Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs na forum. Dziesięć książek dla rodziców do wygrania!

Zabawa, super sprawa!

Mieliśmy już konkurs „Moja pierwsza zabawa”, w którym opisywaliście wspomnienia pierwszych zabaw z dzieciństwa. Czas na kolejny konkurs z zabawą w tle! Konkurs dla rodziców dzieci mniejszych i tych trochę starszych, a także dla tych, którzy dopiero o dziecku myślą albo na nie czekają.

Zabawy z małym dzieckiem

Fot. Wydawnictwo Jedność

Zabawy z małym dzieckiem

Zapraszamy do konkursu na forum „Zabawa, super sprawa!”. Opisz, jakie atrakcje dla dzieci sprawiają autentyczną frajdę i Tobie. Lubisz się bawić kolejką syna lub układać z nim klocki Lego, bo w twoim dzieciństwie takich zabawek nie było? Produkujesz cuda z obłędnie kolorowej ciastoliny, wspominając skromne sześć kolorów szkolnego zestawu plasteliny? Zabierasz dziecko do figlolandów i małpich gajów nie tylko po to, by się wyszalało, ale by również pozjeżdżać po zjeżdżalniach i zanurkować w basenie z kulkami?

 

Napisz, jakie zabawy i sposoby spędzania czasu, dziś dostępne dla dzieci sprawiają, że marzysz o powrocie do dzieciństwa – choćby na chwilę. Twoje dziecko jest jeszcze bardzo malutkie, albo wręcz na nie dopiero czekasz? Napisz o swoich marzeniach, albo o tym, jak bawisz się z dziećmi w rodzinie (jeśli oczywiście masz siostrzeńców czy bratanków).

 

Wpisy umieszczajcie pod tym artykułem!


Nagrodami w konkursie są książki „Zabawy z małym dzieckiem” Wendy S. Masi Wydawnictwa Jedność, która została wydana pod patronatem eBobas.pl.

 

Książka jest adresowana do rodziców dzieci w wieku od roku do trzech lat. Zebranych jest w niej ponad sto zabaw i aktywności, które stymulują rozwój małego dziecka. Zabawy znane i mniej znane pozwolą rodzicom świadomie wybierać zabawę, która ułatwi rozwój dziecka. W konkursie przyznamy 10 nagród. Na wasze wypowiedzi będziemy czekać do 29 kwietnia, 30 kwietnia opublikujemy werdykt.

 


 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: laska, kalajf.

Komentarze

  • MilenaKowalska | 29-04-2013 19:56:16

    Z moją 5miesięczną córką spędzamy bardzo dużo czasu na zabawach...najfajniejsze są te, w których ze śmiechu bolą nas aż brzuchy, a Zosia dostaje czkawki...czyli robienie różnorodnych minek i wydawanie przy tym dziwnych dźwięków...czekam na czas kiedy zaczniemy sie troszkę brudzić i będziemy malować np. palcami - bo brudne dziecko to szczęśliwe dziecko a mnie wystarczy do szczęścia zadowolenie m...
  • emaran | 29-04-2013 21:39:14

    Godzinami mogłabym obserwowac moją prawie 3,5-letnią córeczkę skaczącą na trampolinie. Uwielbiam,jak lekko się unosi, robi wygibasy, krzycząc przy tym radości. W głębi ducha zazdroszczę, że sama w dzieciństwie nie moglam sobie tak poskakac. Teraz oczywiście córka mnie zachęca, ale noszę pod sercem drugą pociechę, która raczej nie byłaby zadowolona z podskoków. Kolejną rzeczą, która sprawia,że...
  • bendi9 | 29-04-2013 22:40:11

    Moja Zosia to kilku - latka, wspólna zabawa to nie lada gratka. Gdy na zewnątrz aura nie sprzyja, Nad zabawą myśli moje ciało, głowa i szyja. I nie oto chodzi, by dziecko przed telewizorem posadzić, Ale o to, by edukacyjnie Go rozwijać i razem z Nim dobrze się bawić. Każda mama ma swoje sposoby by zmotywować malucha na zabawę, Więc ja wymienię ich kilka i podam jak „ kawa na ławę”. ...
  • lilithbb | 03-05-2013 09:52:00

    Magdola dziękuję

Poczytaj również

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Robert Makłowicz podczas Festiwalu Zupy w Krakowie

Chilli con carne z tortillą Roberta Makłowicza

Jestem przeciwnikiem oddzielnego gotowania dla dzieci. Z takiego gotowania specjalnych dań dla maluchów wyrastają analfabeci kulinarni, którzy jedzą najpierw w domu papki bez żadnego smaku, potem w przedszkolu, w stołówce szkolnej, a kończą na brejach w...

czytaj

Najczęstsze niepokojące zmiany w obrębie zewnętrznych narządów płciowych u chłopców to: wnętrostwo, wrodzony brak jednego jądra lub obu jąder, wierzchniactwo, spodziectwo, wodniak jądra lub obydwu jąder.

Chłopięce genitalia. Rozwój, wady anatomiczne

O prawidłowym rozwoju chłopięcych genitaliów a także ich ewentualnych wadach anatomicznych, rozmawiamy z pediatrą, Cezarym Makulskim.  

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj