Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Z dwójką w tle"

Poczuliśmy dwójek moc!

Rozdaliśmy trzydzieści nagród w naszym urodzinowym konkursie fotograficznym "Z dwójką w tle"! Jury konkursowe stwierdziło, że w tym konkursie było rekordowo dużo zdjęć, które zasłużyły na nagrodę!

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Fot. eBobas.pl

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Podobało się nam też to, że niemal wszyscy wytypowani do nagród użytkownicy mieli w swoim profilu dodane dziecko - nie musieliśmy więc rezygnować z naszych "pierwszych typów".

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w konkursie urodzinowym, zgłosili zdjęcia i mobilizowali znajomych i przyjaciół do głosowania. Wszystkim, którzy świętowali z nami drugie urodziny, bawiąc się i przy okazji walcząc - z zachowaniem fair play - o nagrody.

Mniej miłe, oczywiście, było to że Komisja Konkursowa dwa razy musiała interweniować i usuwać zdjęcia z konkursu z powodu ewidentnych prób oszustwa. Wspominamy o tym tylko dlatego, żeby przypomnieć iż cały czas monitorujemy przebieg głosowania w każdym konkursie.

Werdykt jury znajdziecie na stronie konkursowej.

Wszystkich naszych użytkowników zapraszamy do trwających na eBobas.pl konkursów fotograficznych:

"Ręką dziecka malowane"

"Wielkanoc tuż, tuż!"

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • laska | 04-05-2011 08:13:51

    W poniedziałek doszła do nas paczuszka z klockami. Zestaw policyjny jest super. Chłopcy od razu zaczeli zabawę, ale zaraz wybuchła i kłótnia! Bo jest jeden samochód, a synków jest dwoje!! No i musiałam ich obdzielać czasowo tym samochodem na samym początku, bo już nie wiedziałam jak sobie poradzić?! Teraz jest już spokojniej i w miarę się sami obdzielają samochodem Bardzo dziękujemy za super fa...

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: urodziny, rodzina, konkursy

Polecamy

Nawał mleczny rozpoznaje się po tym, że nagle piersi stają się nabrzmiałe, twarde, bolą przy dotykaniu. By nie doszło do zakażenia czy gorączki, należy odciągnąć nadmiar pokarmu.

Połóg. Co się dzieje z twoim ciałem?

Połóg trwa sześć tygodni i po tym czasie, z wyjątkiem piersi, którymi karmimy, wszystko powinno wrócić do normy. Podpowiadamy, jak radzić sobie z najczęściej występującymi dolegliwościami w czasie połogu.

czytaj

Dzieci nie rodzą się potworami.To niektórzy rodzice robią z nich nieznośne istoty.

Niegrzeczne dziecko. Fatalne skutki błędów wychowawczych

Nie da się rozpieścić dziecka, które nie ukończyło dziewięciu miesięcy. Maluszek płacze tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuje. Już ciut starsze dziecko używa płaczu by wymusić na mamie nieustającą obecność czy noszenie na rękach. Rozpoczyna się...

czytaj

Czasami, aby zbić wysoką gorączkę, trzeba sięgnąć po więcej niż jeden lek przeciwgorączkowy. Ważne, by dwa leki stosować ściśle według wskazówek

Zasady stosowania ibuprofenu i paracetamolu w zbijaniu gorączki u dziecka

Na ogół gorączkę u dziecka daje się zbić już po pierwszej dawce leku. Zdarzają się jednak sytuacje – na przykład podczas trzydniówki, wirusowego zapalenia gardła czy anginy, gdy wysoką gorączkę udaje się zbić tylko na dwie, trzy godziny. Domowe sposoby...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj