Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Metamorfozy brzucha rozpoczęte!

W gabinecie cudów

- Teściowa do końca mi powtarzała: uważaj, będziesz musiała płacić, i skąd wy na to weźmiecie! – Katarzyna, jedna z użytkowniczek portalu eBobas.pl, zakwalifikowanych przez dr. Macieja Rogalę do serii zabiegów preparatem Sculptra przyznaje, że uwierzyła w swoje szczęście dopiero w gabinecie, gdy przygotowywała się do znieczulenia.

W Miejskiej Farmie Piękności w Warszawie, dr Maciej Rogala rozpoczął ostatni etap akcji    Metamorfozy brzucha   . Trzy mamy, wybrane spośród 41 użytkowniczek, zostały poddane zabiegowi preparatem Sculptra.

Fot. Miejska Farma Piękności

W Miejskiej Farmie Piękności w Warszawie, dr Maciej Rogala rozpoczął ostatni etap akcji Metamorfozy brzucha . Trzy mamy, wybrane spośród 41 użytkowniczek, zostały poddane zabiegowi preparatem Sculptra.

Dr Maciej Rogala
Miejska Farma Piękności na Mokotowie, w Warszawie

4 sierpnia 2010 r. w kameralnych wnętrzach Miejskiej Farmy Piękności na Mokotowie w Warszawie, rozpoczął się zasadniczy, ostatni etap akcji „Metamorfozy brzucha”. Trzy mamy, wybrane spośród 41 użytkowniczek, zostały poddane pierwszemu zabiegowi preparatem Sculptra. Wcześniej został przeprowadzony wywiad lekarski, z uczestniczkami rozmawiała również przedstawicielka firmy Sanofi-Aventis, producent preparatu Sculptra. – Rozmawiałyśmy m.in. o możliwych działaniach niepożądanych, i o tym jak pielęgnować skórę po zabiegach, żeby efekty były jak najbardziej trwałe – mówi uczestniczka akcji.

Wszystkie powtarzały, że zgłoszenie do akcji „Metamorfozy brzucha” to był wyraz desperacji. – Zawsze dbałam o skórę, o ciało. Sporo ćwiczyłam. W ciąży pilnowałam codziennej pielęgnacji brzucha – opowiada Bożena, która na zabieg przyjechała ze Śląska. 17 kilogramów, które przybyło jej w ciąży (ponad dwa lata temu), pozostawiło wyraźne ślady na brzuchu. – Cudów nie oczekuję, mam jednak nadzieję, że będę się znów dobrze czuła w swoim ciele. Dodaje, że myśli o drugim dziecku, ale na pewno nie „w najbliższym czasie”. I że przed drugą ciążą jeszcze bardziej zadba o brzuch. – Może to coś da.

Katarzyna do Miejskiej Farmy Piękności przyjechała z północnego Mazowsza. Rodziła 3,5 roku temu. Na jaki efekt zabiegów liczy? – Chciałabym móc założyć bikini. Bo teraz od razu wszyscy się gapią, jak tylko nawet trochę podciągnę bluzkę. Krępuję się swojego wyglądu – mówi otwarcie. Jest bardzo szczupła, i może dlatego ciążowe 26 kilogramy, które dawno zgubiła, ciągle nie dają o sobie zapomnieć.

Najstarsza z uczestniczek akcji „Metamorfozy brzucha” ma za sobą dziesięć porodów. Najmłodsze dziecko ma dwanaście lat. Do wysłania zdjęcia namówiła ją córka, która trafiła na eBobas.pl dużo wcześniej. – Założyłam konto, wysłałam zdjęcie. Nie wierzyłam, że wybraliście akurat mnie! Córka powiedziała „Mamo, jedziemy!” – opowiada. Mówi, że warto przejechać kilkaset kilometrów, nawet jeśli brzuch nie będzie po zabiegach idealny. – Wystarczy, żeby się trochę poprawił.

Seria zabiegów potrwa około 20 tygodni. Czekamy na zdjęcia brzuchów już po metamorfozach!


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • maria1980 | 18-08-2010 09:49:56

    Kobietki kochane,będzie dobrze Hmmm-juz na pewno jest-ciekawa jestem efektów...

Poczytaj również

Polecamy

Każde znamię, jakie pojawia się na ciele dziecka powinien zobaczyć lekarz specjalista.

Znamiona pod lupą

Znamiona to te miejsca na ciele, w których skóra ma inny kolor, najczęściej ciemniejszy. Większość z nich jest wrodzona, tzn. pojawiają się w dniu narodzin albo w ciągu kilku pierwszych miesięcy lub lat. Na szczęście na ogół są obojętne dla zdrowia....

czytaj

Możemy się postarać, by nasze dziecko nie musiało się wstydzić mamy, taty czy sytuacji rodzinnej.

Kiedy dzieci wstydzą się swoich rodziców?

O tym czy i dlaczego dzieci wstydzą się czasem swoich rodziców, rozmawiamy z Radosławem Kaczanem, psychologiem rozwojowym.

czytaj

W ostatnich latach nastąpił wzrost zachorowań na choroby alergiczne oczu.

Zapalenie spojówek u dziecka

Najczęstszą przyczyną wizyt dzieci u okulisty są zmiany zapalne powierzchni oka, w tym zapalenie spojówek. Dochodzi do niego, gdy do oka wnikną bakterie, wirusy, pył, dym, kurz czy kosmetyki. Choroba może mieć ostry lub łagodny przebieg, dlatego, gdy...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj