Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Z dwójką w tle"

Poczuliśmy dwójek moc!

Rozdaliśmy trzydzieści nagród w naszym urodzinowym konkursie fotograficznym "Z dwójką w tle"! Jury konkursowe stwierdziło, że w tym konkursie było rekordowo dużo zdjęć, które zasłużyły na nagrodę!

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Fot. eBobas.pl

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Podobało się nam też to, że niemal wszyscy wytypowani do nagród użytkownicy mieli w swoim profilu dodane dziecko - nie musieliśmy więc rezygnować z naszych "pierwszych typów".

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w konkursie urodzinowym, zgłosili zdjęcia i mobilizowali znajomych i przyjaciół do głosowania. Wszystkim, którzy świętowali z nami drugie urodziny, bawiąc się i przy okazji walcząc - z zachowaniem fair play - o nagrody.

Mniej miłe, oczywiście, było to że Komisja Konkursowa dwa razy musiała interweniować i usuwać zdjęcia z konkursu z powodu ewidentnych prób oszustwa. Wspominamy o tym tylko dlatego, żeby przypomnieć iż cały czas monitorujemy przebieg głosowania w każdym konkursie.

Werdykt jury znajdziecie na stronie konkursowej.

Wszystkich naszych użytkowników zapraszamy do trwających na eBobas.pl konkursów fotograficznych:

"Ręką dziecka malowane"

"Wielkanoc tuż, tuż!"

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • laska | 04-05-2011 08:13:51

    W poniedziałek doszła do nas paczuszka z klockami. Zestaw policyjny jest super. Chłopcy od razu zaczeli zabawę, ale zaraz wybuchła i kłótnia! Bo jest jeden samochód, a synków jest dwoje!! No i musiałam ich obdzielać czasowo tym samochodem na samym początku, bo już nie wiedziałam jak sobie poradzić?! Teraz jest już spokojniej i w miarę się sami obdzielają samochodem Bardzo dziękujemy za super fa...

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: urodziny, rodzina, konkursy

Polecamy

Najczęstsze niepokojące zmiany w obrębie zewnętrznych narządów płciowych u chłopców to: wnętrostwo, wrodzony brak jednego jądra lub obu jąder, wierzchniactwo, spodziectwo, wodniak jądra lub obydwu jąder.

Chłopięce genitalia. Rozwój, wady anatomiczne

O prawidłowym rozwoju chłopięcych genitaliów a także ich ewentualnych wadach anatomicznych, rozmawiamy z pediatrą, Cezarym Makulskim.  

czytaj

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Często bakterie osadzające się w gardle na migdałkach powodują brzydki zapach.

Brzydki zapach z ust u dziecka

Zdarza się, że już kilkumiesięcznym maluchom brzydko pachnie z buzi. Przyczyną nie musi być jakaś groźna choroba, ale lepiej skonsultować się z pediatrą i nie lekceważyć tej dolegliwości. Przyczyn nieprzyjemnego zapachu z ust może być bardzo...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj