Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Szalony weekend"

Wygraj weekend w luksusowym ośrodku nad Bałtykiem!

Lato, wakacje, urlop - każdy czeka na czas, w którym może się zrelaksować. Niektórzy mogą sobie pozwolić na tydzień, dwa lub nawet trzy wypoczynku, innym musi wystarczyć weekend. Ale za to - weekend jest co tydzień! A raz na jakiś czas weekend trwa dłużej niż dwa dni! Kochamy weekendy, te długie i te krótkie też i zapraszamy do konkursu fotograficznego "Szalony weekend!"

Szalony weekend - konkurs fotograficzny

Fot. Fotolia.pl

Szalony weekend - konkurs fotograficzny

Czekamy na fotki, na których pokażecie, jak wypoczywacie w weekend. Praca w ogródku? Wylegiwanie się w łóżku do południa z książką? Zabawy z dzieckiem przed domem, na działce czy na placu zabaw? Wyprawa na lody? Wypad na basen albo do lasu? Rodzinne grillowanie?

W każdej z tych sytuacji może być element szalonej radości - z wolnego czasu i bycia razem!  Pokażcie tę szaloną radość! Tylko od was zależy, co znajdzie się na zdjęciach. Mogą to być fotki rodzinne, samych dzieci, albo tylko - mamy lub taty.

A dla zwycięzców mamy trzy nagrody ufundowane przez Health Resort&Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu nad Bałtykiem: trzydniowe pobyty dla dwóch osób dorosłych. Laureaci będą mogli ze sobą zabrać dzieci (maksymalnie dwójkę) - dzieci do lat 4 nie płacą za pobyt, w przypadku dzieci starszych obowiązuje dopłata 80 złotych za noc. Vouchery będzie można zrealizować po sezonie letnim - ale Bałtyk we wrześniu ciągle jest piękny, a ośrodek oferuje tyle atrakcji, że już zazdrościmy tym, którzy wygrają!

Dwie nagrody przypadną użytkownikom, których zdjęcia zgromadzą w głosowaniu największą liczbę punktów, jeden voucher przyzna redakcja, biorąc pod uwagę zdjęcia, które zgromadzą minimum 50 punktów.

Są też nagrody dodatkowe! Rozdamy dziesięć plecaków EASTPAK - pięć otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą miejsca III-VIII, cztery przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia z minimum 50 punktami.

Pamiętajcie, że na zdjęcia można głosować codziennie (co 24 godziny) a głos zalogowanego użytkownika portalu to aż 3 punkty! Sporo uczestników konkursu wrzuca całkiem fajne fotki, które miałyby szansę na nagrodę, gdyby nie to że mają po kilka punktów - a nawet zero! Nagradzamy tych, którzy włożą trochę wysiłku i zachęcą znajomych czy rodzinę do głosowania.

Na wasze zdjęcia będziemy czekać do 17 lipca, dzień później zakończymy głosowanie, 19 lipca opublikujemy werdykt.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • Na_Tayla | 17-06-2014 19:18:23

    Wspanały konkurs! Na pewno zgłoszeń bedzie wiele i jury bedzie miało trudny wybór a uczestnicy zrobią wszystko aby zdobyć jak największa liczbe głosów Spamowanie znajomym uważam za rozpoczęte nękanie co 24h z prośbą o głosy
  • barteksmolinski | 18-08-2014 18:03:24

    Jestem fotografem-amatorem, na pewno wezmę udział w konkursie, i liczę na główną wygraną.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj