Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Gwiazdozbiory eBobasa otwarte! Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba 2014

Zgłoś wyjątkowe zdjęcie i wygraj nagrodę dla swojego dziecka

6 grudnia, w dniu w którym święty Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci, eBobas.pl zaprasza do wyjątkowego konkursu fotograficznego „Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba”. W konkursie można wygrać jedną z 30 nagród – zabawek ufundowanych przez firmę Madej a także gwiazdkę w gwiazdozbiorach eBobasa.

Gwiazdkowy certyfikat z jednej z poprzednich edycji konkursu bożonarodzeniowego na eBobas.pl

Fot. eBobas.pl

Gwiazdkowy certyfikat z jednej z poprzednich edycji konkursu bożonarodzeniowego na eBobas.pl

Konkurs, jak co roku, rozstrzygniemy 6 stycznia, w święto Trzech Króli!

Każdy użytkownik portalu może do konkursu bożonarodzeniowego zgłosić jedno zdjęcie – dziecka lub dzieci. W gwiazdozbiorach eBobasa jest 250 gwiazdek – będzie się w nich wyświetlać 250 zdjęć z największą liczbą głosów. Uwaga! Gwiazdozbiory otworzą się, gdy w galerii konkursowej pojawi się 250 zdjęć.

Do konkursu zgłoście wyjątkowe, piękne zdjęcie swojego dziecka. Wszyscy będą mogli je podziwiać i w galerii konkursowej, i w eBobasowych gwiazdozbiorach. Do zdjęcia dołącz życzenia dla swojego maluszka. Masz więcej niż jedno dziecko? Do konkursu zgłoś ich wspólne zdjęcie!

Każdy głos oddany na zdjęcie i życzenia, będzie sprawiał, że gwiazdka, którą możesz wygrać dla swojego dziecka, będzie coraz jaśniej świeciła. Zaproś do zabawy krewnych i znajomych – ich głosy sprawią, że gwiazdka Twojego dziecka będzie świeciła jaśniej i mocniej.

Intensywność blasku gwiazdek można obserwować w Gwiazdozbiorach eBobasa, które w tym roku otwarły się 23 grudnia! Wchodząc na stronę Gwiazdozbiorów, możecie skorzystać z wyszukiwarki gwiazd - wystarczy na dole strony wpisać login użytkownika, którego zdjęcie chcecie zobaczyć (np. MAMA) i już. Jeśli to zdjęcie znajduje się wśród 250 zdjęć z największą liczbą głosów, pokaże się w odpowiednim gwiazdozbiorze.

Uwaga! Jedno zdjęcie do galerii konkursowej zgłosiliśmy sami - bo brakowało jednej fotki do otwarcia eBobasowych Gwiazdozbiorów. Jeśli w konkursie pojawią się kolejne zdjęcia, fotka eBobasa nie będzie blokować miejsca :)

 

Pamiętaj, by zdjęciu towarzyszyły życzenia i koniecznie wypełnij pole tytułu: Gwiazdka 2014/Twój login/ dla... (tu wstaw imię swojego dziecka w odpowiednim przypadku, np. Adasia, Basi, Karolka). Czyli np. Gwiazdka 2014 MAMA dla Krzysia.

Nagrody w konkursie funduje firma Madej. 10 nagród głównych to zabawki Miś Horacy sterowany tabletem. Mamy też 20 nagród dodatkowych – Misie śpioszki, lalki Amelki i wozy straży pożarnej.

Pięć nagród głównych oraz pięć imiennych certyfikatów, wydrukowanych przez eBobas.pl, poświadczających nadanie jednej z eBobasowych gwiazdek imienia dziecka (lub dzieci) otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zajmą w głosowaniu miejsca I-V.

Pięć nagród głównych przyzna jury konkursowe, biorąc pod uwagę 250 zdjęć z największą liczbą głosów. Laureaci nagród głównych otrzymają od nas również gwiezdne certyfikaty.

Dziesięć nagród dodatkowych przypadnie użytkownikom, których zdjęcia zajmą w głosowaniu miejsca VI-XV. Jury przyzna również dziesięć nagród dodatkowych, biorąc pod uwagę 250 zdjęć z największą liczbą głosów.

Przy podziale nagród dodatkowych jury konkursowe będzie brało pod uwagę – w miarę możliwości – wiek oraz płeć dziecka. Misie śpioszki przeznaczone będą w pierwszej kolejności dla dzieci poniżej 4. roku życia, dla dzieci starszych w pierwszej kolejności będziemy przeznaczać pozostałe zabawki.

Zdjęcia można zgłaszać do 4 stycznia 2015 roku. Dzień później zakończy się głosowanie, zaś werdykt opublikujemy 6 stycznia.

Przypominamy też, że zdjęcie będzie brane pod uwagę przy podziale nagród tylko wtedy, gdy użytkownik doda do swojego profilu dziecko, będące bohaterem zdjęcia. Jak to zrobić? Przeczytaj na naszym blogu!

Życzymy miłej zabawy! Pamiętajcie o zasadach fair play w konkursie!

 

Komunikat komisji konkursowej z dnia 5 stycznia 2015 roku

Po przeanalizowaniu przebiegu głosowania Komisja Konkursowa stwierdziła dalsze naruszenia regulaminu głosowania w przypadku jednego zdjęcia - Elizabet1204. W związku z tym, że charakter tych naruszeń oraz ich liczba jednoznacznie wskazuje na świadome naruszanie regulaminu zabawy i zasad fair play, zdjęcie zostaje zdyskwalifikowane i traci wszystkie zdobyte punkty. Jest nam bardzo przykro, zwłaszcza że ostrzegaliśmy o konsekwencjach.

Już jutro opublikujemy werdykt jury konkursowego - przed samą publikacją jeszcze raz sprawdzimy prawidłowość głosowania.

 

Komunikat Komisji Konkursowej z dnia 22 grudnia 2014 roku.

Po przeanalizowaniu dotychczasowego przebiegu głosowania Komisja Konkursowa w przypadku trzech zdjęć stwierdziła różne naruszenia regulaminu głosowania. W jednym przypadku zapadła decyzja o wyzerowaniu licznika głosów, natomiast w dwóch przypadkach komisja zdecydowała o odjęciu zdjęciom liczby punktów adekwatnej do liczby odnotowanych prób obejścia mechanizmu głosowania.

Zdjęcie użytkowniczki benia_bartosz traci wszystkie zdobyte do tej pory punkty

Elizabet1204 – traci 500 punktów

Kalusia107 – traci 300 punktów.

Osoby, które mają odebraną część punktów, ciągle mają szansę na zdobycie nagrody, przestrzegając regulaminu zabawy. Naruszenia regulaminu konkursu w ich przypadku nie są tak drastyczne, jak w przypadku zdjęcia, któremu odebraliśmy wszystkie punkty. Oczywiście podczas kolejnych weryfikacji będziemy zwracać szczególną uwagę na prawidłowość zebranych przez nie głosów.

Przypominamy: każdy użytkownik może z jednego komputera/tabletu/telefonu oddać głos co 24 godziny. Wszelkie zabiegi typu – usuwanie cookies, zmiana IP etc. są rejestrowane przez nasz system zliczania głosów i widoczne dla administratorów i Komisji Konkursowej. Pewna liczba takich naruszeń (kilka procent liczby zebranych punktów) jest dopuszczalna, są to błędy techniczne – na przykład złe przepisanie kodu czy podjęcie próby zagłosowania kilka minut przed upływem owych 24 godzin.

Zdecydowana większość uczestników zabawy zachowuje zasady fair play, nie mamy co do tego wątpliwości, a potwierdzają to statystyki. Chcielibyśmy, by zachowywali się tak wszyscy.

Kolejna weryfikacja głosów odbędzie się w następny poniedziałek, 29 grudnia.
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: blondii1985.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Polecamy

Robert Makłowicz podczas Festiwalu Zupy w Krakowie

Chilli con carne z tortillą Roberta Makłowicza

Jestem przeciwnikiem oddzielnego gotowania dla dzieci. Z takiego gotowania specjalnych dań dla maluchów wyrastają analfabeci kulinarni, którzy jedzą najpierw w domu papki bez żadnego smaku, potem w przedszkolu, w stołówce szkolnej, a kończą na brejach w...

czytaj

Gdy dziecko obficie się ślini, wkłada do buzi rączki lub przedmioty, to znak, że ząbkuje

Bolesne ząbkowanie. Najczęstsze objawy to płacz, gorączka, biegunka

Tak, jak nie ma sztywnej reguły, co do momentu pojawienia się pierwszego ząbka, tak nie ma wytłumaczenia dlaczego u jednych dzieci ząbki pojawiają się wcześniej, u innych później. Jedyną regułą, jaką sama zaobserwowałam, jest to, że rodzeństwu zęby...

czytaj

Każde znamię, jakie pojawia się na ciele dziecka powinien zobaczyć lekarz specjalista.

Znamiona pod lupą

Znamiona to te miejsca na ciele, w których skóra ma inny kolor, najczęściej ciemniejszy. Większość z nich jest wrodzona, tzn. pojawiają się w dniu narodzin albo w ciągu kilku pierwszych miesięcy lub lat. Na szczęście na ogół są obojętne dla zdrowia....

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj