Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Konkurs fotograficzny "Przepis na relaks"

Wygraj luksusowy wypoczynek nad Bałtykiem dla rodziny!

Odczuwacie wiosenne przesilenie? Zmęczenie po zimie? Jeśli tak, zapraszamy do konkursu „Przepis na relaks”. Czekamy na wasze zdjęcia z rodzinnego wypoczynku – z wakacji, weekendowego aktywnego lub leniwego relaksu, domowego „nicnierobienia” (albo wprost przeciwnie – domowych wypoczynkowych aktywności).

Przepis na relaks

Fot. Fotolia.pl

Przepis na relaks

W podpisie zdjęcia – tym razem obowiązkowo! – trzeba zamieścić (w kilku zdaniach) przepis na rodzinny relaks.

Nagroda główna to ośmiodniowy wypoczynek w Health Resort&Medical SPA Panorama Morska w Jarosławcu nad Bałtykiem dla dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci (szczegóły dotyczące pobytu i terminy, w których można z niego skorzystać zamieszczamy na voucherach).

Health Resort&Medical SPA Panorama Morska ufundował też trzy wyróżnienia – trzydniowe pobyty dla dwóch osób dorosłych. Laureaci będą mogli ze sobą zabrać dzieci (maksymalnie dwójkę) - dzieci do lat 4 nie płacą za pobyt, w przypadku dzieci starszych obowiązuje dopłata 80 złotych za noc.

W konkursie rozdamy również sześć nagród dodatkowych, ufundowanych przez sklep internetowy e-walizki.pl

Na wasze zdjęcia czekamy do 28 kwietnia, 29 kwietnia zakończymy głosowanie (o północy) 30 kwietnia opublikujemy werdykt.

Nagrodę główną będzie przyznawać jury, biorąc pod uwagę zdjęcia, które zgromadzą minimum 250 punktów w głosowaniu.

Dwa wyróżnienia otrzymają użytkownicy, których zdjęcia (wraz z podpisami spełniającymi warunki konkursu!) zajmą w głosowaniu miejsca I-II.

Użytkownicy, których zdjęcia zajmą w głosowaniu miejsca III-V otrzymają jedną z nagród dodatkowych ufundowanych przez sklep e-walizki.pl.

Jury konkursowe przyzna jedno wyróżnienie oraz trzy nagrody dodatkowe. W przypadku wyróżnienia weźmiemy pod uwagę zdjęcia z minimum 250 punktami. W przypadku nagród dodatkowych – z minimum 50 punktami. Jury oczywiście będzie brać pod uwagę wyłącznie zdjęcia z podpisem spełniającym warunki konkursu.

Jeśli na zdjęciu jest dziecko, warunkiem uczestniczenia w podziale nagród jest zamieszczenie tego dziecka w profilu użytkownika. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić - przeczytaj instrukcję na redakcyjnym blogu.

Zapraszamy do zabawy!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Każde znamię, jakie pojawia się na ciele dziecka powinien zobaczyć lekarz specjalista.

Znamiona pod lupą

Znamiona to te miejsca na ciele, w których skóra ma inny kolor, najczęściej ciemniejszy. Większość z nich jest wrodzona, tzn. pojawiają się w dniu narodzin albo w ciągu kilku pierwszych miesięcy lub lat. Na szczęście na ogół są obojętne dla zdrowia....

czytaj

Niezbędna na zagraniczny wyjazd jest Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego  w skrócie EKUZ.

Ubezpieczenia turystyczne dla ciężarnych

Jesteś w ciąży i musisz (lub chcesz) wybrać się za granicę? Możesz wykupić kompleksowe ubezpieczenie przeznaczone dla ciężarnych. Warto o tym pamiętać, zwłaszcza przed sezonem wakacyjnym!

czytaj

Najczęściej u dzieci występują przepukliny pachwinowe – u 3 do 4,5 procent niemowląt, przy czym od 3 do 10 razy częściej pojawiają się u chłopców, niż u dziewczynek.

Przepukliny wrodzone u chłopców i dziewczynek

O przepuklinach wrodzonych pachwinowych i pępkowych u chłopców i dziewczynek, rozmawiamy z dr n. med. Andrzejem Zającem, specjalistą chirurgii dziecięcej.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj