Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Zapraszamy do konkursu dla mniejszych i nieco większych artystów

Kreatywne dziecko

"Kreatywne Dziecko" to nowy konkurs plastyczny na eBobas.pl - zapraszamy do pierwszej jego edycji. Jest nowy konkurs, są też nowe nagrody - zestawy kreatywne PlayMais, idealne dla dzieci powyżej 3 roku życia, ale z możliwości tworzenia cudów ucieszą się też starsze przedszkolaki czy uczniowie pierwszych klas.

Konkurs "Kreatywne Dziecko"

Fot. Fotolia.pl

Konkurs "Kreatywne Dziecko"

Pamiętajcie, że do konkursu zapraszamy dzieci maksymalnie ośmioletnie (które urodziły się do 31 grudnia 2006 roku).

Tematem konkursu pozostają prace wykonane przez dzieci – rysunki, wyklejanki, wycinanki, ulepianki, arcydzieła przygotowane w kuchni.

Tylko przypadku dzieci najmłodszych (które nie skończyły jeszcze trzech lat) można zgłaszać również zdjęcia z procesu twórczego: przygotowywania artystycznych instalacji z rozwijanych rolek papieru toaletowego, rysowania obrazów w rozsypanej na podłodze mące czy kaszy, budowania wieży z klocków (lub jej burzenia), malowania marchewkową zupą siebie i okolic.

Uwaga! Takie zdjęcia będziemy dopuszczać do konkursu tylko, gdy na zdjęciu będzie maluch. W przypadku dzieci starszych prosimy o zdjęcia samych prac.

 

 

 

Nie zapominajcie o dołączeniu dziecka - autora pracy lub bohatera zdjęcia - do swojego profilu!

Szczegóły dotyczące konkursu "Kreatywne Dziecko"

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Przyklejony do żołędzi napletek to u małych chłopców stan normalny.

Stulejka u dzieci

Stulejka to zwężenie napletka. Choć nie jest bolesna, trzeba ją leczyć. Ale uwaga! Na własną rękę nie diagnozujmy problemów z narządem płciowym maluszka. Zdecydowana większość lekarzy uważa, że przyklejony do żołędzi napletek u małych chłopców to norma, a...

czytaj

Rejestracja dziecka. Formalności po urodzeniu dziecka

Rejestrujemy dziecko

Jeśli rodzice uznają, że nadane przez nich imię nie pasuje do ich pociechy, z łatwością mogą je zmienić do pół roku od dnia sporządzenia aktu urodzenia. Podpowiadamy krok po kroku, jak zarejestrować noworodka w USC.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj