Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Zawsze razem!"

Kalendarze z waszymi fotografiami do wygrania!

Nie ma jak rodzina, nie ma jak fantastyczna rodzinna fotografia, zwłaszcza na spersonalizowanym kalendarzu! Publikujemy wyniki konkursu „Zawsze razem” na najpiękniejsze zdjęcia rodzinne!

Zawsze razem!

Fot. Patucha23

Zawsze razem!

Zwycięzcy otrzymają 15 spersonalizowanych kalendarzy ściennych na 2016 rok, które będą mogli zatrzymać… lub podarować babci czy dziadkowi, w ich styczniowe święto. Na taki kalendarz warto poczekać!

Nagrody w konkursie funduje serwis www.nasz-album.pl – nagrody laureaci otrzymają w postaci elektronicznych kodów na samodzielne zamówienie i dostawę kalendarza. Mamy pięć nagród głównych, kalendarzy planszowych, oraz dziesięć nagród dodatkowych – kalendarzy jednodziałowych z suwakiem.

Pełny werdykt jury publikujemy na stronie konkursowej

Czekamy na zdjęcia rodzinne: dzieci i rodziców, wnuków i dziadków, trzech (a może nawet czterech) pokoleń – wedle uznania. Ale niech to będą takie zdjęcia, które oddają ducha konkursu: „zawsze razem!”. Pełne radości i miłości. Do dodawania zdjęć zachęcamy również mamusie w ciąży – to może być piękna pamiątka! Zdjęcie ma mieć charakter rodzinny.

Na zdjęcia będziemy czekać do 7 stycznia, 9 stycznia ogłosimy werdykt!

Trzy nagrody główne i pięć nagród dodatkowych otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą w głosowaniu miejsca I-VIII.

Jury konkursowe przyzna dwie nagrody główne i pięć dodatkowych użytkownikom, których zdjęcia otrzymają minimum 50 punktów.

Przypominamy zasady:
- na jedno zdjęcie można głosować co 24 godziny;
- zdjęcie uczestniczy w podziale nagród, jeśli dziecko, które jest jego bohaterem, zostało dodane do profilu użytkownika;
- opis, towarzyszący zdjęciu, znacząco zwiększa szanse na nagrodę od jury, jeśli jest ciekawy i zgodny z tematem konkursu;
- jury, decydując o podziale nagród, bierze również (choć nie przede wszystkim) zaangażowanie w zabawę, wyrażone liczbą zebranych punktów. Im więcej tym lepiej, ale nagradzamy również świetne zdjęcia, które zgromadzą tylko wymagane regulaminem minimum.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Robert Makłowicz podczas Festiwalu Zupy w Krakowie

Chilli con carne z tortillą Roberta Makłowicza

Jestem przeciwnikiem oddzielnego gotowania dla dzieci. Z takiego gotowania specjalnych dań dla maluchów wyrastają analfabeci kulinarni, którzy jedzą najpierw w domu papki bez żadnego smaku, potem w przedszkolu, w stołówce szkolnej, a kończą na brejach w...

czytaj

Czasem czerwone    pajączki    pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj