Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Bożonarodzeniowy konkurs fotograficzny

Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba!

Weź udział w bożonarodzeniowym konkursie fotograficznym „Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba”. Na zwycięzców czeka lawina nagród i certyfikaty, poświadczające wygranie jednej z gwiazd w eBobasowych gwiazdozbiorach.

 

To już druga edycja bożonarodzeniowego konkursu fotograficznego na eBobas.pl. Tak jak w zeszłym roku oprócz nagród rozdamy gwiazdy z eBobasowych gwiazdozbiorów. Możesz wygrać dla swojego dziecka gwiazdkę z nieba i nadać jej jego imię!
 

PAMIĘTAJ, ŻE NA PORTALU EBOBAS.PL MOŻESZ WYSŁAĆ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ ZE SWOIM DZIECKIEM 

 

Konkurs rozpocznie się 6 grudnia - w dzień św. Mikołaja!

W gwiazdkowym konkursie portalu eBobas.pl czekają następujące nagrody:

 
- cztery rowerki First BIKE ufundowane przez firmę First Bike. Trzy przypadną zdjęciom, które dostaną największą liczbę głosów. Jeden rowerek przyzna jury konkursowe – biorąc pod uwagę zdjęcia, które znajdą się w eBobasowych gwiazdozbiorach po zakończeniu głosowania.

 

- trzy materacyki 3w1 Fisher Price, ufundowane przez sklep merlin.pl. Dwa przypadną zdjęciom, które uzyskają odpowiednio IV i V miejsce pod względem liczby głosów. Jeden materacyk przyzna jury konkursowe – biorąc pod uwagę zdjęcia, które znajdą się w eBobasowych gwiazdozbiorach po zakończeniu głosowania.

 

- trzydzieści zestawów upominkowych (zabawki, książki, płyty) – ufundowanych przez sklep merlin.pl. Piętnaście z nich przypadnie zdjęciom, które w głosowaniu zajmą miejsca od VI do XX. Piętnaście zestawów rozda jury redakcyjne.
 

Gwiazdki z nieba otrzymają dzieci z pięciu zdjęć z najwyższą liczbą punktów. Dodatkowo dziesięć gwiazd redakcja przyzna autorom najpiękniejszych zdjęć i życzeń.
 

Co zrobić, by mieć szansę na jedną z nagród i gwiazdkowy certyfikat? Wystarczy do konkursowej galerii dodać jedno zdjęcie - najpiękniejsze, najbardziej ulubione -swojego dziecka i umieścić życzenia świąteczne dla niego w podpisie pod zdjęciem. Każdy głos (kliknięcie) oddany na Twoje zdjęcie i życzenia, będzie sprawiał, że gwiazdka, którą możesz wygrać dla swojego dziecka, będzie coraz jaśniej świeciła. Zaproś do zabawy krewnych i znajomych, niech uczynią Twoją gwiazdkę najjaśniejszą! Intensywność blasku gwiazdek będzie można obserwować w Gwiazdozbiorach eBobasa.
 

W Gwiazdozbiorach eBobasa na stałe świeci się już 15 gwiazd – tych, wygranych w ubiegłym roku. Będą się one świecić i w tym roku.
Uwaga! Gwiazdozbiory eBobasa wyświetlą się, gdy do galerii konkursowej zostanie dodane 250 zdjęć .
 

Chcemy, by jak największa liczba użytkowników mogła cieszyć się oglądaniem swoich dzieci w naszych Gwiazdozbiorach. Dlatego w tym konkursie wprowadziliśmy ograniczenie liczby zdjęć do jednego. Co robić, gdy ktoś ma więcej dzieci? Można umieścić ich wspólne zdjęcie i jedną gwiazdkę ofiarować wszystkim swoim dzieciom. Jeśli dzieci jest dwoje, jedno może zgłosić mama, drugie – tata, lub ktoś bliski z rodziny. Itd.
 

UWAGA! Warunkiem otrzymania nagród w tym konkursie jest posiadanie wypełnionego profilu, wraz z dodanym profilem dziecka (dzieci), którego zdjęcie bierze udział w konkursie.

Ponieważ szczególnymi nagrodami w naszym konkursie są gwiazdki, i zwycięzcy otrzymają od nas certyfikat posiadania gwiazdy w Gwiazdozbiorach eBobasa, szczególnie ważne jest staranne wypełnienie pól przy dodawaniu zdjęcia.

W tytule zdjęcia system konkursowy wygeneruje za nas część napisu: GWIAZDKA 2010 NICK UŻYTKOWNIKA DLA…. I tu należy wpisać imię dziecka (bądź imiona) we właściwym przypadku: np. Adasia, Julki, Gosi, Roberta, Jasia i Dorotki.
 

***

Zachęcamy do wysyłania kartek świątecznych z portalu eBobas.pl! Przygotowaliśmy bożonarodzeniowe i zimowe ramki, w które możecie oprawić zdjęcia swoich dzieci i wysłać z życzeniami do przyjaciół i rodziny. Wysyłanie kartek jest proste, ale krótkie porady zamieszczamy na redakcyjnym blogu.

***

Konkurs rozpoczniemy w dzień św. Mikołaja, 6 grudnia 2010. Zdjęcia do galerii konkursowej będzie można dodawać do 4 stycznia, a głosowanie zakończy się 5 stycznia o północy. 6 stycznia, w święto Trzech Króli ogłosimy wyniki naszej zabawy i opublikujemy listę zwycięzców.

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • Wiolciab | 06-12-2010 19:29:10

  Kiedy w końcu ten konkurs ruszy?
 • evikaaa | 06-12-2010 19:29:58

  ja pierwszy raz biore udzial w takim konkursie , jeszcze zadnych zdjec nigdzie nie umieszczalam ....mam nadzieje ze sie tu odnajde i mi sie uda pochwalic moimi dzieciami no wlasnie , a jak to jest z blizniakami ? moze byc dwoje na jednym zdjeciu ?
 • MAMA | 09-12-2010 09:55:30

  Jak najbardziej, może być dwoje na jednym zdjęciu - jest to nawet napisane w opisie konkursu Wiolciab konkurs ruszył kilka godzin przed twoim wpisem, jakiś problem z dodaniem zdjęcia?
 • Magda19982603 | 31-12-2010 15:49:24

  fajnie _zdjecie/15453 prosze zagłosuj na Olunie

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: rodzina, rodzice, prezenty dla dziecka, konkursy

Polecamy

Atropina ma umożliwić lekarzowi dokładne zbadanie refrakcji oka.

Atropina. Jak podać dziecku? Dawkowanie, skutki uboczne

O atropinie, o tym jak ją zakraplać dziecku i dlaczego robią to rodzice a nie lekarz, rozmawiamy z dr Iwoną Filipecką, okulistką*  

czytaj

Jak łagodzić świąd ospy? Sposoby na swędzące krostki

Ospa wietrzna. Jak złagodzić uporczywy świąd ospy?

Ospa wietrzna to zakaźna choroba wirusowa, do niedawna uważana za typową chorobę wieku dziecięcego, którą „trzeba przejść”. Szczepionki przeciw ospie wietrznej są dostępne – ale są niestety płatne, dlatego większość dzieci ciągle musi się zmagać z chorobą...

czytaj

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj