Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Wyniki konkursu fotograficznego "Rodzinne chwile"

Szczęście uchwycone w kadrze

502 fotki, kilkadziesiąt tysięcy głosów - tradycyjnie już konkurs kalendarzowy cieszył się sporym zainteresowaniem użytkowników portalu. A nas cieszy to, że walka o nagrody odbywała się z poszanowaniem zasad fair play. Tak trzymać!

Rodzinne chwile

Fot. Marcelinkab

Rodzinne chwile

Dziś koniec konkursu i czas na werdykt, który znajdziecie na stronie konkursowej.

Jury, wybierając laureatów, starało się wyłonić zdjęcia nie tylko piękne (takich było całe mnóstwo), ale też ciekawie podpisane no i najbardziej oddające temat konkursu, czyli - rodzinne. Oczywiście, takich zdjęć było znacznie więcej niż nagrodzonych przez jury trzynaście - przyznaliśmy bowiem oprócz nagród regulaminowych trzy wyróżnienia.

Zachęcamy do brania udziałów w innych konkursach, trwających na eBobas.pl - u nas okazji do wygrywania nagród naprawdę jest w bród! A wkrótce zaprosimy was do kolejnego konkursu fotograficznego ze wspaniałymi nagrodami!

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Osoby które to lubią: Wagus.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: konkursy

Podobne dyskusje na forum

Polecamy

Rodzisko może być ustawiane w pionie i w poziomie.

Obiekt wspomagający poród naturalny

Urządzenie zwane „podParciem dla aktywnie rodzących” wymyśliła i zaprojektowała Franciszka J. Kornecka. To jej praca magisterska na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie w Katedrze Kształtowania Środków Pracy.*

czytaj

Dr n.med. Wojciech Feleszko

Czego oznaką jest trzęsąca się bródka u noworodka i małego niemowlaka?

Ostatnio zauważyłam u 2,5 miesięcznego dziecka, że czasami drży mu broda. Wygląda to tak, jakby było mu zimno. Zdarza się to podczas kąpieli, albo jak się go podnosi. Czy to jest normalny odruch?

czytaj

Rejestracja dziecka. Formalności po urodzeniu dziecka

Rejestrujemy dziecko

Jeśli rodzice uznają, że nadane przez nich imię nie pasuje do ich pociechy, z łatwością mogą je zmienić do pół roku od dnia sporządzenia aktu urodzenia. Podpowiadamy krok po kroku, jak zarejestrować noworodka w USC.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj