Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs filmowy „eBobas.pl z kamerą na wakacjach” rozstrzygnięty

Złote Smoczki rozdane!

To nie są Oskary, to nie są Złote Kaczki, przyznawane na Festiwalu Filmowym w Gdyni, ale pierwszy krok w kierunku wielkiej gali filmowej eBobas.pl ma już za sobą. Jury konkursowe wybrało trzy filmy, spośród kilkunastu zgłoszonych na konkurs „eBobas.pl z kamerą na wakacjach”.

Konkurs filmowy na eBobas.pl trwa

eBobas.pl

Konkurs filmowy na eBobas.pl trwa

Nagrody, firmowe pendrive’y oraz certyfikaty konkursowe powędrują do:

Aggga24  - doceniliśmy montaż, dobrą ścieżkę dźwiękową, dużo dobrych ujęć. Film jest naprawdę pamiątką z wakacji!

Dorota74  - prawdziwy film akcji! Demolka w wykonaniu stuprocentowego bobasa.

Fili - tańce o zachodzie słońca na plaży, to kwintesencja wakacji.


Wakacyjny konkurs filmowy uznajemy za zakończony, ale jednocześnie ogłaszamy Nieustający Konkurs Filmowy na eBobas.pl. Co miesiąc redakcyjne jury będzie oceniać nadesłane przez użytkowników portalu filmy – i będziemy przyznawać nagrody. Tak samo, jak robimy to od blisko roku z blogami. Wśród blogerów jest już spora grupa laureatów, teraz pora na reżyserów filmowych. Zachęcamy do udziału, do wgrywania filmów z udziałem swojego bobasa w roli głównej.
 

Przypominamy krótko zasady: przy przyznawaniu nagród jury bierze pod uwagę filmy zgłoszone przez użytkowników, którzy do swojego profilu dodali dziecko, będące bohaterem filmu. Prosimy o nie wgrywanie filmów, na których występują golaski. W 99 procentach przypadków takie filmy (i zdjęcia) kasujemy, ze względu na dobro dziecka.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • aggga24 | 21-09-2010 10:35:37

  Czy dostaniemy jakąś informację na maila, żeby wysłać dane teleadresowe? Czy my mamy napisać? Jeśli tak to na jakiego maila?
 • dorota74 | 21-09-2010 10:46:04

  aggga24- dostaniemy na maila (tego,na podstawie którego mamy założone konto na ebobasie) formularz,który będzie trzeba wydrukować i wypełnić plus podpis (coś w rodzaju zgody).Przynajmniej tak miałam w maju gdy wygrałam w konkursie na wpis do pamiętnika.Na wysłanie jest 7 dni.I teraz pewnie też tak będzie.Musimy tylko cierpliwie poczekać.
 • aggga24 | 21-09-2010 21:52:50

  Dzięki. Już mi przyszło
 • dorota74 | 23-09-2010 11:16:12

  No i mi też przyszło,we wtorek,a wczoraj już odesłałam.Obydwa, z blogowym.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: wakacje z dzieckiem, konkursy

Polecamy

Czasami, aby zbić wysoką gorączkę, trzeba sięgnąć po więcej niż jeden lek przeciwgorączkowy. Ważne, by dwa leki stosować ściśle według wskazówek

Zasady stosowania ibuprofenu i paracetamolu w zbijaniu gorączki u dziecka

Na ogół gorączkę u dziecka daje się zbić już po pierwszej dawce leku. Zdarzają się jednak sytuacje – na przykład podczas trzydniówki, wirusowego zapalenia gardła czy anginy, gdy wysoką gorączkę udaje się zbić tylko na dwie, trzy godziny. Domowe sposoby...

czytaj

Nawał mleczny rozpoznaje się po tym, że nagle piersi stają się nabrzmiałe, twarde, bolą przy dotykaniu. By nie doszło do zakażenia czy gorączki, należy odciągnąć nadmiar pokarmu.

Połóg. Co się dzieje z twoim ciałem?

Połóg trwa sześć tygodni i po tym czasie, z wyjątkiem piersi, którymi karmimy, wszystko powinno wrócić do normy. Podpowiadamy, jak radzić sobie z najczęściej występującymi dolegliwościami w czasie połogu.

czytaj

Miejskie Muzeum Zabawek w Karpaczu

Muzea dla dzieci

W Polsce jest dużo muzealnych atrakcji dla dzieci. Warto je odwiedzać, bo rozwijają wyobraźnię, uczą i bawią.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj