Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Metamorfozy brzucha 2

Dbamy o piękne brzuchy naszych mam!

eBobas.pl i Miejska Farma Piękności znów chcą upiększyć zmęczone ciążą brzuchy mam! Trzy użytkowniczki, które zostały wybrane w pierwszej edycji naszej akcji, właśnie kończą kurację preparatem Sculptra. Ogłaszamy więc akcję „Metamorfozy brzucha 2”.

Metamorfozy Brzucha 2 pomogą ci odzyskać piękną skórę na brzuchu.

Fot. iStockphoto

Metamorfozy Brzucha 2 pomogą ci odzyskać piękną skórę na brzuchu.

Pierwsza edycja naszej akcji odbiła się echem w pismach kobiecych, artykuły znalazły się w październikowej „Claudii” i grudniowym numerze miesięcznika „Rodzice”.

„Metamorfozy brzucha 2” to oferta dla użytkowniczek portalu eBobas.pl, które mają przynajmniej jedno dziecko i założoną na naszym portalu Książęczkę Zdrowia Dziecka. Żeby wziąć w niej udział, trzeba zgłosić do galerii zdjęcie swojego brzucha, eksponujące jego niedostatki. Zdjęcie musi być wykonane w pozycji stojącej, tylko wtedy specjalista medycyny estetycznej jest w stanie właściwie ocenić stan skóry.
Zdjęcia będą upublicznione, ale bez loginów użytkowniczek, jedynie z numerami nadawanymi zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Wszystkie brzuchy pozostaną więc anonimowe. UWAGA! Czekamy wyłącznie na zdjęcia brzuchów "pociążowych".

Po wytypowaniu przez lekarza (specjalistę medycyny estetycznej) brzuchów, które zostaną upiększone, opublikujemy nicki szczęśliwych wybranek. Szczęśliwych, bo użytkowniczki otrzymają pełną kurację preparatem SCULPTRA produkowanym przez firmę Sanofi-Aventis o wartości kilku tysięcy złotych. Wszystkiego o tej kuracji dowiecie się na portalu eBobas.pl.
Po ostatnim zabiegu zostanie wykonane zdjęcie – i na portalu eBobas.pl zaprezentujemy efekty kuracji, ale również z zachowaniem anonimowości (bez nicków)
Na użytkowniczki portalu eBobas.pl czekają trzy karnety na pełną kurację SCULPTRĄ w Miejskiej Farmie Piękności w Warszawie.

Żeby zawalczyć o jeden z nich, trzeba:

- mieć konto na portalu eBobas.pl z pełnym profilem użytkownika (w profilu musi być dodane przynajmniej jedno dziecko) i założoną Książeczkę Zdrowia Dziecka

- w terminie nadesłać na adres [email protected] jedno zdjęcie brzucha (bez ubrania, z wyeksponowanymi niedostatkami, tak by lekarz medycyny estetycznej mógł ocenić możliwość ich poprawienia). Zdjęcia przysyłane na inne adresy mailowe redakcji nie będą brane pod uwagę. Mail musi być wysłany z adresu, użytego przy rejestracji na portalu eBobas.pl. W treści maila należy wpisać login portalowy użytkowniczki oraz dołączyć zdjęcie o wielkości do 0,5 MB.

UWAGA! Uczestniczki pierwszej edycji akcji „Metamorfozy brzucha”, które nie zakwalifikowały się do akcji, mogą powtórnie nadesłać to samo zdjęcie.

Zaakceptowane przez administratora portalu zdjęcie zostanie umieszczone w profilu metamorfozy_brzucha2, z kolejnym przyporządkowanym numerem (bez loginu użytkowniczki). Po opublikowaniu zdjęcia administrator wyśle do użytkowniczki maila z potwierdzeniem, oraz przyporządkowanym jej zdjęciu numerem w galerii akcji „Metamorfozy brzucha 2”.

Galeria będzie dostępna dla wszystkich odwiedzających portal. Komentować zdjęcia będą mogli wyłącznie zalogowani użytkownicy portalu.
Zdjęcia można zgłaszać od 18 listopada do 30 stycznia. Decyzję, które użytkowniczki zostały wybrane, ogłosimy na początku lutego. Zabiegi preparatem Sculptra będą trwać od lutego do czerwca.

GALERIA AKCJI "METAMORFOZY BRZUCHA2"


 Szczegóły regulaminu akcji

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • MAMA | 16-01-2011 19:08:45

    W pierwszej edycji biorą udział wyłącznie Panie spoza Warszawy. Jedna przyjeżdża na zabiegi spod Zamościa, druga ze Śląska, trzecia ma ok. 100 km od stolicy. Seria zabiegów jest warta kilka tysięcy złotych, koszt dojazdu wybrane użytkowniczki pokrywają same - i jakoś nikt z tego powodu jeszcze nie narzekał...
  • adusia1566 | 04-02-2011 15:12:20

    bedzie 3 edycja metamorwozy brzucha?
  • MAMA | 07-02-2011 12:14:03

    Postaramy się, żeby była

Poczytaj również

Polecamy

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Otyłość nie jest tylko problemem estetycznym. To choroba i przyczyna wielu innych poważnych chorób.

Otyłość brzuszna mężczyzn

Do pana zależy wybór. Albo będzie pan żył dłużej, ale musi się to wiązać się z pewnymi wyrzeczeniami (dieta, regularna aktywność fizyczna), albo będzie tak jak dotychczas (ciągły wzrost masy ciała, brak ruchu), a to może doprowadzić do inwalidztwa na...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj