Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Z dwójką w tle"

Poczuliśmy dwójek moc!

Rozdaliśmy trzydzieści nagród w naszym urodzinowym konkursie fotograficznym "Z dwójką w tle"! Jury konkursowe stwierdziło, że w tym konkursie było rekordowo dużo zdjęć, które zasłużyły na nagrodę!

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Fot. eBobas.pl

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Podobało się nam też to, że niemal wszyscy wytypowani do nagród użytkownicy mieli w swoim profilu dodane dziecko - nie musieliśmy więc rezygnować z naszych "pierwszych typów".

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w konkursie urodzinowym, zgłosili zdjęcia i mobilizowali znajomych i przyjaciół do głosowania. Wszystkim, którzy świętowali z nami drugie urodziny, bawiąc się i przy okazji walcząc - z zachowaniem fair play - o nagrody.

Mniej miłe, oczywiście, było to że Komisja Konkursowa dwa razy musiała interweniować i usuwać zdjęcia z konkursu z powodu ewidentnych prób oszustwa. Wspominamy o tym tylko dlatego, żeby przypomnieć iż cały czas monitorujemy przebieg głosowania w każdym konkursie.

Werdykt jury znajdziecie na stronie konkursowej.

Wszystkich naszych użytkowników zapraszamy do trwających na eBobas.pl konkursów fotograficznych:

"Ręką dziecka malowane"

"Wielkanoc tuż, tuż!"

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • laska | 04-05-2011 08:13:51

    W poniedziałek doszła do nas paczuszka z klockami. Zestaw policyjny jest super. Chłopcy od razu zaczeli zabawę, ale zaraz wybuchła i kłótnia! Bo jest jeden samochód, a synków jest dwoje!! No i musiałam ich obdzielać czasowo tym samochodem na samym początku, bo już nie wiedziałam jak sobie poradzić?! Teraz jest już spokojniej i w miarę się sami obdzielają samochodem Bardzo dziękujemy za super fa...

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: urodziny, rodzina, konkursy

Polecamy

Niedojrzała skóra malucha jest podatna na wszelkie urazy. Może je spowodować wycieranie cieknącej śliny czy wystawienie dziecka w wózku z przesuszonego mieszkania na chłodne powietrze.

Buzia małego dziecka. Jak ją pielęgnować?

Franek się ślini, Agnieszka przygryza stale dolną wargę, a Michał po każdym spacerze nabawia się czerwonych rumieńców, które nie chcą zejść - opowiada mama trójki małych dzieci. Jak ma pielęgnować buzię małego dziecka, aby bakterie, wirusy czy grzyby nie...

czytaj

Dzieci nie rodzą się potworami.To niektórzy rodzice robią z nich nieznośne istoty.

Niegrzeczne dziecko. Fatalne skutki błędów wychowawczych

Nie da się rozpieścić dziecka, które nie ukończyło dziewięciu miesięcy. Maluszek płacze tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuje. Już ciut starsze dziecko używa płaczu by wymusić na mamie nieustającą obecność czy noszenie na rękach. Rozpoczyna się...

czytaj

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj