Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Rozdane bączki eBobas.pl dla przyjaciół z UE

eBobas.pl zakręcił bączkami!

eBobasowe bączki mają szansę zakręcić się w Wielkiej Brytanii i Holandii. Nic dziwnego – te dwa kraje przyciągnęły wielu Polaków, którzy w kraju zostawili rodziny i przyjaciół. Z wpisów na eBobasowym forum widać, jak ciepło myślicie o tych, którzy postanowili żyć w innych krajach Unii. Choć dużo było również wpisów, w których pisaliście o przyjaciołach-obcokrajowcach. Doceniliśmy i te!

Żeby powiększyć grono obdarowanych unijnych przyjaciół, eBobas.pl dorzucił trzy firmowe koszulki.

Fot. Kamil Iwo Krajewski

Żeby powiększyć grono obdarowanych unijnych przyjaciół, eBobas.pl dorzucił trzy firmowe koszulki.

eBobasowe bączki zakręcą się w Wielkiej Brytanii i Holandii.


W dniu, gdy Polska rozpoczęła Prezydencję w Unii Europejskiej ogłosiliśmy mini konkurs, w którym użytkownicy portalu mogli wygrać pięć bączków dla swoich znajomych i przyjaciół, mieszkających w różnych krajach Unii. Dziś redakcja przyznała nagrody.

Bączki powędrują do użytkowników:

Bedaj – za bardzo udany wierszyk, który wywołuje uśmiech „Moja siostra w UK mieszka, w grudniu urodziła śmieszka. On na imię Filip ma, ciocia jemu bączka da!”

Hawajana – za plastyczny opis Laurki, która tańczy przy grających zabawkach. Mamy nadzieję na filmik, jak tańczy przy eBobasowym bączku ;)

Mafinka – za pomysł polskiej pamiątki dla adoptowanego z Polski chłopca.

Maria1980 – za refleksję o sensie rodzicielstwa. I chęć przywrócenia „na ojczyzny łono” przy pomocy eBobasowej zabawki.

Mamaamelki2 – bo nie ma nic piękniejszego jak dziecko dziecku stara się sprawić radość. Niech Amelka pośle bączka małej kuzynce i ją pozdrowi od nas!

 

Ponieważ dobrych wpisów było znacznie więcej, eBobas.pl postanowił rozdać w tym konkursie trzy firmowe T-shirty dla dzieci. Otrzymają je:

 

JanM – dla Miguela, synka portugalskiego przyjaciela Bernardo. Podoba nam się opis przyjaźni przez niemal cały kontynent (i bardzo lubimy Lizbonę)

Izulek1980 – dla siostrzeńca Davidka

Karkocka – dla dwuletniej siostrzenicy

Gratulujemy zwycięzcom – wyślemy do was jeszcze dziś formularz odbioru nagrody.

I zachęcamy wszystkich – odwiedzajcie nas i wypatrujcie kolejnych szans na wygranie różnych eBobasowych gadżetów. Przecież wiecie, że my po prostu kochamy przyznawać nagrody!


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • Magda19982603 | 07-07-2011 17:38:20

    gratulacje dla wygranych
  • maria1980 | 12-07-2011 08:36:56

    Dziękujemy:*
  • karkocka | 26-07-2011 11:06:12

    Kiedy można spodziewać się nagród ?

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, zabawki, konkursy

Polecamy

Jacuzzi jest niebezpieczne dla dzieci   to wspaniała wylęgarnia bakterii.

Sauna, jacuzzi i wody termalne nie dla malucha

Układ odpornościowy małego dziecka nie poradzi sobie z bakteriami, które mogą rozwijać się w basenach termalnych i jacuzzi.

czytaj

Przy 28-dniowym cyklu, jeśli do zapłodnienia doszło w 14. dniu cyklu, hormon w moczu pojawi się dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia.

Test ciążowy. Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?

Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj