Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Szukamy wiosny"

Gdzie ona się podziała?

Pierwszy dzień wiosny już dawno za nami, a najpiękniejszej pory roku jak nie było tak nie ma. Święta Wielkanocne w tym roku były prawdziwymi białymi świętami… Dość! Chcemy wiosny i wyruszamy na jej poszukiwanie!

Szukamy wiosny

Fot. BE&W

Szukamy wiosny

Zapraszamy do konkursu fotograficznego „Szukamy wiosny”! Czekamy na zdjęcia waszych dzieci – lub zdjęcia rodzinne – w klimatach wiosennych. Do konkursu zapraszamy również ciężarne mamusie – one przecież też mogą szukać wiosny!

Mile widziane zdjęcia z tropienia tegorocznej wiosny, ale jeśli będzie się ona nadal opóźniać – przypomnijcie nam, jak wygląda wiosna dzięki fotkom z poprzednich sezonów. Ale mamy nadzieję, że nie zabraknie wam inwencji: wszak wiosna to nie tylko zielona trawa i pąki na drzewach, ale np. żonkile w doniczce, marzanna czy wielkanocna palma.
 

Na zdjęcia będziemy czekać do 9 maja, następnego dnia zakończymy głosowanie, zaś werdykt opublikujemy 11 maja – mamy nadzieję, że wiosna będzie już wówczas w pełnym rozkwicie!
 

W konkursie czeka 16 wspaniałych nagród, zabawek firmy PlayWow, ufundowanych przez firmę Marko.
 

Osiem nagród zdobędą użytkownicy, których zdjęcia zbiorą największą liczbę punktów, osiem nagród przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę zdjęcia z minimum 50 głosami. Szczegółowy podział nagród zamieszczamy w regulaminie konkursowym - szukajcie go na stronie konkursu!
 

Pamiętajcie, że ciekawy, trafny podpis znacznie zwiększa szanse zdjęcia na nagrodę od jury!
 

Jeśli bohaterem zdjęcia jest dziecko, nie zapomnijcie dodać go do swojego profilu. Instrukcję, jak to zrobić znajdziecie na redakcyjnym blogu.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Każde znamię, jakie pojawia się na ciele dziecka powinien zobaczyć lekarz specjalista.

Znamiona pod lupą

Znamiona to te miejsca na ciele, w których skóra ma inny kolor, najczęściej ciemniejszy. Większość z nich jest wrodzona, tzn. pojawiają się w dniu narodzin albo w ciągu kilku pierwszych miesięcy lub lat. Na szczęście na ogół są obojętne dla zdrowia....

czytaj

Niezależnie od wieku dziecka, trzeba poinformować je o śmierci bliskiej osoby. Mówimy prawdę, że ktoś umarł a nie, np. że wyjechał.

Śmierć w rodzinie a dzieci. Czego nie wolno mówić? Jakich słów unikać?

O tym, jak pomóc dziecku pogodzić się ze śmiercią bliskiej osoby, przejść przez żałobę, rozmawiamy z Aleksandrą Wilkin-Day, psychologiem

czytaj

Dr n.med. Wojciech Feleszko

Czego oznaką jest trzęsąca się bródka u noworodka i małego niemowlaka?

Ostatnio zauważyłam u 2,5 miesięcznego dziecka, że czasami drży mu broda. Wygląda to tak, jakby było mu zimno. Zdarza się to podczas kąpieli, albo jak się go podnosi. Czy to jest normalny odruch?

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj