Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Bożonarodzeniowy konkurs fotograficzny

Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba!

Weź udział w bożonarodzeniowym konkursie fotograficznym „Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba”. Na zwycięzców czeka lawina nagród i certyfikaty, poświadczające wygranie jednej z gwiazd w eBobasowych gwiazdozbiorach.

 

To już druga edycja bożonarodzeniowego konkursu fotograficznego na eBobas.pl. Tak jak w zeszłym roku oprócz nagród rozdamy gwiazdy z eBobasowych gwiazdozbiorów. Możesz wygrać dla swojego dziecka gwiazdkę z nieba i nadać jej jego imię!
 

PAMIĘTAJ, ŻE NA PORTALU EBOBAS.PL MOŻESZ WYSŁAĆ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ ZE SWOIM DZIECKIEM 

 

Konkurs rozpocznie się 6 grudnia - w dzień św. Mikołaja!

W gwiazdkowym konkursie portalu eBobas.pl czekają następujące nagrody:

 
- cztery rowerki First BIKE ufundowane przez firmę First Bike. Trzy przypadną zdjęciom, które dostaną największą liczbę głosów. Jeden rowerek przyzna jury konkursowe – biorąc pod uwagę zdjęcia, które znajdą się w eBobasowych gwiazdozbiorach po zakończeniu głosowania.

 

- trzy materacyki 3w1 Fisher Price, ufundowane przez sklep merlin.pl. Dwa przypadną zdjęciom, które uzyskają odpowiednio IV i V miejsce pod względem liczby głosów. Jeden materacyk przyzna jury konkursowe – biorąc pod uwagę zdjęcia, które znajdą się w eBobasowych gwiazdozbiorach po zakończeniu głosowania.

 

- trzydzieści zestawów upominkowych (zabawki, książki, płyty) – ufundowanych przez sklep merlin.pl. Piętnaście z nich przypadnie zdjęciom, które w głosowaniu zajmą miejsca od VI do XX. Piętnaście zestawów rozda jury redakcyjne.
 

Gwiazdki z nieba otrzymają dzieci z pięciu zdjęć z najwyższą liczbą punktów. Dodatkowo dziesięć gwiazd redakcja przyzna autorom najpiękniejszych zdjęć i życzeń.
 

Co zrobić, by mieć szansę na jedną z nagród i gwiazdkowy certyfikat? Wystarczy do konkursowej galerii dodać jedno zdjęcie - najpiękniejsze, najbardziej ulubione -swojego dziecka i umieścić życzenia świąteczne dla niego w podpisie pod zdjęciem. Każdy głos (kliknięcie) oddany na Twoje zdjęcie i życzenia, będzie sprawiał, że gwiazdka, którą możesz wygrać dla swojego dziecka, będzie coraz jaśniej świeciła. Zaproś do zabawy krewnych i znajomych, niech uczynią Twoją gwiazdkę najjaśniejszą! Intensywność blasku gwiazdek będzie można obserwować w Gwiazdozbiorach eBobasa.
 

W Gwiazdozbiorach eBobasa na stałe świeci się już 15 gwiazd – tych, wygranych w ubiegłym roku. Będą się one świecić i w tym roku.
Uwaga! Gwiazdozbiory eBobasa wyświetlą się, gdy do galerii konkursowej zostanie dodane 250 zdjęć .
 

Chcemy, by jak największa liczba użytkowników mogła cieszyć się oglądaniem swoich dzieci w naszych Gwiazdozbiorach. Dlatego w tym konkursie wprowadziliśmy ograniczenie liczby zdjęć do jednego. Co robić, gdy ktoś ma więcej dzieci? Można umieścić ich wspólne zdjęcie i jedną gwiazdkę ofiarować wszystkim swoim dzieciom. Jeśli dzieci jest dwoje, jedno może zgłosić mama, drugie – tata, lub ktoś bliski z rodziny. Itd.
 

UWAGA! Warunkiem otrzymania nagród w tym konkursie jest posiadanie wypełnionego profilu, wraz z dodanym profilem dziecka (dzieci), którego zdjęcie bierze udział w konkursie.

Ponieważ szczególnymi nagrodami w naszym konkursie są gwiazdki, i zwycięzcy otrzymają od nas certyfikat posiadania gwiazdy w Gwiazdozbiorach eBobasa, szczególnie ważne jest staranne wypełnienie pól przy dodawaniu zdjęcia.

W tytule zdjęcia system konkursowy wygeneruje za nas część napisu: GWIAZDKA 2010 NICK UŻYTKOWNIKA DLA…. I tu należy wpisać imię dziecka (bądź imiona) we właściwym przypadku: np. Adasia, Julki, Gosi, Roberta, Jasia i Dorotki.
 

***

Zachęcamy do wysyłania kartek świątecznych z portalu eBobas.pl! Przygotowaliśmy bożonarodzeniowe i zimowe ramki, w które możecie oprawić zdjęcia swoich dzieci i wysłać z życzeniami do przyjaciół i rodziny. Wysyłanie kartek jest proste, ale krótkie porady zamieszczamy na redakcyjnym blogu.

***

Konkurs rozpoczniemy w dzień św. Mikołaja, 6 grudnia 2010. Zdjęcia do galerii konkursowej będzie można dodawać do 4 stycznia, a głosowanie zakończy się 5 stycznia o północy. 6 stycznia, w święto Trzech Króli ogłosimy wyniki naszej zabawy i opublikujemy listę zwycięzców.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • Wiolciab | 06-12-2010 19:29:10

  Kiedy w końcu ten konkurs ruszy?
 • evikaaa | 06-12-2010 19:29:58

  ja pierwszy raz biore udzial w takim konkursie , jeszcze zadnych zdjec nigdzie nie umieszczalam ....mam nadzieje ze sie tu odnajde i mi sie uda pochwalic moimi dzieciami no wlasnie , a jak to jest z blizniakami ? moze byc dwoje na jednym zdjeciu ?
 • MAMA | 09-12-2010 09:55:30

  Jak najbardziej, może być dwoje na jednym zdjęciu - jest to nawet napisane w opisie konkursu Wiolciab konkurs ruszył kilka godzin przed twoim wpisem, jakiś problem z dodaniem zdjęcia?
 • Magda19982603 | 31-12-2010 15:49:24

  fajnie _zdjecie/15453 prosze zagłosuj na Olunie

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: rodzina, rodzice, prezenty dla dziecka, konkursy

Polecamy

Jacuzzi jest niebezpieczne dla dzieci  to wspaniała wylęgarnia bakterii.

Sauna, jacuzzi i wody termalne nie dla malucha

Układ odpornościowy małego dziecka nie poradzi sobie z bakteriami, które mogą rozwijać się w basenach termalnych i jacuzzi.

czytaj

Przy 28-dniowym cyklu, jeśli do zapłodnienia doszło w 14. dniu cyklu, hormon w moczu pojawi się dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia.

Test ciążowy. Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?

Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj