Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wakacyjny konkurs fotograficzny

eBobas.pl w akcji

Zaczęło się lato!. eBobas.pl ogłasza więc nowy konkurs fotograficzny. Tym razem czekamy na wakacyjne zdjęcia bobasów, mniejszych lub większych, w akcji: na rowerze, hulajnodze, w biegu, w wodzie, grających w piłkę. Zrób zdjęcie swojemu aktywnemu maluchowi, zgłoś je do konkursu i wygraj nagrody.

 

Marzysz, żeby dziecko przez chwilę siedziało spokojnie? Zanim przestanie biegać, zrób zdjęcie i wyślij na nasz konkurs

Fot. iStockphoto

Marzysz, żeby dziecko przez chwilę siedziało spokojnie? Zanim przestanie biegać, zrób zdjęcie i wyślij na nasz konkurs

Wakacyjny konkurs fotograficzny to już na eBobas.pl tradycja. W tym roku chcemy jednak promować aktywne formy wypoczynku, stąd tytuł konkursu "eBobas.pl w akcji". Wiadomo, że dzieciom aktywności nie brakuje - kochają biegać, skakać, grać w piłkę, hasać w wodzie. A ponieważ pogoda sprzyja - okazji do zrobienia świetnych zdjęć na pewno nie zabraknie.

Jednak uwaga! Stawianie babek, wąchanie kwiatków i podziwianie zwierząt w ZOO nie są dyscyplinami sportowymi, uznawanymi na eBobas.pl!

Nasz konkurs potrwa do 7 sierpnia - wtedy też ogłosimy wyniki. Do rozdania tym razem mamy zabawki - pięć otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zbiorą najwięcej głosów. Pięć nagród przyzna redakcja.

Oczywiście - i tym razem warunkiem przyznania nagrody jest umieszczenie dziecka (bohatera zdjęcia) w profilu użytkownika. Pamiętajcie o tym regulaminowym wymogu, żeby uniknąć przykrych niespodzianek.

Zachęcamy do zgłaszania zdjęć i głosowania.

Szczegóły regulaminu konkursowego

 

 ****

O tym, jak ważny dla dziecka jest ruch, dużo piszemy na portalu. Poczytaj!

Wychowanie przez sport

Aquaparki dla małych wodniaków

Bobas na pieszych wycieczkach

Ruchliwy i niespokojny maluch

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, wakacje z dzieckiem, konkursy

Polecamy

Do picia najlepsza jest przegotowana woda.

Dopajanie

Jeśli karmisz dziecko tylko piersią, to przez pierwszych sześć miesięcy nie musisz go ani dokarmiać ani dopajać. Natura tak to wymyśliła, że organizm kobiety produkuje tyle mleka (bogatego we wszystkie składniki odżywcze i przeciwciała chorób przebytych...

czytaj

Gdy dziecko obficie się ślini, wkłada do buzi rączki lub przedmioty, to znak, że ząbkuje

Bolesne ząbkowanie. Najczęstsze objawy to płacz, gorączka, biegunka

Tak, jak nie ma sztywnej reguły, co do momentu pojawienia się pierwszego ząbka, tak nie ma wytłumaczenia dlaczego u jednych dzieci ząbki pojawiają się wcześniej, u innych później. Jedyną regułą, jaką sama zaobserwowałam, jest to, że rodzeństwu zęby...

czytaj

Przy 28-dniowym cyklu, jeśli do zapłodnienia doszło w 14. dniu cyklu, hormon w moczu pojawi się dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia.

Test ciążowy. Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?

Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj