Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Walentynkowy konkurs fotograficzny "Przytul mnie mocno"

Uściski, przytulanki, przytulasy, po prostu same czułości

Święto czułości i miłości za pasem, nie możemy przegapić tej okazji – ogłaszamy więc walentynkowy konkurs fotograficzny ze wspaniałymi nagrodami "Przytul mnie mocno"!

Przytul mnie mocno!

Fot. BE&W

Przytul mnie mocno!

W konkursie rozdamy aż 21 nagród!

Zgłoś do konkursu zdjęcia z rodzinnego albumu z uwiecznionymi mocnymi uściskami i przytulańcami i wygraj! W konkursie równe szanse mają zdjęcia dzieci i rodziców, rodzeństwa, samych rodziców (obecnych i przyszłych, zapraszamy bowiem do konkursu również użytkowników oczekujących na dzidziusia a także tych, którzy o dziecko dopiero się starają).

A nagrody? Na zwycięzców czeka srebrna biżuteria – z kolekcji Baby Feet lub Biżuterii Spersonalizowanej, wykonana w studio MagArt przez panią Magdalenę Czechoską. Laureaci głównych nagród będą mogli sami wybrać jeden ze wzorów przedstawionych na stronie konkursowej.

Nagród głównych w konkursie walentynkowym mamy dla was sześć – po opublikowaniu werdyktu artystka skontaktuje się z laureatami i uzgodni z każdym szczegóły wykonania biżuterii. Trzy nagrody otrzymają użytkownicy, których zdjęcia zbiorą największą liczbę głosów, trzy nagrody przyzna jury, biorąc pod uwagę wszystkie zdjęcia zgłoszone do konkursu. Lubimy was tak bardzo (KOCHAMY WAS!!) że chcemy dać szansę na nagrodę wszystkim zdjęciom, nawet tym, które wpadną do galerii konkursowej w ostatniej chwili.

Oczywiście - pamiętajcie, że jury bierze pod uwagę całość pracy konkursowej - oceniamy zarówno zdjęcie, jak i podpis!

W konkursie rozdamy też piętnaście kieszonkowych albumów na zdjęcia z okładkami Anne Geddes ufundowanych przez empikfoto.pl. Chyba każda mama chciałaby mieć w torebce takie cudo ze zdjęciami swojego skarbu. Siedem albumów otrzymają zdjęcia, które zajmą miejsca od IV do X, osiem nagród przyzna redakcja.

Zapraszamy do walentynkowej zabawy!

Na stronie konkursowej publikujemy ważny komunikat z posiedzenia Komisji Konkursowej w dniu 7 marca 2012 roku

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: pusia16grazyna.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: rodzina, konkursy

Polecamy

Gdy dziecko obficie się ślini, wkłada do buzi rączki lub przedmioty, to znak, że ząbkuje

Bolesne ząbkowanie. Najczęstsze objawy to płacz, gorączka, biegunka

Tak, jak nie ma sztywnej reguły, co do momentu pojawienia się pierwszego ząbka, tak nie ma wytłumaczenia dlaczego u jednych dzieci ząbki pojawiają się wcześniej, u innych później. Jedyną regułą, jaką sama zaobserwowałam, jest to, że rodzeństwu zęby...

czytaj

Jacuzzi jest niebezpieczne dla dzieci   to wspaniała wylęgarnia bakterii.

Sauna, jacuzzi i wody termalne nie dla malucha

Układ odpornościowy małego dziecka nie poradzi sobie z bakteriami, które mogą rozwijać się w basenach termalnych i jacuzzi.

czytaj

W ostatnich latach nastąpił wzrost zachorowań na choroby alergiczne oczu.

Zapalenie spojówek u dziecka

Najczęstszą przyczyną wizyt dzieci u okulisty są zmiany zapalne powierzchni oka, w tym zapalenie spojówek. Dochodzi do niego, gdy do oka wnikną bakterie, wirusy, pył, dym, kurz czy kosmetyki. Choroba może mieć ostry lub łagodny przebieg, dlatego, gdy...

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj