Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Z dwójką w tle"

Poczuliśmy dwójek moc!

Rozdaliśmy trzydzieści nagród w naszym urodzinowym konkursie fotograficznym "Z dwójką w tle"! Jury konkursowe stwierdziło, że w tym konkursie było rekordowo dużo zdjęć, które zasłużyły na nagrodę!

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Fot. eBobas.pl

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Podobało się nam też to, że niemal wszyscy wytypowani do nagród użytkownicy mieli w swoim profilu dodane dziecko - nie musieliśmy więc rezygnować z naszych "pierwszych typów".

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w konkursie urodzinowym, zgłosili zdjęcia i mobilizowali znajomych i przyjaciół do głosowania. Wszystkim, którzy świętowali z nami drugie urodziny, bawiąc się i przy okazji walcząc - z zachowaniem fair play - o nagrody.

Mniej miłe, oczywiście, było to że Komisja Konkursowa dwa razy musiała interweniować i usuwać zdjęcia z konkursu z powodu ewidentnych prób oszustwa. Wspominamy o tym tylko dlatego, żeby przypomnieć iż cały czas monitorujemy przebieg głosowania w każdym konkursie.

Werdykt jury znajdziecie na stronie konkursowej.

Wszystkich naszych użytkowników zapraszamy do trwających na eBobas.pl konkursów fotograficznych:

"Ręką dziecka malowane"

"Wielkanoc tuż, tuż!"

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • laska | 04-05-2011 08:13:51

    W poniedziałek doszła do nas paczuszka z klockami. Zestaw policyjny jest super. Chłopcy od razu zaczeli zabawę, ale zaraz wybuchła i kłótnia! Bo jest jeden samochód, a synków jest dwoje!! No i musiałam ich obdzielać czasowo tym samochodem na samym początku, bo już nie wiedziałam jak sobie poradzić?! Teraz jest już spokojniej i w miarę się sami obdzielają samochodem Bardzo dziękujemy za super fa...

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: urodziny, rodzina, konkursy

Polecamy

Do picia najlepsza jest przegotowana woda.

Dopajanie

Jeśli karmisz dziecko tylko piersią, to przez pierwszych sześć miesięcy nie musisz go ani dokarmiać ani dopajać. Natura tak to wymyśliła, że organizm kobiety produkuje tyle mleka (bogatego we wszystkie składniki odżywcze i przeciwciała chorób przebytych...

czytaj

Wzmożone napięcie mięśniowe minie szybko dzięki rehabilitacji.

Wzmożone napięcie mięśniowe. Przyczyny i objawy

Nieprawidłowe napięcie mięśniowe to często spotykany problem u dzieci. Bardzo łatwo je zauważyć. Objawy wzmożonego napięcia mięśniowego to nienaturalne prężenie się i wyginanie do tyłu w literę C.  

czytaj

Przy 28-dniowym cyklu, jeśli do zapłodnienia doszło w 14. dniu cyklu, hormon w moczu pojawi się dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia.

Test ciążowy. Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?

Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj