Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Rozdane bączki eBobas.pl dla przyjaciół z UE

eBobas.pl zakręcił bączkami!

eBobasowe bączki mają szansę zakręcić się w Wielkiej Brytanii i Holandii. Nic dziwnego – te dwa kraje przyciągnęły wielu Polaków, którzy w kraju zostawili rodziny i przyjaciół. Z wpisów na eBobasowym forum widać, jak ciepło myślicie o tych, którzy postanowili żyć w innych krajach Unii. Choć dużo było również wpisów, w których pisaliście o przyjaciołach-obcokrajowcach. Doceniliśmy i te!

Żeby powiększyć grono obdarowanych unijnych przyjaciół, eBobas.pl dorzucił trzy firmowe koszulki.

Fot. Kamil Iwo Krajewski

Żeby powiększyć grono obdarowanych unijnych przyjaciół, eBobas.pl dorzucił trzy firmowe koszulki.

eBobasowe bączki zakręcą się w Wielkiej Brytanii i Holandii.


W dniu, gdy Polska rozpoczęła Prezydencję w Unii Europejskiej ogłosiliśmy mini konkurs, w którym użytkownicy portalu mogli wygrać pięć bączków dla swoich znajomych i przyjaciół, mieszkających w różnych krajach Unii. Dziś redakcja przyznała nagrody.

Bączki powędrują do użytkowników:

Bedaj – za bardzo udany wierszyk, który wywołuje uśmiech „Moja siostra w UK mieszka, w grudniu urodziła śmieszka. On na imię Filip ma, ciocia jemu bączka da!”

Hawajana – za plastyczny opis Laurki, która tańczy przy grających zabawkach. Mamy nadzieję na filmik, jak tańczy przy eBobasowym bączku ;)

Mafinka – za pomysł polskiej pamiątki dla adoptowanego z Polski chłopca.

Maria1980 – za refleksję o sensie rodzicielstwa. I chęć przywrócenia „na ojczyzny łono” przy pomocy eBobasowej zabawki.

Mamaamelki2 – bo nie ma nic piękniejszego jak dziecko dziecku stara się sprawić radość. Niech Amelka pośle bączka małej kuzynce i ją pozdrowi od nas!

 

Ponieważ dobrych wpisów było znacznie więcej, eBobas.pl postanowił rozdać w tym konkursie trzy firmowe T-shirty dla dzieci. Otrzymają je:

 

JanM – dla Miguela, synka portugalskiego przyjaciela Bernardo. Podoba nam się opis przyjaźni przez niemal cały kontynent (i bardzo lubimy Lizbonę)

Izulek1980 – dla siostrzeńca Davidka

Karkocka – dla dwuletniej siostrzenicy

Gratulujemy zwycięzcom – wyślemy do was jeszcze dziś formularz odbioru nagrody.

I zachęcamy wszystkich – odwiedzajcie nas i wypatrujcie kolejnych szans na wygranie różnych eBobasowych gadżetów. Przecież wiecie, że my po prostu kochamy przyznawać nagrody!


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • Magda19982603 | 07-07-2011 17:38:20

    gratulacje dla wygranych
  • maria1980 | 12-07-2011 08:36:56

    Dziękujemy:*
  • karkocka | 26-07-2011 11:06:12

    Kiedy można spodziewać się nagród ?

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, zabawki, konkursy

Polecamy

To naturalne, że kiedy dziecko zaczyna chodzić, jego nóżki wyglądają tak, jakby uformowane były na beczce.

Sprawdzamy ustawienie małych nóg

Każda asymetria ciała dziecka, na przykład różnica w ustawieniu i kształcie prawego i lewego kolana lub ich bardzo wydatna koślawość albo szpotawość powinna zwrócić uwagę rodziców. Jednak u ponad 90 procent dzieci odchylenia mieszczą się w normie.

czytaj

Najczęstsze niepokojące zmiany w obrębie zewnętrznych narządów płciowych u chłopców to: wnętrostwo, wrodzony brak jednego jądra lub obu jąder, wierzchniactwo, spodziectwo, wodniak jądra lub obydwu jąder.

Chłopięce genitalia. Rozwój, wady anatomiczne

O prawidłowym rozwoju chłopięcych genitaliów a także ich ewentualnych wadach anatomicznych, rozmawiamy z pediatrą, Cezarym Makulskim.  

czytaj

Nie lekceważ bólu i zaczerwienienia gardła dziecka! To może być szkarlatyna, która wymaga antybiotyku. Angina, wywoływana przez bakterie z tej samej grupy, też jest leczona antybiotykami.

Angina i szkarlatyna. Objawy, leczenie

Jesień i zima sprzyjają zapadaniu dzieci na anginę i szkarlatynę, zwaną także płonicą. Obydwie choroby wykluwają się od momentu zakażenia po 3-5 dniach i wybuchają nagle ostrym bólem gardła i wysoką gorączką. Najczęściej chorują dzieciaki w wieku od 4 do 7...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj