Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs filmowy „eBobas.pl z kamerą na wakacjach” rozstrzygnięty

Złote Smoczki rozdane!

To nie są Oskary, to nie są Złote Kaczki, przyznawane na Festiwalu Filmowym w Gdyni, ale pierwszy krok w kierunku wielkiej gali filmowej eBobas.pl ma już za sobą. Jury konkursowe wybrało trzy filmy, spośród kilkunastu zgłoszonych na konkurs „eBobas.pl z kamerą na wakacjach”.

Konkurs filmowy na eBobas.pl trwa

eBobas.pl

Konkurs filmowy na eBobas.pl trwa

Nagrody, firmowe pendrive’y oraz certyfikaty konkursowe powędrują do:

Aggga24  - doceniliśmy montaż, dobrą ścieżkę dźwiękową, dużo dobrych ujęć. Film jest naprawdę pamiątką z wakacji!

Dorota74  - prawdziwy film akcji! Demolka w wykonaniu stuprocentowego bobasa.

Fili - tańce o zachodzie słońca na plaży, to kwintesencja wakacji.


Wakacyjny konkurs filmowy uznajemy za zakończony, ale jednocześnie ogłaszamy Nieustający Konkurs Filmowy na eBobas.pl. Co miesiąc redakcyjne jury będzie oceniać nadesłane przez użytkowników portalu filmy – i będziemy przyznawać nagrody. Tak samo, jak robimy to od blisko roku z blogami. Wśród blogerów jest już spora grupa laureatów, teraz pora na reżyserów filmowych. Zachęcamy do udziału, do wgrywania filmów z udziałem swojego bobasa w roli głównej.
 

Przypominamy krótko zasady: przy przyznawaniu nagród jury bierze pod uwagę filmy zgłoszone przez użytkowników, którzy do swojego profilu dodali dziecko, będące bohaterem filmu. Prosimy o nie wgrywanie filmów, na których występują golaski. W 99 procentach przypadków takie filmy (i zdjęcia) kasujemy, ze względu na dobro dziecka.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • aggga24 | 21-09-2010 10:35:37

  Czy dostaniemy jakąś informację na maila, żeby wysłać dane teleadresowe? Czy my mamy napisać? Jeśli tak to na jakiego maila?
 • dorota74 | 21-09-2010 10:46:04

  aggga24- dostaniemy na maila (tego,na podstawie którego mamy założone konto na ebobasie) formularz,który będzie trzeba wydrukować i wypełnić plus podpis (coś w rodzaju zgody).Przynajmniej tak miałam w maju gdy wygrałam w konkursie na wpis do pamiętnika.Na wysłanie jest 7 dni.I teraz pewnie też tak będzie.Musimy tylko cierpliwie poczekać.
 • aggga24 | 21-09-2010 21:52:50

  Dzięki. Już mi przyszło
 • dorota74 | 23-09-2010 11:16:12

  No i mi też przyszło,we wtorek,a wczoraj już odesłałam.Obydwa, z blogowym.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: wakacje z dzieckiem, konkursy

Polecamy

Czasem czerwone  pajączki  pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Dopóki pępek się nie zagoi, staraj się nie moczyć go w czasie kąpieli.

Pępek noworodka. Jak pielęgnować?

Pępek trzeba wietrzyć i suszyć. To ważne, bo wilgoć i ciepło utrudniają schnięcie i odpadnięcie pozostałości po pępowinie, a ułatwiają wyhodowanie bakterii.    

czytaj

Możesz kupić w aptece specjalną rurkę, którą wysysa się katar.

Katar u noworodka i niemowlaka

Przerobiłam z moimi córkami wszystkie katarowe przypadłości. Katar u nich zwykle trwał dwa tygodnie. Jak się okazało, to norma. Jednak wiąże się z maratonem braku snu.  

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj