Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Szalony weekend"

Wygraj weekend w luksusowym ośrodku nad Bałtykiem!

Lato, wakacje, urlop - każdy czeka na czas, w którym może się zrelaksować. Niektórzy mogą sobie pozwolić na tydzień, dwa lub nawet trzy wypoczynku, innym musi wystarczyć weekend. Ale za to - weekend jest co tydzień! A raz na jakiś czas weekend trwa dłużej niż dwa dni! Kochamy weekendy, te długie i te krótkie też i zapraszamy do konkursu fotograficznego "Szalony weekend!"

Szalony weekend - konkurs fotograficzny

Fot. Fotolia.pl

Szalony weekend - konkurs fotograficzny

Czekamy na fotki, na których pokażecie, jak wypoczywacie w weekend. Praca w ogródku? Wylegiwanie się w łóżku do południa z książką? Zabawy z dzieckiem przed domem, na działce czy na placu zabaw? Wyprawa na lody? Wypad na basen albo do lasu? Rodzinne grillowanie?

W każdej z tych sytuacji może być element szalonej radości - z wolnego czasu i bycia razem!  Pokażcie tę szaloną radość! Tylko od was zależy, co znajdzie się na zdjęciach. Mogą to być fotki rodzinne, samych dzieci, albo tylko - mamy lub taty.

A dla zwycięzców mamy trzy nagrody ufundowane przez Health Resort&Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu nad Bałtykiem: trzydniowe pobyty dla dwóch osób dorosłych. Laureaci będą mogli ze sobą zabrać dzieci (maksymalnie dwójkę) - dzieci do lat 4 nie płacą za pobyt, w przypadku dzieci starszych obowiązuje dopłata 80 złotych za noc. Vouchery będzie można zrealizować po sezonie letnim - ale Bałtyk we wrześniu ciągle jest piękny, a ośrodek oferuje tyle atrakcji, że już zazdrościmy tym, którzy wygrają!

Dwie nagrody przypadną użytkownikom, których zdjęcia zgromadzą w głosowaniu największą liczbę punktów, jeden voucher przyzna redakcja, biorąc pod uwagę zdjęcia, które zgromadzą minimum 50 punktów.

Są też nagrody dodatkowe! Rozdamy dziesięć plecaków EASTPAK - pięć otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą miejsca III-VIII, cztery przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia z minimum 50 punktami.

Pamiętajcie, że na zdjęcia można głosować codziennie (co 24 godziny) a głos zalogowanego użytkownika portalu to aż 3 punkty! Sporo uczestników konkursu wrzuca całkiem fajne fotki, które miałyby szansę na nagrodę, gdyby nie to że mają po kilka punktów - a nawet zero! Nagradzamy tych, którzy włożą trochę wysiłku i zachęcą znajomych czy rodzinę do głosowania.

Na wasze zdjęcia będziemy czekać do 17 lipca, dzień później zakończymy głosowanie, 19 lipca opublikujemy werdykt.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • Na_Tayla | 17-06-2014 19:18:23

    Wspanały konkurs! Na pewno zgłoszeń bedzie wiele i jury bedzie miało trudny wybór a uczestnicy zrobią wszystko aby zdobyć jak największa liczbe głosów Spamowanie znajomym uważam za rozpoczęte nękanie co 24h z prośbą o głosy
  • barteksmolinski | 18-08-2014 18:03:24

    Jestem fotografem-amatorem, na pewno wezmę udział w konkursie, i liczę na główną wygraną.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Przy 28-dniowym cyklu, jeśli do zapłodnienia doszło w 14. dniu cyklu, hormon w moczu pojawi się dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia.

Test ciążowy. Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?

Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.

czytaj

Od 28. tygodnia ciąży mama powinna codziennie odczuwać ruchy dziecka.

Jak odczytywać ruchy dziecka w brzuchu matki?

Jak rozpoznać ruchy dziecka? Kiedy można czuć pierwsze ruchy dziecka? Czy da się je odróżnić od perystaltyki jelit, chociaż czasem objawiają się bulgotaniem, przelewaniem? Kiedy maluch kopie, tylko dlatego, bo się obraca, a kiedy wyraźnie daje znać, że...

czytaj

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj