Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs na wpis w profilu św. Mikołaja

Opowiedz historyjkę i wygraj!

Zbliża się ta noc, w której św. Mikołaj odwiedza grzeczne dzieci. 6 grudnia tuż, tuż! Św. Mikołaj odwiedził portal eBobas.pl, zarejestrował się jako ekspert i zaprasza do specjalnego konkursu, w którym można wygrać jeden z dziesięciu bonów na zakupy w internetowym sklepie Smyk.com.

Opowiedz mikołajową historyjkę i wygraj bon na zakupy

Fot. BE&W

Opowiedz mikołajową historyjkę i wygraj bon na zakupy

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Na profilu św. Mikołaja umieściliśmy 4 historyjki.

Od tego momentu zalogowani użytkownicy portalu mogą umieszczać swoje KOMENTARZE, w których opiszą historyjki, jakie kojarzą im się z wizytą św. Mikołaja. Takie, które pamiętają ze swojego dzieciństwa lub te, których bohaterami są ich dzieci. I będą mogli zbierać na nie „lajki”.

Żeby polubić wpis, wystarczy kliknąć "lubię to" - przycisk znajduje się zaraz pod tekstem każdej notki.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 6 grudnia.

Pięć nagród (dwa bony o wartości 100 złotych i trzy bony o wartości 50 zł) otrzymają użytkownicy, których wpisy polubi największa liczba osób.

Pięć nagród (jeden bon o wartości 100 zł i cztery bony o wartości 50 zł) przyzna redakcja za najładniej opowiedziane historyki.

Jeden użytkownik może wygrać jeden bon.

Zapraszamy do zabawy!

SZCZEGÓŁY REGULAMINU KONKURSOWEGO!
 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: laska, justynaXsanko, Agatka2012, kasiag121, dorota74, MONIKAA, Wagusi inni lubią ten wpis.

Komentarze

 • megg1234 | 30-11-2011 16:43:26

  Pamiętam jak czytano mi bajkę o św. Mikołaju. Ja też marzyłam aby mnie odwiedził ale w bajce wchodził On przez komin a u nas w bloku nie było kominka! Więc jak się do mnie dostanie? Wymyśliłam że na ten czas trzeba wybudować go Moja mama wymyśliła, że zbudujemy kominek z kartonu Wszystko było gotowe, nawet ciasteczka miałam dla Niego. Wyczekiwałam Go... aż w końcu przyszedł! Zobaczyłam Go j...
 • pchelka99 | 01-12-2011 13:17:46

  Kiedy miałam 3 latka, zawsze gdy ktos do nas przychodził w gosci to otwieralam wszystkie szafki i wyrzucalam na srodek pokoju wszystkie rzeczy,zabawki i ubranka.A jak tylko rano wstawalam to zabawki musialy byc porozrzucane.Miałam tez straszne opory z jedzeniem.Nadszedł 6 grudnia.Zostalam w domu sama z mama i babcia,a tu nagle dzwonek do drzwi..Mama poszła otworzyc i do domu wszedł zielony miko...
 • Ania1977 | 04-12-2011 16:36:14

  Opowiem wam moja historie jest bardzo ciekawa:dawno dawno temu była sobie pewna dziewczyna która urodziła pięknego syna ,dała mu na imię David ,nie było by to dziwne mały był inny niz wszystkie dzieci był biały jak mąka a czemu nikt nie wiedział nawet lekarze. Miał duze oczy i był biały jak maka pielegniarki nazwały go mały ksiąze.Po wyjsciu ze szpitala David zrobił sie po paru dniach czerwony...
 • elusialew1 | 06-12-2011 13:52:44

  Moje pierwsze spotkanie z mikołajem było bardzo dawno ale nie zapmnie tego dnia nigdy byłam w przedszkolu z moim młodszym bratem i dawałam mu otuchy aby nie bał sie mikołaja gdy przyszła pora na spotkanie z nim byłam tak wystraszona ze bałam sie na całego jak nidy a moj brat na widok mikołaja zaczoł sie śmiac i wygłupiac i dodawałm tym razem mi otuchy ale z roku na rok było coraz lepiej ter...

Poczytaj również

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

Przy 28-dniowym cyklu, jeśli do zapłodnienia doszło w 14. dniu cyklu, hormon w moczu pojawi się dopiero po 4 tygodniach od zapłodnienia.

Test ciążowy. Po ilu dniach od spodziewanej miesiączki zrobić test?

Testy domowe z moczu mają około 95 procent skuteczności. Zazwyczaj, gdy są przedwcześnie zrobione, częściej są fałszywie ujemne niż fałszywie dodatnie. Testy te wtedy częściej mówią, że kobieta nie jest w ciąży niż, że jest.

czytaj

Mocno zaczerwienione gardło, gorączka i wysypka. To może być tzw. choroba bostońska

Choroba bostońska u dzieci. Objawy i leczenie

Syn znajomej dostał wysokiej gorączki i bolało go gardło. Lekarz podejrzewał anginę. Ale gdy pojawiła się wysypka, nie było wątpliwości: to wirusowa "gorączka bostońska". Przepisany antybiotyk okazał się niepotrzebny.

czytaj

Co było/jest/będzie dla ciebie najważniejsze przy wyborze imienia dla dziecka?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj