Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Piłki i certfikaty dla zwycięzców konkursu eBobas.pl podpisane przez gwiazdy estrady i footbolu

Mecz Reprezentacji Aktorów Polskich kontra Kabareciarze zakończyły karne

Mimo że w niedzielę, tak jak w całej Polsce, również w Warszawie lał deszcz, na Stadionie Polonii odbył się mecz RAP kontra Kabareciarze i dostarczył kibicom wielu emocji. O wyniku meczu zdecydowały rzuty karne. Wygrała reprezentacja Kabareciarzy (8:7).

Piłka z autografem Radka Majdana, powędruje do

Fot. Eventage

Piłka z autografem Radka Majdana, powędruje do

Chyba będzie kiedyś bronić bramki   napisała mama Aśka02051984 o Roksanie.
Do Naku powędruje piłka z autografami Radosława Majdana, Marcina Mroczka, Rafała Brzozowskiego, Piotra Zelta i innych.

Przebieg meczu był dramatyczny. W pierwszej połowie zawodnicy Kabareciarzy, przy wsparciu byłego napastnika reprezentacji Polski – Cezarego Kucharskiego, prowadzili 4: 0. W drugiej połowie Reprezentacja Artystów Polskich przystąpiła do ofensywy i po heroicznej walce zremisowała 4:4. O wyniku meczu zadecydowały rzuty karne.
Bramki strzelili dla Kabareciarzy : Tomasz Jachimek, Cezary Kucharski (2), Olek Tlałkowski, a dla RAP: Grzegorz Staszewski (3) oraz Jacek Kopczyński.

Deszczowa aura uniemożliwiła przyjazd na mecz laureatom konkursu eBobas.pl, choć zapowiadali swoją obecność m.in. po to, by odebrać cząstkę swych nagród w postaci sesji fotograficznej z obecnymi na imprezie gwiazdami.

W ramach rekompensaty i na otarcie łez rozczarowania, eBobas.pl postarał się, by zwycięzcy konkursu mieli cenną pamiątkę z meczu – certyfikaty konkursowe podpisał sam Radosław Majdan, piłkarz, przez wiele sezonów podstawowy bramkarz Pogoni Szczecin i reprezentant Polski w piłce nożnej. – Zdjęcia w galerii konkursowej były po prostu fantastyczne – powiedział nam Radosław Majdan przed meczem. – Najfajniejsze jest to, że w piłkę grają nie tylko chłopcy, ale i dziewczynki! – skomentował (Jedna z nagród jury, piłka z autografem Majdana, powędruje właśnie do „niezłej piłkarki”).

Do Naku (zdobywczyni głównej nagrody w naszym konkursie) powędruje piłka, na której podpisały się gwiazdy sceny i ekranu, które walczyły na boisku. Obok Radosława Majdana, swe autografy złożyli m.in. Marcin Mroczek z serialu „M jak Miłość”, Piotr Zelt z „13. Posterunku”, Raff Rafał Brzozowski, wokalista.

Mecz był wyjątkowy nie tylko ze względu na skład drużyn, ale i dlatego, że organizatorzy imprezy, firmy Eventage (Małgorzata Mikulik) i Ministerstwo Gwiazd (Dorota Wardyńska) , dedykowali go pamięci Macieja Kozłowskiego, aktora – filaru drużyny RAP. Maciej Kozłowski zmarł na kilka dni przed meczem, 11 maja 2010 roku.

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • tata | 19-05-2010 14:44:32

    Szkoda ,ze pogoga nie dopisała :-(

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, wychowanie dziecka, weekend z dziećmi, tata, sport

Polecamy

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Jeśli nie uwolnimy dziecka od zaparć, może dojść do niedrożności kałowej przewodu pokarmowego.

Zaparcia psychogenne i nawykowe

Na psychogenne zaparcia cierpią przede wszystkim wrażliwe przedszkolaki i pierwszoklasiści. Powody mogą być różne. Czasem dominują względy estetyczne np. dziecko wstydzi się, że ktoś poczuje brzydki zapach, gdy ono jest w toalecie, a czasem lęk - dziecko...

czytaj

W ostatnich latach nastąpił wzrost zachorowań na choroby alergiczne oczu.

Zapalenie spojówek u dziecka

Najczęstszą przyczyną wizyt dzieci u okulisty są zmiany zapalne powierzchni oka, w tym zapalenie spojówek. Dochodzi do niego, gdy do oka wnikną bakterie, wirusy, pył, dym, kurz czy kosmetyki. Choroba może mieć ostry lub łagodny przebieg, dlatego, gdy...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj