Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Szalony weekend"

Wygraj weekend w luksusowym ośrodku nad Bałtykiem!

Lato, wakacje, urlop - każdy czeka na czas, w którym może się zrelaksować. Niektórzy mogą sobie pozwolić na tydzień, dwa lub nawet trzy wypoczynku, innym musi wystarczyć weekend. Ale za to - weekend jest co tydzień! A raz na jakiś czas weekend trwa dłużej niż dwa dni! Kochamy weekendy, te długie i te krótkie też i zapraszamy do konkursu fotograficznego "Szalony weekend!"

Szalony weekend - konkurs fotograficzny

Fot. Fotolia.pl

Szalony weekend - konkurs fotograficzny

Czekamy na fotki, na których pokażecie, jak wypoczywacie w weekend. Praca w ogródku? Wylegiwanie się w łóżku do południa z książką? Zabawy z dzieckiem przed domem, na działce czy na placu zabaw? Wyprawa na lody? Wypad na basen albo do lasu? Rodzinne grillowanie?

W każdej z tych sytuacji może być element szalonej radości - z wolnego czasu i bycia razem!  Pokażcie tę szaloną radość! Tylko od was zależy, co znajdzie się na zdjęciach. Mogą to być fotki rodzinne, samych dzieci, albo tylko - mamy lub taty.

A dla zwycięzców mamy trzy nagrody ufundowane przez Health Resort&Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu nad Bałtykiem: trzydniowe pobyty dla dwóch osób dorosłych. Laureaci będą mogli ze sobą zabrać dzieci (maksymalnie dwójkę) - dzieci do lat 4 nie płacą za pobyt, w przypadku dzieci starszych obowiązuje dopłata 80 złotych za noc. Vouchery będzie można zrealizować po sezonie letnim - ale Bałtyk we wrześniu ciągle jest piękny, a ośrodek oferuje tyle atrakcji, że już zazdrościmy tym, którzy wygrają!

Dwie nagrody przypadną użytkownikom, których zdjęcia zgromadzą w głosowaniu największą liczbę punktów, jeden voucher przyzna redakcja, biorąc pod uwagę zdjęcia, które zgromadzą minimum 50 punktów.

Są też nagrody dodatkowe! Rozdamy dziesięć plecaków EASTPAK - pięć otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą miejsca III-VIII, cztery przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia z minimum 50 punktami.

Pamiętajcie, że na zdjęcia można głosować codziennie (co 24 godziny) a głos zalogowanego użytkownika portalu to aż 3 punkty! Sporo uczestników konkursu wrzuca całkiem fajne fotki, które miałyby szansę na nagrodę, gdyby nie to że mają po kilka punktów - a nawet zero! Nagradzamy tych, którzy włożą trochę wysiłku i zachęcą znajomych czy rodzinę do głosowania.

Na wasze zdjęcia będziemy czekać do 17 lipca, dzień później zakończymy głosowanie, 19 lipca opublikujemy werdykt.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • Na_Tayla | 17-06-2014 19:18:23

    Wspanały konkurs! Na pewno zgłoszeń bedzie wiele i jury bedzie miało trudny wybór a uczestnicy zrobią wszystko aby zdobyć jak największa liczbe głosów Spamowanie znajomym uważam za rozpoczęte nękanie co 24h z prośbą o głosy
  • barteksmolinski | 18-08-2014 18:03:24

    Jestem fotografem-amatorem, na pewno wezmę udział w konkursie, i liczę na główną wygraną.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Do picia najlepsza jest przegotowana woda.

Dopajanie

Jeśli karmisz dziecko tylko piersią, to przez pierwszych sześć miesięcy nie musisz go ani dokarmiać ani dopajać. Natura tak to wymyśliła, że organizm kobiety produkuje tyle mleka (bogatego we wszystkie składniki odżywcze i przeciwciała chorób przebytych...

czytaj

Dopóki pępek się nie zagoi, staraj się nie moczyć go w czasie kąpieli.

Pępek noworodka. Jak pielęgnować?

Pępek trzeba wietrzyć i suszyć. To ważne, bo wilgoć i ciepło utrudniają schnięcie i odpadnięcie pozostałości po pępowinie, a ułatwiają wyhodowanie bakterii.    

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj