Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Bożonarodzeniowy konkurs fotograficzny

Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba!

6 grudnia, już po raz kolejny, eBobas.pl zaprasza wszystkich do wyjątkowego konkursu fotograficznego, w którym czeka aż 40 atrakcyjnych nagród rzeczowych i wyjątkowe spersonalizowane certyfikaty, poświadczające iż dziecko zostało obdarowane gwiazdką z nieba!

Certyfikat konkursu bożonarodzeniowego 2012

Fot. eBobas.pl

Certyfikat konkursu bożonarodzeniowego 2012

Ważny komunikat Komisji Konkursowej!

Komisja Konkursowa w dniu 5 stycznia 2014 roku, po przeanalizowaniu przebiegu głosowania w konkursie, podjęła decyzję o dyskwalifikacji zdjęcia zgłoszonego przez użytkownika Zdania86. Z przykrością informujemy, że w przypadku tego zdjęcia stwierdziliśmy rażąco dużą liczbę prób łamania mechanizmu zabezpieczającego głosowanie.

Głosowanie jeszcze trwa kilka godzin, werdykt opublikujemy jutro, 6 stycznia.

 

Konkurs "Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba" tradycyjnie rozstrzygniemy 6 stycznia, w święto Trzech Króli!
 

Każdy użytkownik portalu może do konkursu bożonarodzeniowego zgłosić jedno zdjęcie – dziecka lub dzieci. W gwiazdozbiorach eBobasa jest 250 gwiazdek – będzie się w nich wyświetlać 250 zdjęć z największą liczbą głosów.
 

Do konkursu zgłoście wyjątkowe, piękne zdjęcie swojego dziecka. Wszyscy będą mogli je podziwiać i w galerii konkursowej, i w eBobasowych gwiazdozbiorach. Do zdjęcia dołącz życzenia dla swojego maluszka. Masz więcej niż jedno dziecko? Do konkursu zgłoś ich wspólne zdjęcie!
 

Każdy głos oddany na zdjęcie i życzenia, będzie sprawiał, że gwiazdka, którą możesz wygrać dla swojego dziecka, będzie coraz jaśniej świeciła. Zaproś do zabawy krewnych i znajomych – ich głosy sprawią, że gwiazdka Twojego dziecka będzie świeciła jaśniej i mocniej. Intensywność blasku gwiazdek będzie można obserwować w Gwiazdozbiorach eBobasa.
 

Uwaga! Gwiazdozbiory otwarły się w tym roku 13 grudnia! 250 zdjęć z największą liczbą punktów będzie można znaleźć w konstelacji Smoczka, Grzechotki etc. Jak to zrobić? Na stronie Gwiazdozbiorów wpisz swój portalowy nick (poprawnie!). Naciśnij "szukaj" i - ciesz się gwiazdką! Jeśli to nie działa, to znaczy że Twoje zdjęcie ma zbyt mało punktów - zmobilizuj znajomych i przyjaciół do głosowania!

Pamiętaj, by zdjęciu towarzyszyły życzenia i koniecznie wypełnij pole tytułu:

Gwiazdka 2013/Twój login/ dla... (tu wstaw imię swojego dziecka w odpowiednim przypadku, np. Adasia, Basi, Karolka). Czyli np. Gwiazdka 2013 MAMA dla Krzysia.
 

Nagrody w konkursie funduje firma Madej. 5 nagród głównych to zabawki Piesek Figo Mądry Szczeniaczek. Mamy też 20 nagród dodatkowych – piesków na smyczy, zestawów konstrukcyjnych i zabawek dźwiękowych.

Trzy nagrody główne i dziesięć nagród dodatkowych otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą miejsca I-XIII. Jury konkursowe przyzna 12 nagród, biorąc pod uwagę 250 zdjęć z największą liczbą głosów.

Laureaci nagród głównych i nagród dodatkowych otrzymają też od nas certyfikaty (ze zdjęciem dziecka), poświadczające iż jedna z gwiazd na eBobasowym niebie nosi imię ich pociechy.

Ale to nie wszystko! Wydawnictwo Papilon ufundowało 15 książek „Elmer. Wielka księga przygód” Davida Mckee. Elmer, słoń w kratkę to ulubieniec dzieci na całym świecie. Twoje dziecko na pewno też go pokocha. Siedem książek otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą miejsca XIV-XX. Osiem książek przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia z minimum 50 głosami.

Zdjęcia można zgłaszać do 4 stycznia 2014 roku. Dzień później zakończy się głosowanie, zaś werdykt opublikujemy 6 stycznia.
 

Przypominamy też, że zdjęcie będzie brane pod uwagę przy podziale nagród tylko wtedy, gdy użytkownik doda do swojego profilu dziecko, będące bohaterem zdjęcia. Jak to zrobić? Przeczytaj na naszym blogu!
 

Życzymy miłej zabawy! Pamiętajcie o zasadach fair play w konkursie!


Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • catrinka | 06-12-2013 12:37:45

    Jak zwykle rozpieszczacie nas nagrodami Powodzenia
  • nadii1919 | 07-12-2013 07:45:19

    Witam Jestem tu nowa i kompletnie nie wiem jak mogę wziąść udziała w tym konkursie? Gdzie dodaje się zdjęcia?
  • bettyyy | 10-12-2013 15:46:20

    super konkurs z super nagrodami

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Pokój do rodzenia w Niemczech. Gdyby w Polsce były tak głębokie wanny, pewnie porodów wodnych byłoby więcej.

Poród w wodzie

Mama miesięcznej Oli mówi, że podczas immersji wodnej podczas porodu miała poczucie scalenia ciała i większego bezpieczeństwa niż podczas pierwszego porodu siłami natury w pozycji leżącej, kiedy czuła przykre uczucie rozrywania.

czytaj

Najczęstsze niepokojące zmiany w obrębie zewnętrznych narządów płciowych u chłopców to: wnętrostwo, wrodzony brak jednego jądra lub obu jąder, wierzchniactwo, spodziectwo, wodniak jądra lub obydwu jąder.

Chłopięce genitalia. Rozwój, wady anatomiczne

O prawidłowym rozwoju chłopięcych genitaliów a także ich ewentualnych wadach anatomicznych, rozmawiamy z pediatrą, Cezarym Makulskim.  

czytaj

Wzmożone napięcie mięśniowe minie szybko dzięki rehabilitacji.

Wzmożone napięcie mięśniowe. Przyczyny i objawy

Nieprawidłowe napięcie mięśniowe to często spotykany problem u dzieci. Bardzo łatwo je zauważyć. Objawy wzmożonego napięcia mięśniowego to nienaturalne prężenie się i wyginanie do tyłu w literę C.  

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj