Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Dzień Dziecka, Zamek Królewski w Warszawie, niedziela 30 maja 2010 r., Arkady Kubickiego, Ogrody Królewskie

Oj, będzie się działo!

W niedzielę początek obchodów tegorocznego Dnia Dziecka. Rodziny z małymi, średnimi i trochę większymi dziećmi znajdą dla siebie dużo atrakcji. Szczęściarze mogą wygrać nagrody!

 

W niedzielę, 30 maja 2010, o godz. 16.30 już po raz drugi do nieba pofrunie kilkaset baloników z życzeniami dzieci.

Fot. iStockphoto

W niedzielę, 30 maja 2010, o godz. 16.30 już po raz drugi do nieba pofrunie kilkaset baloników z życzeniami dzieci.

30 maja, w niedzielę po raz pierwszy na Zamku Królewskim zagości królowa lalek- Barbie. W Domku Barbie dziewczynki będą mogły m.in. wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej w strojach Barbie, a chłopców zapraszamy do Kącika fotograficznego Hot Wheels. Dzieci nauczą się przepisów ruchu drogowego. Barbie zaprasza również na bajkowy poczęstunek oraz zabawy w kąciku komputerowym. Przygotowała też zabawy i konkursy plastyczne dla dzieci oraz prezentację najnowszych zabawek i akcesoriów.

Miasteczko LEGO zaprosi wszystkich do udziału w licznych konkursach i zabawach, m.in. wspólnego budowania wielkiej mozaiki z klocków LEGO.

Świetną zabawę przygotowało również biuro podróży Neckermann, które zaprasza dzieci i rodziców na wakacyjne gry i zabawy, występy ligowego zespołu siatkarzy Neckermann AZS Politechnika Warszawska, do nauki gry w siatkówkę pod okiem mistrzów, poszukiwania skarbów oraz malowania twarzy, koszulek i zabawy z lwem Leoneckiem.

Równie ciekawy program rekreacyjny dla całych rodzin przygotował PZPN.

A ponadto podczas Dnia Dziecka na Zamku Królewskim będzie można obejrzeć występy Dziecięcego Zespołu Folklorystycznego Mazovia, szkółki baletowej i Studia Tańca Nowoczesnego Domu Kultury Świt, przedstawienie „Justynka i Tomek”, występy Zespołu Lazurki oraz przedszkola W Stumilowym Lesie.

Nie obędzie się bez projekcji filmów i zabaw na stoisku TVN Style, pokazów sztuk walki, warsztatów lalkarskich, mega gier planszowych, malowania twarzy i tatuaży, licznych konkursów, spotkań z aktorami i autorami książek dla dzieci, przejażdżek na kucykach.

Małych miłośników nauki czeka niezwykła przygoda na stoisku Małego Inżyniera: warsztaty z robotyki- konstruowanie i pokaz robotów, zabawy z kulą plazmową, pokazy i doświadczenia chemiczne : produkcja pasty dla słonia, zamiana wody w wino, chemiczny wulkan, produkcja sztucznej krwi itd. Canon zaprosi wszystkich miłośników niecodziennej zabawy do świata Creative Park, w którym będzie można m.in. stworzyć zabawne wycinanki w 3D.

Dzień Dziecka Na Zamku Królewskim, to czas radosnej zabawy. Całe rodziny zapraszamy do udziału w licznych konkursach i turniejach sportowych. Do wygrania m.in. trzy wycieczki zagraniczne i plecaki ufundowane przez biuro Neckermann Polska.

Rodzice będą mogli zasięgnąć porady u psychologów i prawników z Komitetu Ochrony Praw Dziecka oraz zapoznać się z produktami wyróżnionymi w konkursie „Świat przyjazny dziecku” organizowanym przez KOPD. Na mini ekspozycji, towarzyszącej imprezie, będzie można kupić najnowsze książki, zabawki i gry. Na stoisku Ramy dyżurować będą eksperci udzielający porad dietetycznych. Ziaja zaprosi dzieci i rodziców do udziału w konkursie oraz na swoje stoisko, gdzie będzie można przetestować jej produkty i zapoznać się z nowościami.


O godz. 15 przewidziano pokaz najnowszej dziecięcej kolekcji butów Bartka, które zaprezentują dzieci gwiazd - aktorów i piosenkarzy. Podczas imprezy będzie można również bezpłatnie przebadać dzieci oraz porozmawiać z lekarzami ortopedami i antropologami, A wszystko to na stoisku Akademii Zdrowej Stopy.

O godz. 16.30 już po raz drugi do nieba pofrunie kilkaset baloników z życzeniami dzieci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich warszawiaków z dziećmi na Zamek Królewski, do Arkad Kubickiego i ogrodów królewskich na wyjątkowy i niezapomniany Dzień Dziecka.


Informacje organizacyjne:

• Miejsce: Arkady Kubickiego, ogrody Królewskie przy Zamku Królewskim
• Wejścia: główne na Zamek Królewski od Placu Zamkowego, od. ul Grodzkiej, od ul. Bugaj
• Godziny: 11.00-19.00
• Wstęp na imprezę : wolny
• Organizatorzy: Zamek Królewski, Agencja Promocji Inicjatyw Gospodarczych, Warszawskie Centrum Promocji
• Patronat honorowy: Komitet Ochrony Praw Dziecka
• Partnerzy: Mattel, Lego, Neckermann, Canon, Bartek, Akademia Zdrowej Stopy, Unilever, Rama, PZPN, AZS, Miriam-Bis, malyinzynier.pl, przedszkole „W stumilowym Lesie”, Zespół Lazurki, Dom Kultury Świt
• Partnerzy medialni: TVN Style, Radio ESKA, eBobas.pl , Barbie, Hot Wheels, Look & Life
• Patroni medialni: babyshower.pl, czas dzieci.pl, miastodzieci.pl, mwwm.pl, babyonline.pl, edu.info.pl, telbit.pl
• Informacje: Tel. 22/ 403 91 78, e-mail: [email protected]
• Szczegółowy program: www.wcp.media.pl
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: blondii1985.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, weekend z dziećmi, rodzina

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj