Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Metamorfozy brzucha rozpoczęte!

W gabinecie cudów

- Teściowa do końca mi powtarzała: uważaj, będziesz musiała płacić, i skąd wy na to weźmiecie! – Katarzyna, jedna z użytkowniczek portalu eBobas.pl, zakwalifikowanych przez dr. Macieja Rogalę do serii zabiegów preparatem Sculptra przyznaje, że uwierzyła w swoje szczęście dopiero w gabinecie, gdy przygotowywała się do znieczulenia.

W Miejskiej Farmie Piękności w Warszawie, dr Maciej Rogala rozpoczął ostatni etap akcji    Metamorfozy brzucha   . Trzy mamy, wybrane spośród 41 użytkowniczek, zostały poddane zabiegowi preparatem Sculptra.

Fot. Miejska Farma Piękności

W Miejskiej Farmie Piękności w Warszawie, dr Maciej Rogala rozpoczął ostatni etap akcji Metamorfozy brzucha . Trzy mamy, wybrane spośród 41 użytkowniczek, zostały poddane zabiegowi preparatem Sculptra.

Dr Maciej Rogala
Miejska Farma Piękności na Mokotowie, w Warszawie

4 sierpnia 2010 r. w kameralnych wnętrzach Miejskiej Farmy Piękności na Mokotowie w Warszawie, rozpoczął się zasadniczy, ostatni etap akcji „Metamorfozy brzucha”. Trzy mamy, wybrane spośród 41 użytkowniczek, zostały poddane pierwszemu zabiegowi preparatem Sculptra. Wcześniej został przeprowadzony wywiad lekarski, z uczestniczkami rozmawiała również przedstawicielka firmy Sanofi-Aventis, producent preparatu Sculptra. – Rozmawiałyśmy m.in. o możliwych działaniach niepożądanych, i o tym jak pielęgnować skórę po zabiegach, żeby efekty były jak najbardziej trwałe – mówi uczestniczka akcji.

Wszystkie powtarzały, że zgłoszenie do akcji „Metamorfozy brzucha” to był wyraz desperacji. – Zawsze dbałam o skórę, o ciało. Sporo ćwiczyłam. W ciąży pilnowałam codziennej pielęgnacji brzucha – opowiada Bożena, która na zabieg przyjechała ze Śląska. 17 kilogramów, które przybyło jej w ciąży (ponad dwa lata temu), pozostawiło wyraźne ślady na brzuchu. – Cudów nie oczekuję, mam jednak nadzieję, że będę się znów dobrze czuła w swoim ciele. Dodaje, że myśli o drugim dziecku, ale na pewno nie „w najbliższym czasie”. I że przed drugą ciążą jeszcze bardziej zadba o brzuch. – Może to coś da.

Katarzyna do Miejskiej Farmy Piękności przyjechała z północnego Mazowsza. Rodziła 3,5 roku temu. Na jaki efekt zabiegów liczy? – Chciałabym móc założyć bikini. Bo teraz od razu wszyscy się gapią, jak tylko nawet trochę podciągnę bluzkę. Krępuję się swojego wyglądu – mówi otwarcie. Jest bardzo szczupła, i może dlatego ciążowe 26 kilogramy, które dawno zgubiła, ciągle nie dają o sobie zapomnieć.

Najstarsza z uczestniczek akcji „Metamorfozy brzucha” ma za sobą dziesięć porodów. Najmłodsze dziecko ma dwanaście lat. Do wysłania zdjęcia namówiła ją córka, która trafiła na eBobas.pl dużo wcześniej. – Założyłam konto, wysłałam zdjęcie. Nie wierzyłam, że wybraliście akurat mnie! Córka powiedziała „Mamo, jedziemy!” – opowiada. Mówi, że warto przejechać kilkaset kilometrów, nawet jeśli brzuch nie będzie po zabiegach idealny. – Wystarczy, żeby się trochę poprawił.

Seria zabiegów potrwa około 20 tygodni. Czekamy na zdjęcia brzuchów już po metamorfozach!


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • maria1980 | 18-08-2010 09:49:56

    Kobietki kochane,będzie dobrze Hmmm-juz na pewno jest-ciekawa jestem efektów...

Poczytaj również

Polecamy

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Efekty rehabilitacji są tym większe, im wcześniej ją rozpoczniemy.

Kiedy dziecko powinien zbadać neurolog? Objawy neurologiczne u niemowląt i młodszych dzieci

O problemach neurologicznych dzieci mogą świadczyć trudności z zasypianiem, nadmierne lub obniżone napięcie mięśniowe, drżenia kończyn, a także częsty płacz czy bóle głowy. Im szybciej zostaną wykryte nieprawidłowości i podjęta rehabilitacja, tym większe...

czytaj

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj