Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

eBobas.pl z kamerą na wakacjach

Filmowe wspomnienia lata

Zdjęcia cię nie kręcą? Nakręć wakacyjny filmik ze swoim dzieckiem w roli głównej i zgłoś go do konkursu „eBobas.pl z kamerą na wakacjach”!

Nakręć film z wakacji i zgłoś go na konkurs

Fot. eBobas.pl

Nakręć film z wakacji i zgłoś go na konkurs

Na eBobas.pl trwa konkurs fotograficzny "eBobas.pl na wakacjach 2010". Można w nim wygrać fajne nagrody! Ale przecież zdjęcia to nie wszystko - dla tych, którzy preferują kręcenie filmów, przygotowaliśmy całkiem nowy konkurs.

Wystarczy wgrać film na youtube.com, wkleić linka do swojego profilu (w zakładce „moje filmy”) a w tytule filmu wpisać WAKACJE 2010 (może to być cały tytuł, albo część tytułu. To wszystko - nawet nie trzeba zbierać głosów. Oczywiście - można zgłosić więcej niż jeden film!
 

Na autorów najlepszych filmów czekają nagrody – trzy eBobasowe pendrive'y. Nagrody przyzna jury.
 

Pamiętaj, by do swojego profilu dodać dziecko, które jest bohaterem filmu – to warunek wzięcia udziału w podziale nagród!
Na filmy czekamy od 6 sierpnia do 18 września.
 

Mamy nadzieję, że konkurs filmowy się wam spodoba. My z chęcią obejrzymy wasze wakacyjne, letnie wspomnienia - oczywiście, z dzieckiem w roli głównej.

 

Szczegóły regulaminu konkursowego

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Komentarze

 • dorota74 | 18-08-2010 11:30:35

  Witam. Próbuję dodać film do konkursu,ale od jakiegoś czasu nie widzę galerii filmów zgłoszonych do konkursu, nie mam jak wstawić tego linku do filmiku,nawet nie działa link do regulaminu konkursu. Gdzie mam wejść? Jakiś czas temu było,a od około tygodnia mam problem...
 • dorota74 | 25-08-2010 11:17:46

  Już wszystko wiem,po prostu nie doczytałam do końca,a filmik już udało mi się wstawić.
 • agata19123 | 03-09-2010 10:07:06

  witam!!! a ja nie moge dodac
 • agata19123 | 03-09-2010 17:28:16

  hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!! FILMIK JUZ DODANY!!!

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: wakacje z dzieckiem, konkursy

Polecamy

Wzmożone napięcie mięśniowe minie szybko dzięki rehabilitacji.

Wzmożone napięcie mięśniowe. Przyczyny i objawy

Nieprawidłowe napięcie mięśniowe to często spotykany problem u dzieci. Bardzo łatwo je zauważyć. Objawy wzmożonego napięcia mięśniowego to nienaturalne prężenie się i wyginanie do tyłu w literę C.  

czytaj

Czasem czerwone  pajączki  pojawiają się nagle i jakby bez powodu np. wyskakują podczas ciepłej kąpieli albo w sytuacji, kiedy dziecko zmienia gwałtownie temperaturę otoczenia.

Pajączki naczyniowe, rumień, naczyniaki u dzieci

Pękające naczynka u dzieci pojawiają się czasem już w niemowlęctwie, ale mogą objawić się też nagle w późniejszym okresie życia dziecka. Czy mogą zniknąć same?

czytaj

Po pojawieniu się stałych szóstek zaczynają się ruszać i wypadać mleczaki – najpierw te, które wyrosły jako pierwsze, a więc najczęściej dolne jedynki.

Sześciolatek u dentysty

Wraz z pojawieniem się dwóch szóstek (obojętne dolnych czy górnych) konieczna jest wizyta u dentysty. On zdecyduje, czy potrzebna jest konsultacja ortodontyczna.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?Zobacz wyniki ankiety, skomentuj