Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Z dwójką w tle"

Poczuliśmy dwójek moc!

Rozdaliśmy trzydzieści nagród w naszym urodzinowym konkursie fotograficznym "Z dwójką w tle"! Jury konkursowe stwierdziło, że w tym konkursie było rekordowo dużo zdjęć, które zasłużyły na nagrodę!

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Fot. eBobas.pl

Dziękujemy za udział w dwójkowej zabawie

Podobało się nam też to, że niemal wszyscy wytypowani do nagród użytkownicy mieli w swoim profilu dodane dziecko - nie musieliśmy więc rezygnować z naszych "pierwszych typów".

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w konkursie urodzinowym, zgłosili zdjęcia i mobilizowali znajomych i przyjaciół do głosowania. Wszystkim, którzy świętowali z nami drugie urodziny, bawiąc się i przy okazji walcząc - z zachowaniem fair play - o nagrody.

Mniej miłe, oczywiście, było to że Komisja Konkursowa dwa razy musiała interweniować i usuwać zdjęcia z konkursu z powodu ewidentnych prób oszustwa. Wspominamy o tym tylko dlatego, żeby przypomnieć iż cały czas monitorujemy przebieg głosowania w każdym konkursie.

Werdykt jury znajdziecie na stronie konkursowej.

Wszystkich naszych użytkowników zapraszamy do trwających na eBobas.pl konkursów fotograficznych:

"Ręką dziecka malowane"

"Wielkanoc tuż, tuż!"

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • laska | 04-05-2011 08:13:51

    W poniedziałek doszła do nas paczuszka z klockami. Zestaw policyjny jest super. Chłopcy od razu zaczeli zabawę, ale zaraz wybuchła i kłótnia! Bo jest jeden samochód, a synków jest dwoje!! No i musiałam ich obdzielać czasowo tym samochodem na samym początku, bo już nie wiedziałam jak sobie poradzić?! Teraz jest już spokojniej i w miarę się sami obdzielają samochodem Bardzo dziękujemy za super fa...

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: urodziny, rodzina, konkursy

Polecamy

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Dopóki pępek się nie zagoi, staraj się nie moczyć go w czasie kąpieli.

Pępek noworodka. Jak pielęgnować?

Pępek trzeba wietrzyć i suszyć. To ważne, bo wilgoć i ciepło utrudniają schnięcie i odpadnięcie pozostałości po pępowinie, a ułatwiają wyhodowanie bakterii.    

czytaj

Wstyd jest naturalną, pozytywną emocją, pozwala funkcjonować w społeczeństwie.

Kiedy dziecko się wstydzi

Dziecko uczy się poczucia wstydu najczęściej od rodziców czy opiekunów, którzy mówią mu jak należy się zachowywać, jakie powinno być. Bywa, że rodzice sami są wstydliwi i nieświadomie przenoszą swoje emocje na dzieci.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj