Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Zabawa w chowanego. Do wygrania 10 voucherów po 150 złotych do internetowego sklepu BARTEK

Szukaj i znajduj bobasa. Codziennie

Zapraszamy do zabawy w chowanego. Nasz eBobas schował się w różnych miejscach na portalu. Kto go znajdzie – pięć razy w ciągu dnia – ma szansę wygrać voucher o wartości 150 złotych do sklepu internetowego BARTEK. Tutaj zasady są proste – wygrają ci, którzy w ciągu miesiąca zbiorą najwięcej punktów. Voucher otrzyma też użytkownik, który pobije rekord prędkości w znalezieniu bobasa.

Zabawa w chowanego. Wygraj 150 zł na zakupy w sklepie internetowym BARTEK

Fot. ebobas.pl

Zabawa w chowanego. Wygraj 150 zł na zakupy w sklepie internetowym BARTEK

Sklep internetowy BARTEK ufundował 10 voucherów. Dziewięć voucherów przypadnie tym, którzy wykażą się największą cierpliwością, codziennie wytropią wszystkie pięć bobasów i zgromadzą największą liczbę punktów. Jeden voucher otrzyma osoba, która bobasa znajdzie najszybciej.

W zabawie może wziąć udział każdy użytkownik, mający profil na eBobas.pl – jeśli tylko jest zalogowany. Niezarejestrowanym i niezalogowanym użytkownikom eBobas się nie pokaże.

eBobasa będzie można szukać codziennie. Gdy użytkownik trafi na stronę, gdzie się schował mały psotnik, na pewno go nie przegapi. Szybkie kliknięcie na bobasa (refleks jest ważny) i pierwsze punkty zdobyte… Zostały jeszcze cztery bobasy… Jeszcze trzy, dwa, jeden…

Po piątym kliknięciu na koncie użytkownika zaksięguje się dodatkowa premia punktowa. Ale jeśli któregoś dnia będziecie mogli pobawić się tylko chwilę i znajdziecie dwa, albo trzy bobasy – też zdobędziecie punkty, tylko mniej.

Każdy użytkownik będzie mógł na stronie naszej zabawy sprawdzić, ile ma punktów i jak wypada na tle konkurencji. Pamiętajcie – nagrody powędrują do tych najwytrwalszych i z najlepszym refleksem.

Punkty będą zliczać się codziennie. Jeśli więcej osób zdobędzie taką samą liczbę punktów, zdecyduje refleks - nagrodę otrzymają najszybsi.

Jak szukać bobasa? Podpowiadać co prawda nie można, ale rąbka tajemnicy uchylimy – mały figlarz postanowił się schować wśród portalowych artykułów. Nie szukajcie go więc na Bazarku, na Forum czy na stronach konkursowych. Tam bobasa na pewno nie znajdziecie.

 

Tak wygląda przykładowa strona, na której ukrył się eBobas!

 

Dlaczego właśnie wśród artykułów? Bo eBobas jest bardzo ciekawy, o czym piszemy. Więc gdy już znajdziecie wszystkie rysunki, czytajcie i wy - i komentujcie. Pamiętajcie, że najaktywniejszych komentujących co miesiąc nagradzamy kosmetykamy Soraya!

Zabawa w chowanego rozpocznie się 5 listopada po południu, a zakończy 5 grudnia (do północy będzie można szukać bobasów). 6 grudnia ogłosimy listę laureatów.

I jeszcze jedno, piszemy o tym w regulaminie: podobnie jak podczas dziecięcej zabawy w chowanego nie wolno podglądać, tak w naszej zabawie też ważne są zasady fair play. Komisja ma narzędzia, które pozwolą sprawdzić, czy bobasy wyszukiwane są samodzielnie, czy też ktoś próbuje "podglądać". W przypadku łamania zasad fair play będziemy reagować!

 

PARTNER ZABAWY


REGULAMIN ZABAWY W CHOWANEGO

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: halina2159, blondii1985.

Komentarze

 • martynka002 | 11-11-2014 15:59:26

  a mi w ogole się one nie pokazują ;/ chodze po tych stronach i nic.
 • MAMA | 12-11-2014 13:59:35

  Martynka - może musisz chodzić trochę inną ścieżką, po rankingu widać, że niektórym znajdowanie bobasów idzie całkiem sprawnie Alutka12 - wiadomość przekazałam do sprawdzenia, damy znać Asbar - premia nie ginie, jeśli było kliknięte pięć bobasów, na pewno będzie Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś problemy techniczne związane z szukaniem bobasów, prosimy o sygnał. Nie podpowiemy, gdzie szukać...
 • alutka12 | 12-11-2014 15:56:38

  Oj może za lekko na bobaska nacisnęłam i zamknęłam kartę za szybko żeby szukać kolejnych bobasków i dlatego nie doliczyło i siedział sobie tam nadal,ale proszę jednak o sprawdzenie Teraz klikam kilka razy na bobaska aż zniknie i dopiero wtedy zamykam kartę z artykułem
 • MAMA | 13-11-2014 16:11:52

  Na stronie konkursowej znajdziecie tabelę punktową z rankingiem uczestników zabawy. Można sprawdzić swoją punktację - punkty premiowe już zostały naliczone, będą widoczne od jutra. Gdyby komuś coś się nie zgadzało, proszę o informację tutaj na forum lub przez wiadomość PW do MAMA. Będziemy sprawdzać. Gwiazdka pokazuje się przy aktualnym rekordziście w szybkości znalezienia pięciu bobasó...

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Podczas zatrzymywania laktacji, dziecko przystawiamy na krócej do piersi, tak, by pierś nie do końca była opróżniana.

Zatrzymanie laktacji. Farmakologiczne i naturalne

Powrót do pracy, kłopoty ze zdrowiem, bariery psychologiczne czy inne powody mogą zmusić kobietę do podjęcia się zatrzymania laktacji wcześniej niżby chciała. Jak to zrobić, aby organizm kobiety i jej dziecko dobrze to znieśli? O czym może świadczyć mleko...

czytaj

Potliwość stóp może dokuczać także, gdy malec np. śpi, choć zdarza się to rzadko.

Potliwość stóp u dzieci. Leczenie, domowe sposoby

O poceniu się dziecięcych stóp rozmawiamy z Katarzyną Łukowską, pediatrą

czytaj

Choć każde plamienie i krwawienie należy skonsultować z lekarzem, można powiedzieć, że bywa ono charakterystyczne dla pewnych okresów ciąży.

Krwawienie i plamienie w ciąży

Krwawienie w ciąży zawsze jest objawem jakiejś patologii, w pierwszym trymestrze grozi poronieniem, a w drugim zagraża ciąży też poronieniem lub porodem przedwczesnym.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj