Avatar na medal!

Avatar na medal!

przejdź do galerii

Konkurs "Awatar na medal" zakończony!

Wśród laureatów - jest ich w tym konkursie dwudziestu - rozdamy nagrody z redakcyjnego kosza niespodzianek! Wśród nagród są m.in. zabawki, materiały plastyczne i 15 balsamów nawilżających od Ziaja!

Czas na werdykt!

Największą liczbę punktów zebrały zdjęcia:


EwciaB

Alutkaaa

Agusia0584

Wagus

Ania_Stefcia

Anna_131

Magda

MONIKAA

Yvonta

ikierka5
 

Jury przyznało 10 nagród, biorąc pod uwagę 100 zdjęć z największą liczbą głosów. 

 

Izabela_25  – widok, który budzi wspomnienia

Maxim16  – ciepło, cieplutko

Fantazja84  – więź taty i synka, wielka dłoń i małe paluszki

Mirra58287 – po prostu piękne!

Mama_28  – bufet lepiej trzymać przy sobie

Monia78  – małe, wielkie szczęście

Agatka2012  – słodki buziak!

gbmdarecka - mama w wydaniu niecodziennym

lusia599 - i nieco szalonym!

kasiag121 - mały przystojniaczek!

 

PRZEPRASZAMY za wpadkę! Przed godziną opublikowaliśmy werdykt, w którym trzy zdjęcia zostały wymienione w gronie nagrodzonych. Błyskawiczna reakcja jednej z użytkowniczek sprawiła, że administrator - MAMA - jeszcze raz przejrzał profile oraz awatary forumowe laureatów. W trzech przypadkach zgłoszone do konkursu zdjęcia nie pokrywały się ani ze zdjęciem profilowym, ani z awatarem, czyli nie spełniały regulaminu konkursu. MAMA jeszcze raz przeprasza za błąd w werdykcie. Werdykt został poprawiony, lista "rezerwowych" była długa.

Dodatkowym wyróżnieniem dla laureatów konkursu będzie to, że ich awatarki będą się mogły znaleźć na eBobasowych bannerach. Informację w tej sprawie prześlemy wraz z formularzem odbioru nagrody (skrzynki proszę sprawdzać w poniedziałek, w godzinach popołudniowych!)

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim dziękujemy za zabawę, która przebiegała zgodnie z zasadami fair play. Takie konkursy lubimy najbardziej!

 

 

 

 

szczegóły regulaminu konkursowego


przejdź do galerii

Polecamy

Jeżeli dziecko nie ma jeszcze 150 cm wzrostu, według przepisów powinno siedzieć w foteliku lub na podstawce.

Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

Tylko połowa dzieci w wieku powyżej czterech lat jest należycie przewożona w samochodach. Tymczasem do 12. roku życia o bezpieczeństwo dziecka należy dbać w szczególny sposób.

czytaj

Dłuższa niż 4 godziny przerwa w karmieniu piersią może spowodować powrót pracy jajników i odblokowanie systemu hormonalnego.

Krwawienie w połogu

We wczesnym połogu, czyli w pierwszych dniach po porodzie, kobieta krwawi, ponieważ macica się obkurcza i oczyszcza. – Krwawienie tuż po porodzie nazywamy „odchodami”. Z początku są one krwiste, później brunatne, żółtawe, a na końcu szkliste, śluzowe....

czytaj

Od 28. tygodnia ciąży mama powinna codziennie odczuwać ruchy dziecka.

Jak odczytywać ruchy dziecka w brzuchu matki?

Jak rozpoznać ruchy dziecka? Kiedy można czuć pierwsze ruchy dziecka? Czy da się je odróżnić od perystaltyki jelit, chociaż czasem objawiają się bulgotaniem, przelewaniem? Kiedy maluch kopie, tylko dlatego, bo się obraca, a kiedy wyraźnie daje znać, że...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj