Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Jesień oczami dziecka"

Kolorowa i niezwykła

Jesienią ludziki i zwierzątka można robić z kasztanów i żołędzi, ale można użyć do tego celu kukurydzy, marchewki, jarzębinę potraktować jako materiał pomocniczy - wiedzieliście? Jeśli nie, koniecznie obejrzyjcie zdjęcia nagrodzone przez jury!

Jesień oczami dziecka

Fot. Gik

Jesień oczami dziecka

Choć do tego konkursu nie zgłosiliście rekordowej liczby zdjęć, jesteśmy pod wielkim wrażeniem kreatywności dzieci (i zapewne rodziców też, zwłaszcza w przypadkach młodszych uczestników zabawy). Właśnie o takie dzieła nam chodziło - ale niektóre przeszły nasze najśmielsze oczekiwania!

WERDYKT JURY

Jesień widziana oczami dzieci jest niezwykła, bogata i zachwycająca. I taką właśnie tegoroczną jesień zapamiętamy, nawet gdy już zszarzeje i pociemnieje. Zawsze będzie można zaglądnąć do konkursowej galerii.

Konkurs podobał się nam z jeszcze jedego względu - zabawa odbywała się bez większych zakłóceń regulaminowych, a przy pracach nad werdyktem jury z radością stwierdziło, że wszyscy kandydaci do nagrody mają w profilach dodane dziecko. Brawo!

Zachęcamy do wzięcia udziału w trwających na eBobas.pl konkursach fotograficznych: Avatar na medal! i Dziecko w butach. Atrakcyjne nagrody czekają!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • maria1980 | 08-10-2011 11:42:28

  Super,bardzo się cieszymy Dziękujemy za wyróżnienie warzywnych stworów Dziewczyny bardzo lubią produkty Astra ,więc gdy jesień straci swoje kolory i zrobi się szara i deszczowa z pod ich ręki wyjdą przecudne dzieła Jeszcze raz dziękujemy ebobasku
 • kasiag121 | 08-10-2011 13:15:22

  Dziękujemy
 • Magda | 08-10-2011 13:35:15

  My również baaaardzo dziękujemy za wyróżnienie - to nasz pierwszy udział w konkursie e-bobasowym i od razu nagroda. Dziękujemy pięknie .
 • doma240 | 27-10-2011 13:15:27

  Bardzo dziękujemy,Zosia strasznie się cieszy no i będzie mogła tworzyć nowe dzieła.Moja mała artystka ostatnio nic innego nie chce robić,tylko maluje lepi rysuje...Ale za to idzie jej coraz lepiej.Jeszcze raz dziękujemy,nagroda bardzo się przyda,bo idą nam ogromne ilości materiałów plastycznych.Ale tak już jest jak w domu ma się małą artystkę...

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy, rodzice, zabawy

Polecamy

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Dr n.med. Wojciech Feleszko

Czego oznaką jest trzęsąca się bródka u noworodka i małego niemowlaka?

Ostatnio zauważyłam u 2,5 miesięcznego dziecka, że czasami drży mu broda. Wygląda to tak, jakby było mu zimno. Zdarza się to podczas kąpieli, albo jak się go podnosi. Czy to jest normalny odruch?

czytaj

W znakomitej większości przypadków masturbacja dziecięca, to normalna fizjologia rozwoju.

Masturbacja dziecięca

Planując powiększenie rodziny, mamy pewne wyobrażenie odpowiedzialności jaka na nas spoczywa i problemów jakie czają się za rogiem. Większość rodziców nie dopuszcza jednak do świadomości myśli, iż już niespełna rok po narodzinach ich dziecko może przeżyć...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj