Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu filmowego "Muzyka bobasa"

Odkrywamy talenty muzyczne

Kilkadziesiąt filmów wzięło udział w naszej zabawie - konkursie filmowym "Muzyka bobasa". Wnioski? Dzieci lubią śpiewać, jeszcze bardziej tańczyć. Dominują rytmy żywe, do których bobasy - mniejsze i większe - gibają się i podskakują. Ale jesteśmy pewni, że laureatom spodobają się też bardziej klasyczne, spokojniejsze melodie z płyt "Muzyka bobasa".

Muzyka bobasa

Fot. Music Islet

Muzyka bobasa

Cieszymy się, że ta specjalna odsłona konkursu filmowego tak przypadła wam do gustu. Nam też podobały się krótkie filmiki dokumentujące muzyczne talenty dzieci. Zgodnie z zapowiedzią, do pięciu użytkowników powędrują nagrody - zestawy płyt "Muzyka bobasa" z serii znanej i lubianej w wielu krajach świata. I eBobasowe grające bączki, które mogą pomóc w muzykowaniu!

Ci, którzy nagrody tym razem nie dostali, niech nie tracą nadziei! Będzie jeszcze na pewno okazja, by wygrać płyty "Muzyka bobasa"!

Teraz już czas na werdykt.

Nagrody powędrują do użytkowników:

kasiag121 - jeśli ktoś myśli, że nie można tańczyć na siedząco, to koniecznie powinien zobaczyć ten właśnie film! No, ale artystka ma wymagającego trenera :)

renia123mala - a tak tańczy całe ciało, a zwłaszcza górna połowa

sodomhc - taniec na scenie, małej gwiazdy nic nie peszy

catrinka - wspaniały koncert muzyki nowoczesnej i jeszcze udany występ wokalny

melunka - wspaniały występ gwiazdy w dzieciństwie wczesnym i nieco późniejszym 

Laureatom gratulujemy, w poniedziałek wyślemy na wasze maile formularze odbioru nagrody.

Wszystkich pozostałych zachęcamy do wytrwałości - następnym razem wygrać możecie właśnie wy!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: sodomhc.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Jeśli lekarza cokolwiek zaniepokoi, kieruje dziecko na dodatkowe badania do specjalisty.

Bilans sześciolatka. Obowiązkowy i potrzebny

Podczas bilansu zdrowia sześciolatka wykonuje się mu obowiązkowe w tym wieku szczepienia i ocenia jego rozwój oraz dojrzałość szkolną. Pediatra przy tej okazji wydaje też opinię czy dziecko może ćwiczyć na lekcjach wychowania fizycznego.

czytaj

Nierzadko rodzice zatrzymują dziecko w swojej sypialni, bo to oni tego potrzebują.

Nauka samodzielnego spania. Ważny etap w rozwoju dziecka

O tym, dlaczego dziecko powinno spać w swoim łóżeczku, rozmawiamy z dr Radosławem Kaczanem, psychologiem rozwojowym.

czytaj

Chwyć i poznaj - zabawka do wózka (firmy Tiny Love)

Prezenty od 6.miesiąca do roku

Półroczny maluch ma już swoje ulubione zabawki. O tym, czym lubi się bawić, najlepiej wiedzą rodzice. Niektóre dzieci boją się np. grających zabawek, inne je uwielbiają. Podpowiadamy, z czego cieszy się większość dzieci w tym wieku.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj