Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs filmowy „eBobas.pl z kamerą na wakacjach” rozstrzygnięty

Złote Smoczki rozdane!

To nie są Oskary, to nie są Złote Kaczki, przyznawane na Festiwalu Filmowym w Gdyni, ale pierwszy krok w kierunku wielkiej gali filmowej eBobas.pl ma już za sobą. Jury konkursowe wybrało trzy filmy, spośród kilkunastu zgłoszonych na konkurs „eBobas.pl z kamerą na wakacjach”.

Konkurs filmowy na eBobas.pl trwa

eBobas.pl

Konkurs filmowy na eBobas.pl trwa

Nagrody, firmowe pendrive’y oraz certyfikaty konkursowe powędrują do:

Aggga24  - doceniliśmy montaż, dobrą ścieżkę dźwiękową, dużo dobrych ujęć. Film jest naprawdę pamiątką z wakacji!

Dorota74  - prawdziwy film akcji! Demolka w wykonaniu stuprocentowego bobasa.

Fili - tańce o zachodzie słońca na plaży, to kwintesencja wakacji.


Wakacyjny konkurs filmowy uznajemy za zakończony, ale jednocześnie ogłaszamy Nieustający Konkurs Filmowy na eBobas.pl. Co miesiąc redakcyjne jury będzie oceniać nadesłane przez użytkowników portalu filmy – i będziemy przyznawać nagrody. Tak samo, jak robimy to od blisko roku z blogami. Wśród blogerów jest już spora grupa laureatów, teraz pora na reżyserów filmowych. Zachęcamy do udziału, do wgrywania filmów z udziałem swojego bobasa w roli głównej.
 

Przypominamy krótko zasady: przy przyznawaniu nagród jury bierze pod uwagę filmy zgłoszone przez użytkowników, którzy do swojego profilu dodali dziecko, będące bohaterem filmu. Prosimy o nie wgrywanie filmów, na których występują golaski. W 99 procentach przypadków takie filmy (i zdjęcia) kasujemy, ze względu na dobro dziecka.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • aggga24 | 21-09-2010 10:35:37

  Czy dostaniemy jakąś informację na maila, żeby wysłać dane teleadresowe? Czy my mamy napisać? Jeśli tak to na jakiego maila?
 • dorota74 | 21-09-2010 10:46:04

  aggga24- dostaniemy na maila (tego,na podstawie którego mamy założone konto na ebobasie) formularz,który będzie trzeba wydrukować i wypełnić plus podpis (coś w rodzaju zgody).Przynajmniej tak miałam w maju gdy wygrałam w konkursie na wpis do pamiętnika.Na wysłanie jest 7 dni.I teraz pewnie też tak będzie.Musimy tylko cierpliwie poczekać.
 • aggga24 | 21-09-2010 21:52:50

  Dzięki. Już mi przyszło
 • dorota74 | 23-09-2010 11:16:12

  No i mi też przyszło,we wtorek,a wczoraj już odesłałam.Obydwa, z blogowym.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: wakacje z dzieckiem, konkursy

Polecamy

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Czasem czerwone  pajączki  pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj