Avatar na medal!

Avatar na medal!

przejdź do galerii

Konkurs "Awatar na medal" zakończony!

Wśród laureatów - jest ich w tym konkursie dwudziestu - rozdamy nagrody z redakcyjnego kosza niespodzianek! Wśród nagród są m.in. zabawki, materiały plastyczne i 15 balsamów nawilżających od Ziaja!

Czas na werdykt!

Największą liczbę punktów zebrały zdjęcia:


EwciaB

Alutkaaa

Agusia0584

Wagus

Ania_Stefcia

Anna_131

Magda

MONIKAA

Yvonta

ikierka5
 

Jury przyznało 10 nagród, biorąc pod uwagę 100 zdjęć z największą liczbą głosów. 

 

Izabela_25  – widok, który budzi wspomnienia

Maxim16  – ciepło, cieplutko

Fantazja84  – więź taty i synka, wielka dłoń i małe paluszki

Mirra58287 – po prostu piękne!

Mama_28  – bufet lepiej trzymać przy sobie

Monia78  – małe, wielkie szczęście

Agatka2012  – słodki buziak!

gbmdarecka - mama w wydaniu niecodziennym

lusia599 - i nieco szalonym!

kasiag121 - mały przystojniaczek!

 

PRZEPRASZAMY za wpadkę! Przed godziną opublikowaliśmy werdykt, w którym trzy zdjęcia zostały wymienione w gronie nagrodzonych. Błyskawiczna reakcja jednej z użytkowniczek sprawiła, że administrator - MAMA - jeszcze raz przejrzał profile oraz awatary forumowe laureatów. W trzech przypadkach zgłoszone do konkursu zdjęcia nie pokrywały się ani ze zdjęciem profilowym, ani z awatarem, czyli nie spełniały regulaminu konkursu. MAMA jeszcze raz przeprasza za błąd w werdykcie. Werdykt został poprawiony, lista "rezerwowych" była długa.

Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatów konkursu będzie to, że ich awatarki będą się mogły znaleźć na eBobasowych bannerach. Informację w tej sprawie prześlemy wraz z formularzem odbioru nagrody (skrzynki proszę sprawdzać w poniedziałek, w godzinach popołudniowych!)

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim dziękujemy za zabawę, która przebiegała zgodnie z zasadami fair play. Takie konkursy lubimy najbardziej!

 

 

 

 

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

W pierwszym trymestrze ciąży aż 90 procent kobiet odczuwa bóle brzucha.

Różne bóle brzucha w ciąży

Nie każdy ból brzucha w ciąży musi świadczyć, że dzieje się coś złego. Ale żadnego nie wolno lekceważyć. Każdy rodzaj bólu powinien być skonsultowany z lekarzem, bo nigdy nie wiadomo, co jest jego przyczyną.

czytaj

Wzmożone napięcie mięśniowe minie szybko dzięki rehabilitacji.

Wzmożone napięcie mięśniowe. Przyczyny i objawy

Nieprawidłowe napięcie mięśniowe to często spotykany problem u dzieci. Bardzo łatwo je zauważyć. Objawy wzmożonego napięcia mięśniowego to nienaturalne prężenie się i wyginanie do tyłu w literę C.  

czytaj

Trzeba obserwować dziecko bawiące się w wodzie - szybka reakcja po ewentualnym podtopieniu minimalizuje ryzyko wtórnego utonięcia

Wtórne utonięcie. Szczególnie narażone są małe dzieci

U dziecka, które uległo podtopieniu bądź zachłyśnięciu wodą lub innym płynem np. w trakcie picia, może dojść do tzw. wtórnego utonięcia. Może to się stać np. w nocy w jego łóżku. Szacuje się, że objawy wtórnego utopienia mogą wystąpić u 10-15 proc. osób, u...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj