Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Piłki i certfikaty dla zwycięzców konkursu eBobas.pl podpisane przez gwiazdy estrady i footbolu

Mecz Reprezentacji Aktorów Polskich kontra Kabareciarze zakończyły karne

Mimo że w niedzielę, tak jak w całej Polsce, również w Warszawie lał deszcz, na Stadionie Polonii odbył się mecz RAP kontra Kabareciarze i dostarczył kibicom wielu emocji. O wyniku meczu zdecydowały rzuty karne. Wygrała reprezentacja Kabareciarzy (8:7).

Piłka z autografem Radka Majdana, powędruje do

Fot. Eventage

Piłka z autografem Radka Majdana, powędruje do

Chyba będzie kiedyś bronić bramki   napisała mama Aśka02051984 o Roksanie.
Do Naku powędruje piłka z autografami Radosława Majdana, Marcina Mroczka, Rafała Brzozowskiego, Piotra Zelta i innych.

Przebieg meczu był dramatyczny. W pierwszej połowie zawodnicy Kabareciarzy, przy wsparciu byłego napastnika reprezentacji Polski – Cezarego Kucharskiego, prowadzili 4: 0. W drugiej połowie Reprezentacja Artystów Polskich przystąpiła do ofensywy i po heroicznej walce zremisowała 4:4. O wyniku meczu zadecydowały rzuty karne.
Bramki strzelili dla Kabareciarzy : Tomasz Jachimek, Cezary Kucharski (2), Olek Tlałkowski, a dla RAP: Grzegorz Staszewski (3) oraz Jacek Kopczyński.

Deszczowa aura uniemożliwiła przyjazd na mecz laureatom konkursu eBobas.pl, choć zapowiadali swoją obecność m.in. po to, by odebrać cząstkę swych nagród w postaci sesji fotograficznej z obecnymi na imprezie gwiazdami.

W ramach rekompensaty i na otarcie łez rozczarowania, eBobas.pl postarał się, by zwycięzcy konkursu mieli cenną pamiątkę z meczu – certyfikaty konkursowe podpisał sam Radosław Majdan, piłkarz, przez wiele sezonów podstawowy bramkarz Pogoni Szczecin i reprezentant Polski w piłce nożnej. – Zdjęcia w galerii konkursowej były po prostu fantastyczne – powiedział nam Radosław Majdan przed meczem. – Najfajniejsze jest to, że w piłkę grają nie tylko chłopcy, ale i dziewczynki! – skomentował (Jedna z nagród jury, piłka z autografem Majdana, powędruje właśnie do „niezłej piłkarki”).

Do Naku (zdobywczyni głównej nagrody w naszym konkursie) powędruje piłka, na której podpisały się gwiazdy sceny i ekranu, które walczyły na boisku. Obok Radosława Majdana, swe autografy złożyli m.in. Marcin Mroczek z serialu „M jak Miłość”, Piotr Zelt z „13. Posterunku”, Raff Rafał Brzozowski, wokalista.

Mecz był wyjątkowy nie tylko ze względu na skład drużyn, ale i dlatego, że organizatorzy imprezy, firmy Eventage (Małgorzata Mikulik) i Ministerstwo Gwiazd (Dorota Wardyńska) , dedykowali go pamięci Macieja Kozłowskiego, aktora – filaru drużyny RAP. Maciej Kozłowski zmarł na kilka dni przed meczem, 11 maja 2010 roku.

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

  • tata | 19-05-2010 14:44:32

    Szkoda ,ze pogoga nie dopisała :-(

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: zabawy, wychowanie dziecka, weekend z dziećmi, tata, sport

Polecamy

Jacuzzi jest niebezpieczne dla dzieci   to wspaniała wylęgarnia bakterii.

Sauna, jacuzzi i wody termalne nie dla malucha

Układ odpornościowy małego dziecka nie poradzi sobie z bakteriami, które mogą rozwijać się w basenach termalnych i jacuzzi.

czytaj

Dopóki pępek się nie zagoi, staraj się nie moczyć go w czasie kąpieli.

Pępek noworodka. Jak pielęgnować?

Pępek trzeba wietrzyć i suszyć. To ważne, bo wilgoć i ciepło utrudniają schnięcie i odpadnięcie pozostałości po pępowinie, a ułatwiają wyhodowanie bakterii.    

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj