruch?

czytaj

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj