Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Świąteczni pomocnicy".

Zgłoś zdjęcie, weź udział w konkursie i wygraj nagrodę!

Grudzień: pierniczki, ciasteczka, świąteczne smakołyki. W każdej kuchni dzieje się bardzo, bardzo dużo. A my mamy dla was konkurs fotograficzno-kulinarny. Czekamy na zdjęcia z rodzinnych, świątecznych przygotowań kuchennych. Mamy dla was dziesięć nagród – zestawów książek i gier ufundowanych przez Egmont!

Świąteczni pomocnicy

Fot. Fotolia.pl

Świąteczni pomocnicy

Jak wziąć udział w konkursie "Świąteczni pomocnicy"?

KOMUNIKAT KOMISJI KONKURSOWEJ, 5 GRUDNIA 2014:

Postanowiliśmy nieco uprościć warunki konkursu, żeby was zachęcić do wzięcia udziału - nagrody są super, warto zawalczyć.

Teraz wystarczy zgłosić zdjęcie z rodzinnego gotowania. Pytaliście, czy muszą być tegoroczne przygotowania przedświąteczne. Nie muszą. Jeśli ktoś ma już zdjęcie z rodzinnego pieczenia pierniczków dla świętego Mikołaja, może zgłosić. Ale mogą to być zdjęcia z rodzinnego gotowania z poprzednich lat. Nie wymagamy zdjęć z szykowania wigilijnej wieczerzy.

Chcieliśmy, byście się też podzielili swoimi świątecznymi przepisami. Zostawiamy tą opcję. Ale nie jest to już wymóg wzięcia udziału w konkursie.

Można zgłosić samo zdjęcie z rodzinnego gotowania, oczywiście z podpisem.

Jeśli ktoś chce zgłosić i przepis i zdjęcie, powinien kierować się poniższymi wskazówkami:

Najpierw trzeba dodać w dziale Kuchnia własny przepis (ze zdjęciem potrawy) na świąteczne danie, ciasto, napój, deser – cokolwiek, co przyrządzacie pysznego na rodzinne, świąteczne, noworoczne spotkania.

Następnie trzeba zgłosić do konkursu zdjęcie z kuchennych, przedświątecznych, rodzinnych przygotowań (niekoniecznie tej konkretnej potrawy). Jeśli na zdjęciu będzie dziecko, tym lepiej. Ale jeśli ktoś dopiero czeka na bobasa, też może przecież rodzinnie gotować, piec, pichcić w kuchni. Pokażcie to na zdjęciu.

Przy zgłaszaniu do konkursu zdjęcia trzeba wkleić w odpowiednie pole link do swojego przepisu. Pamiętajcie o prawach autorskich do przepisów - nie można kopiować ani treści ani zdjęć z Internetu (książek kucharskich też).

Do konkursu można zgłaszać wyłącznie przepisy, które zostały dodane najwcześniej 2 grudnia 2014 roku. Jeśli użytkownik doda tylko jeden przepis na świąteczną potrawę, a chce zgłosić więcej zdjęć do konkursu (maksymalnie pięć), może wkleić ten sam link do przepisu przy każdym zgłaszanym zdjęciu. Ale można też umieścić linki do różnych przepisów - macie wybór.

To wszystko. Wystarczy jeszcze zmobilizować siebie, rodzinę i znajomych by głosowali na konkursową pracę.

Nagrody główne w konkursie „Świąteczni pomocnicy” to zestawy: książka Doroty Świątkowskiej „Moje wypieki” oraz gra planszowa Cappuccino. Dwie nagrody główne otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą w głosowaniu miejsca I i II. Trzy nagrody główne przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia, które zgromadzą minimum 50 punktów.

Nagrody dodatkowe to zestawy: książka „Basia i słodycze” oraz gra planszowa „Znikające ciasteczka”. Nagrody dodatkowe otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą w głosowaniu miejsca III-V. Jury konkursowe przyzna dwie nagrody dodatkowe, biorąc pod uwagę zdjęcia z minimum 50 punktami.

Na zgłoszenia będziemy czekać do 1 stycznia, dzień później zakończymy głosowanie, 3 stycznia ogłosimy werdykt.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Grymasy twarzy, sapka nosowa, salut alergiczny, zmarszczki i cienie wokół oczu, chrapanie, poprzeczna bruzda na nosie, trudności podczas karmienia są objawami dodatkowymi ANN występującymi u dzieci poniżej 3. roku życia.

Alergiczny nieżyt nosa u dzieci (ANN). Przyczyny, objawy, leczenie

O zatkanym nosie u dzieci rozmawiamy z dr n. med. Zygmuntem Nowackim*, specjalistą chorób dzieci i alergologiem

czytaj

Nawał mleczny rozpoznaje się po tym, że nagle piersi stają się nabrzmiałe, twarde, bolą przy dotykaniu. By nie doszło do zakażenia czy gorączki, należy odciągnąć nadmiar pokarmu.

Połóg. Co się dzieje z twoim ciałem?

Połóg trwa sześć tygodni i po tym czasie, z wyjątkiem piersi, którymi karmimy, wszystko powinno wrócić do normy. Podpowiadamy, jak radzić sobie z najczęściej występującymi dolegliwościami w czasie połogu.

czytaj

Jak łagodzić świąd ospy? Sposoby na swędzące krostki

Ospa wietrzna. Jak złagodzić uporczywy świąd ospy?

Ospa wietrzna to zakaźna choroba wirusowa, do niedawna uważana za typową chorobę wieku dziecięcego, którą „trzeba przejść”. Szczepionki przeciw ospie wietrznej są dostępne – ale są niestety płatne, dlatego większość dzieci ciągle musi się zmagać z chorobą...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj