Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Metamorfozy brzucha 2

Dbamy o piękne brzuchy naszych mam!

eBobas.pl i Miejska Farma Piękności znów chcą upiększyć zmęczone ciążą brzuchy mam! Trzy użytkowniczki, które zostały wybrane w pierwszej edycji naszej akcji, właśnie kończą kurację preparatem Sculptra. Ogłaszamy więc akcję „Metamorfozy brzucha 2”.

Metamorfozy Brzucha 2 pomogą ci odzyskać piękną skórę na brzuchu.

Fot. iStockphoto

Metamorfozy Brzucha 2 pomogą ci odzyskać piękną skórę na brzuchu.

Pierwsza edycja naszej akcji odbiła się echem w pismach kobiecych, artykuły znalazły się w październikowej „Claudii” i grudniowym numerze miesięcznika „Rodzice”.

„Metamorfozy brzucha 2” to oferta dla użytkowniczek portalu eBobas.pl, które mają przynajmniej jedno dziecko i założoną na naszym portalu Książęczkę Zdrowia Dziecka. Żeby wziąć w niej udział, trzeba zgłosić do galerii zdjęcie swojego brzucha, eksponujące jego niedostatki. Zdjęcie musi być wykonane w pozycji stojącej, tylko wtedy specjalista medycyny estetycznej jest w stanie właściwie ocenić stan skóry.
Zdjęcia będą upublicznione, ale bez loginów użytkowniczek, jedynie z numerami nadawanymi zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Wszystkie brzuchy pozostaną więc anonimowe. UWAGA! Czekamy wyłącznie na zdjęcia brzuchów "pociążowych".

Po wytypowaniu przez lekarza (specjalistę medycyny estetycznej) brzuchów, które zostaną upiększone, opublikujemy nicki szczęśliwych wybranek. Szczęśliwych, bo użytkowniczki otrzymają pełną kurację preparatem SCULPTRA produkowanym przez firmę Sanofi-Aventis o wartości kilku tysięcy złotych. Wszystkiego o tej kuracji dowiecie się na portalu eBobas.pl.
Po ostatnim zabiegu zostanie wykonane zdjęcie – i na portalu eBobas.pl zaprezentujemy efekty kuracji, ale również z zachowaniem anonimowości (bez nicków)
Na użytkowniczki portalu eBobas.pl czekają trzy karnety na pełną kurację SCULPTRĄ w Miejskiej Farmie Piękności w Warszawie.

Żeby zawalczyć o jeden z nich, trzeba:

- mieć konto na portalu eBobas.pl z pełnym profilem użytkownika (w profilu musi być dodane przynajmniej jedno dziecko) i założoną Książeczkę Zdrowia Dziecka

- w terminie nadesłać na adres metamorfozybrzucha2@ebobas.pl jedno zdjęcie brzucha (bez ubrania, z wyeksponowanymi niedostatkami, tak by lekarz medycyny estetycznej mógł ocenić możliwość ich poprawienia). Zdjęcia przysyłane na inne adresy mailowe redakcji nie będą brane pod uwagę. Mail musi być wysłany z adresu, użytego przy rejestracji na portalu eBobas.pl. W treści maila należy wpisać login portalowy użytkowniczki oraz dołączyć zdjęcie o wielkości do 0,5 MB.

UWAGA! Uczestniczki pierwszej edycji akcji „Metamorfozy brzucha”, które nie zakwalifikowały się do akcji, mogą powtórnie nadesłać to samo zdjęcie.

Zaakceptowane przez administratora portalu zdjęcie zostanie umieszczone w profilu metamorfozy_brzucha2, z kolejnym przyporządkowanym numerem (bez loginu użytkowniczki). Po opublikowaniu zdjęcia administrator wyśle do użytkowniczki maila z potwierdzeniem, oraz przyporządkowanym jej zdjęciu numerem w galerii akcji „Metamorfozy brzucha 2”.

Galeria będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających portal. Komentować zdjęcia będą mogli wyłącznie zalogowani użytkownicy portalu.
Zdjęcia można zgłaszać od 18 listopada do 30 stycznia. Decyzję, które użytkowniczki zostały wybrane, ogłosimy na początku lutego. Zabiegi preparatem Sculptra będą trwać od lutego do czerwca.

GALERIA AKCJI "METAMORFOZY BRZUCHA2"


 Szczegóły regulaminu akcji

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • MAMA | 16-01-2011 19:08:45

    W pierwszej edycji biorą udział wyłącznie Panie spoza Warszawy. Jedna przyjeżdża na zabiegi spod Zamościa, druga ze Śląska, trzecia ma ok. 100 km od stolicy. Seria zabiegów jest warta kilka tysięcy złotych, koszt dojazdu wybrane użytkowniczki pokrywają same - i jakoś nikt z tego powodu jeszcze nie narzekał...
  • adusia1566 | 04-02-2011 15:12:20

    bedzie 3 edycja metamorwozy brzucha?
  • MAMA | 07-02-2011 12:14:03

    Postaramy się, żeby była

Poczytaj również

Polecamy

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

Wymioty są groźne, bo mogą doprowadzić do odwodnienia organizmu niemowlęcia.

Wymioty u dziecka

Wymioty to cofanie treści żołądkowej pod ciśnieniem. Wymioty u dziecka zawsze oznaczają płacz i łzy, dziecko się boi, bo nie rozumie co się dzieje. Moje dzieci, wymiotując, zawsze płakały. Bez względu, czy miały kilka czy kilkanaście miesięcy.

czytaj

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj