Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Zapraszamy na czat z prof. Joanną Narbutt, dermatologiem

Porozmawiajmy o skórze dziecka

Masz problem ze skórą dziecka? Zapytaj eksperta jak pielęgnować wymagającą skórę malucha. Prof. Joanna Narbutt, specjalista w zakresie dermatologii, odpowie na indywidualne pytania. Zapraszamy na czat 20 września 2013 o godz. 11.

Prof. Joanna Narbutt, dermatolog

Fot. Archiwum

Prof. Joanna Narbutt, dermatolog

Do rozmowy z prof. Joanną Narbutt zapraszamy w sposób szczególny rodziców, którzy zmagają się z Atopowym Zapaleniem Skóry (AZS) u swojego malucha. Z porad specjalisty będą mogli skorzystać również wszyscy pozostali, borykający się z mniej dotkliwymi problemami - wysypki, odparzenia, pojawiająca się sporadycznie suchość skóry u mniejszych i większych maluszków - u niektórych dzieci częściej, u innych - rzadziej, ale te problemy się pojawiają.

Rozmowa z dermatologiem na progu jesieni pozwoli się też lepiej przygotować do tych miesięcy w roku, w których - ze względu na okres grzewczy i duże wahania temperatury - pielęgnacja skóry dziecka (nawet tej "bezproblemowej") jest szczególnym wyzwaniem.

Czat będzie trwać godzinę. Jeśli nie możecie w tym czasie być on-line i wejść na portal eBobas.pl, zachęcamy do wcześniejszego przysłania pytania (lub pytań) na naszą skrzynkę - [email protected]

Postaramy się, by pani prof. Joanna Narbutt odpowiedziała na wszystkie pytania użytkowników portalu.

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: eBobas_PL, MauvaisPaquerette.

Poczytaj również

Polecamy

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Robert Makłowicz podczas Festiwalu Zupy w Krakowie

Chilli con carne z tortillą Roberta Makłowicza

Jestem przeciwnikiem oddzielnego gotowania dla dzieci. Z takiego gotowania specjalnych dań dla maluchów wyrastają analfabeci kulinarni, którzy jedzą najpierw w domu papki bez żadnego smaku, potem w przedszkolu, w stołówce szkolnej, a kończą na brejach w...

czytaj

Najczęstsze niepokojące zmiany w obrębie zewnętrznych narządów płciowych u chłopców to: wnętrostwo, wrodzony brak jednego jądra lub obu jąder, wierzchniactwo, spodziectwo, wodniak jądra lub obydwu jąder.

Chłopięce genitalia. Rozwój, wady anatomiczne

O prawidłowym rozwoju chłopięcych genitaliów a także ich ewentualnych wadach anatomicznych, rozmawiamy z pediatrą, Cezarym Makulskim.  

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj