Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Piłki i certfikaty dla zwycięzców konkursu eBobas.pl podpisane przez gwiazdy estrady i footbolu

Mecz Reprezentacji Aktorów Polskich kontra Kabareciarze zakończyły karne

Mimo że w niedzielę, tak jak w całej Polsce, również w Warszawie lał deszcz, na Stadionie Polonii odbył się mecz RAP kontra Kabareciarze i dostarczył kibicom wielu emocji. O wyniku meczu zdecydowały rzuty karne. Wygrała reprezentacja Kabareciarzy (8:7).

Piłka z autografem Radka Majdana, powędruje do

Fot. Eventage

Piłka z autografem Radka Majdana, powędruje do

Chyba będzie kiedyś bronić bramki   napisała mama Aśka02051984 o Roksanie.
Do Naku powędruje piłka z autografami Radosława Majdana, Marcina Mroczka, Rafała Brzozowskiego, Piotra Zelta i innych.

Przebieg meczu był dramatyczny. W pierwszej połowie zawodnicy Kabareciarzy, przy wsparciu byłego napastnika reprezentacji Polski – Cezarego Kucharskiego, prowadzili 4: 0. W drugiej połowie Reprezentacja Artystów Polskich przystąpiła do ofensywy i po heroicznej walce zremisowała 4:4. O wyniku meczu zadecydowały rzuty karne.
Bramki strzelili dla Kabareciarzy : Tomasz Jachimek, Cezary Kucharski (2), Olek Tlałkowski, a dla RAP: Grzegorz Staszewski (3) oraz Jacek Kopczyński.

Deszczowa aura uniemożliwiła przyjazd na mecz laureatom konkursu eBobas.pl, choć zapowiadali swoją obecność m.in. po to, by odebrać cząstkę swych nagród w postaci sesji fotograficznej z obecnymi na imprezie gwiazdami.

W ramach rekompensaty i na otarcie łez rozczarowania, eBobas.pl postarał się, by zwycięzcy konkursu mieli cenną pamiątkę z meczu – certyfikaty konkursowe podpisał sam Radosław Majdan, piłkarz, przez wiele sezonów podstawowy bramkarz Pogoni Szczecin i reprezentant Polski w piłce nożnej. – Zdjęcia w galerii konkursowej były po prostu fantastyczne – powiedział nam Radosław Majdan przed meczem. – Najfajniejsze jest to, że w piłkę grają nie tylko chłopcy, ale i dziewczynki! – skomentował (Jedna z nagród jury, piłka z autografem Majdana, powędruje właśnie do „niezłej piłkarki”).

Do Naku (zdobywczyni głównej nagrody w naszym konkursie) powędruje piłka, na której podpisały się gwiazdy sceny i ekranu, które walczyły na boisku. Obok Radosława Majdana, swe autografy złożyli m.in. Marcin Mroczek z serialu „M jak Miłość”, Piotr Zelt z „13. Posterunku”, Raff Rafał Brzozowski, wokalista.

Mecz był wyjątkowy nie tylko ze względu na skład drużyn, ale i dlatego, że organizatorzy imprezy, firmy Eventage (Małgorzata Mikulik) i Ministerstwo Gwiazd (Dorota Wardyńska) , dedykowali go pamięci Macieja Kozłowskiego, aktora – filaru drużyny RAP. Maciej Kozłowski zmarł na kilka dni przed meczem, 11 maja 2010 roku.

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • tata | 19-05-2010 14:44:32

    Szkoda ,ze pogoga nie dopisała :-(

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, wychowanie dziecka, weekend z dziećmi, tata, sport

Polecamy

Jak łagodzić świąd ospy? Sposoby na swędzące krostki

Ospa wietrzna. Jak złagodzić uporczywy świąd ospy?

Ospa wietrzna to zakaźna choroba wirusowa, do niedawna uważana za typową chorobę wieku dziecięcego, którą „trzeba przejść”. Szczepionki przeciw ospie wietrznej są dostępne – ale są niestety płatne, dlatego większość dzieci ciągle musi się zmagać z chorobą...

czytaj

Dzieci nie rodzą się potworami.To niektórzy rodzice robią z nich nieznośne istoty.

Niegrzeczne dziecko. Fatalne skutki błędów wychowawczych

Nie da się rozpieścić dziecka, które nie ukończyło dziewięciu miesięcy. Maluszek płacze tylko wtedy, gdy czegoś potrzebuje. Już ciut starsze dziecko używa płaczu by wymusić na mamie nieustającą obecność czy noszenie na rękach. Rozpoczyna się...

czytaj

Jacuzzi jest niebezpieczne dla dzieci   to wspaniała wylęgarnia bakterii.

Sauna, jacuzzi i wody termalne nie dla malucha

Układ odpornościowy małego dziecka nie poradzi sobie z bakteriami, które mogą rozwijać się w basenach termalnych i jacuzzi.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj